NM Styrkeløft Ungdom/Junior/Veteran utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 28.04.2017
Stevnetype NM Styrkeløft Ungdom/Junior/Veteran utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Kim Eikefet / Bengt Eide-Olsen
Sekretær Pål Nilsen / Ruth Sandbak Berge
Antall deltakere 174
Antall resultat 171

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK51.34859092.552.55656.5102.5107.5118.5267.5336.78
2.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb51.1380859052.55658859097.5245.5310.04
3.-52Emilie Dahl*Nes SIL51.1975808537.54042.5110115119240302.83
1.-57Celine Askvik Faugstad*Bergen SK56.9965707537.54040708092.5202.5235.02
1.-63Natalie Bjaanes*Sandnes AK62.6910511011067.57070102.5110115292.5315.32
--63Nikita Alslie*Moss SIK62.40115120131707070135135-00
--63Solveig-Marie Steen*Bodø Atletklubb62.7095102.5107.555555595102.5102.500
1.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb68.23125132.513577.58082.5150160165380384.86
2.-72Isabell Adolfsen*Askim SK66.60120127.513367.57072.5152.5163166371.5382.87
3.-72Kristin Flosand Lande*KK-6764.199095100606567.5105112.5122.5285301.79
4.-72Sandra Nettum Johannessen*Askim SK70.8495100102.552.557.560107.5115122.5285281.24
5.-72Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI68.719510010552.55557.5110115120280282.18
6.-72Lotte Rødahl Friis*Nesna SK71.9577.5859047.552.55597.5105110252.5246.57
1.-84 Lill Marlene Danielsen*Råsterk KK Melhus83.761301351456572.577.5135153162.5353315.23
2.-84Anette Steen Navjord*Bodø Atletklubb81.50120120127.56062.567.5130140145327.5296.65
3.-84Kristine Røen*Sjøholt AK73.46135135-52.55560125135-325313.07
4.-84Eirinn Christiansen Vågene*Odin SK73.23110117.5117.5505557.5120130135300289.56
1.84+Lotte Skarsvåg*KK-67107.18132.5142.515062.567.570142.5150155375306.64
2.84+Anine Rosenvinge*Askim SK106.96115122.5127.5606567.5132.5142.5150.5345.5282.65
3.84+Martine Kristiansen*Jeløy AK100.77115115125707580120132.5142.5332.5276.21
Junior 19-23 damer
1.-47Malin Narum Kvamsdal*Bodø Atletklubb46.2980859057.56065100105107.5257.5350.1
1.-52Sarah Orteza Hovden Øvsthus*Bryggen SK51.8010010510557.56062.5145152.5158320400.13
2.-52Pernille Stenberg*Oslo SK50.6097.510511072.58083.5115122.5130307.5391.45
3.-52Irina Melkild*Øksfjord AK50.2092.597.5102.5556062.592.597.5102.5260333.01
1.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK54.49125130132.56062.565120125130322.5387.68
2.-57Katrine Nystad Kvitvær*Tromsø Atletklubb55.49100100107.5606567.5125130132.5297.5352.57
3.-57Regine Alslie*Moss SIK56.17100107.5107.55557.560125130140287.5337.47
4.-57Ane Karoline Slettbakk Jensen*TSI Styrkeløft55.5582.58587.542.54547.5122.5127.5130262.5310.83
5.-57Henriette Pedersen *Moss SIK56.049010010052.557.5608592.595242.5285.16
1.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.0313514114282.585.586.5132.5140145366.5398.28
2.-63Seline Sighaug Magnussen*Bryggen SK60.33135141.5145.562.56570130137.5142.5354393.01
3.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK59.27100107.51106062.565130142.5150325365.79
4.-63Elianna Skåtun*Oslo SK61.87105110112.5606567.5120130135312.5340.25
1.-72Silje Haube*Askim SK69.37117.5122.5125909595140150152.5372.5372.91
2.-72Ruth Sandbak Berge*Odin SK69.57135142.5148657072.5155162.5162.5370369.67
3.-72Sandra Persson*Oslo SK71.80122.5130135657072.5152.5160172.5362.5354.49
4.-72Sofie Flyvholm Haug*Tromsø Atletklubb69.20115120122.5657072.5147.5152.5155345345.97
5.-72Stine Marie Hafstad*Odin SK71.30112.5112.5117.57577.580135142.5150340334.02
6.-72Monika Kvam*Brumunddal AK70.98107.5112.5117.5707577.5122.5127.5132.5327.5322.72
7.-72Katinka Lie Berget*SPUVI70.899010010557.562.565130140147.5307.5303.29
8.-72Stella Eide-Olsen*Odin SK66.909510010572.57577.5115125130305313.3
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.59137.5142.5150808587.5150160165402.5359.79
2.-84Sara Svanes*Bodø Atletklubb81.76137.5142.5147.582.587.592.5130140142.5382.5345.86
3.-84Mariam Eltervåg Cisse*Oslo SK83.5611011512067.572.577.5155155180.5373333.5
4.-84Marie Elisabeth Oppedal*Odin SK78.33120127.51307577.580130140145355328.73
Veteran 40-49 damer
1.-52Rita Helen Simonsen*IL Kraftsport51.39100105106556063145150158316397.53
2.-52Ingebjørg Helen Dilling*Jeløy AK51.5697.5100105.557.5606397.5102.5110262.5329.39
1.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK60.26145145150.5657070142.5150153.5374415.59
2.-63Irene Johansen*Tromsø Atletklubb61.58105105107.552.557.557.5135145153313342.05
1.-72Siren Loy*Bergen SK69.769097.510057.562.565115122.5130285284.2
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK83.911301451507077.577.5140150160380339.04
2.-84Hege Braathen*Frogner AK78.599095100606565122.5125130290268.05
3.-84Therese Eriksen*Stavanger SK80.65102.5112.5112.547.552.555120127.5137.5282.5257.33
1.84+Siv Bjørkestrand*Odin SK93.05135145.5152.5102.5107.5110160191.5205.5468399.11
2.84+Hilde O. Dretvik*Røros SK85.59135140140859092.5155162.5170400353.44
3.84+Runi Hammerø Sparby*Sandnessjøen SK94.981301351407072.575150157.5162.5370313.21
4.84+Ellen Aaserud*IL Kraftsport86.7295102.5105455050125135140290254.68
5.84+Marianne Hestø*Askim SK94.348592.510057.562.565105112.5120275233.34
6.84+ Karen Gyda Skålvoll*Bjørgvin SK88.0982.582.582.5405057.590100105232.5202.74
Veteran 50-59 damer
1.-57Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb53.319092.5965052.553.5120131131279.5341.77
1.-63Anca Buberg*Jeløy AK62.168592.592.562.567.567.5120125130277.5301.09
1.-72Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK71.58117.512312567.57072.5140147.5151.5349341.99
2.-72Anne Sofie Skjerlie Engan*Odin SK70.6280858557.56062.5110117.5120265262.03
3.-72Inger Ormen Helgestad*Jeløy AK68.5482.59095505557.59097.5105257.5259.97
1.-84Anne-Lise Kristiseter*Christiania AK83.4211011512047.547.550120130137.5307.5275.18
2.-84Anne Hellem*Bergen SK83.209097.597.5505557.5135145150297.5266.59
3.-84Mette Øvstegård*Bergen SK82.2887.592.597.5606567.5110120122.5272.5245.58
Veteran 60-69 damer
1.-57Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK53.98626570.54042.545.5809093206249.45
2.-57Tove Hansen*IL Kraftsport56.25505560404547859097204239.19
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI89.30115120.5120.5606264145153.5153.5329.5285.64
Veteran +70 damer
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK82.017072.5755053538592.5100225203.13
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK57.7080808052.55555110120130262.5232.18
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK64.7314515516095100101.5155170177.5434346.33
2.-66Oscar Due Wang*Sande KK65.9515015515587.592.595165172.5189.5417.5328.03
1.-74Tim Lokøen*Nordhordland SK72.45170180191.5110122.5130170180182.5492.5359.72
2.-74Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK73.85150160160110115115195197.5197.5457.5329.58
3.-74Hans Jørgen Fjeld*Askim SK71.42140147.5152.5117.5123127.5165170170440324.76
4.-74Gunnar Karlsen*Lenja AK72.88100110120859092.5160170180390283.61
1.-83Andre Sørlie Nilsen*Sande KK82.45187.5200.5210107.5112.5117.5215225237.5555.5372.24
2.-83Hermann Moen*Brumunddal AK82.60165175180125130135.5170177.5185495331.35
3.-83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK82.261651701709095100210220227.5480322.13
4.-83Patrick Hilleren Skår*Bergen SK81.70140150155100107.5115170180185442.5298.2
5.-83Benjamin Gabriel Havnen*Drammen SI82.98130135-758082.5135142.5150357.5238.67
1.-93Ali Hamdan*Sande KK92.34235260270.5150157.5165.5255267.5283685431.76
2.-93Mathias Hergot*KK-6789.07185192.5195127.5132.5140225232.5232.5557.5357.8
3.-93Eivind Borg Holt*Brumunddal AK90.73185195195110117.5122.5185195202.5515327.44
4.-93Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK92.90145152.51559095100180190202.5442.5278.11
5.-93Levi Breivik*Bergen SK86.491201301408592.597.5165175185390254.28
6.-93Aleksander Vold*Bergen SK85.32115125125707575160160170345226.63
1.-105Joar Finsaas*KK-6798.12175187.5200105112.5120215220220535328.12
2.-105Thomas Pedersen*Askim SK104.0019020020595105112.5170185200517.5310.29
3.-105Sigbjørn Marken Smenes*Sjøholt AK101.32140147.5155110115120190200207.5482.5292.15
4.-105Gabriel Mjelle*Rana KK103.45150165172.5100110115160180195462.5277.82
5.-105Amandus Bergersen*Oslo SK100.27125137.5145100107.5110157.5167.5175430261.4
6.-105Jarl Erik Tveter*Lenja AK104.64145155165808590162.5172.5182.5427.5255.77
1.-120Isak Stavheim*Sjøholt AK107.58180185190125132.5142.5180190200532.5315.61
2.-120Alexander Hansen*Lenja AK118.631451551659095100180190202.5467.5269.51
1.120+Torstein Dekkerhus*Namsos SK121.81202.5210222.5145150160252.5265272.5642.5368.15
Junior 19-23 herrer
1.-66Kristian Aas*Jeløy AK64.331351401459597.5100150157.5165407.5326.9
1.-74Luis Miguel Ohnstad*Kristiansand AK72.86140152.516090105-145165187.5430312.78
--74Magnus Egerdahl*Sandnes AK73.28170170170------00
1.-83Chido Nnoli*KK-6781.03205217.5227.5120130135255270287.5632.5428.39
2.-83Magnus Alme Aasheim*Førde IL82.57200215222.5120155165220252.5257.5630421.85
3.-83Jacob Florelius*Sande KK82.57180195202.5135145152.5225240240580388.37
4.-83Petter Seljeskog*Oslo SK82.49190210210125127.5130220237.5242.5577.5386.93
5.-83Kristoffer Oddøy*Nesna SK78.53170175190122.5127.5132.5205217.5227.5525362.67
6.-83Knut Magnus Molland*Skien Atletklubb81.24180192.5200100110115180200220507.5343.17
7.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK80.38140150160115125130180200210485330.14
8.-83Vemund Reime*Oslo SK81.40160167.5172.5122.5127.5-175180182.5475320.82
9.-83Henrik André Walle*Odin SK78.4516016016092.59595197.5197.5200450311.09
1.-93Sindre Mobraaten*Oslo SK90.40190190200140145150240250260610388.57
2.-93Roald Hansen*Råsterk KK Melhus92.45180200210120135135260272.5272.5580365.4
3.-93Isak Berge Sandbak *Odin SK85.38177.5187.5192.5140150155205217.5230572.5375.96
4.-93Erik Hermanseter*Askim SK90.37170185195120127.5132.5220235235557.5355.18
5.-93Eivind Sjøl*Sande KK87.07180192.5197.5120125125220230245542.5352.41
6.-93Tor Eivind Høyne*Brumunddal AK89.30165170170125135140210220230540346.14
7.-93Marius Hansen Fornes*Oslo SK86.60162.5170175115120125215225235535348.55
8.-93Jarle Sollid*Oslo SK90.87165170177.5120127.5132.5210225235532.5338.3
9.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK91.01165172.5175127.5132.5135180192.5200500317.4
10.-93Jørund Heia Reime*Oslo SK91.39167.5175182.5110120120205215220500316.75
1.-105Inge Audun Kjoberg*Sogndal IL103.67230242.5242.5155162.5165255280287.5692.5415.71
2.-105Ola Stunes Isene*SPUVI103.06220230235135140145286295317.5670403.07
3.-105Andreas Sebastian Sundquist*Oslo SK102.07210222.5227.5140150155230245252.5622.5375.87
4.-105Ole Sigurd Lodsby*Oslo SK93.59170180187.5120127.5127.5205210220520325.68
1.-120Gunnar Nygård*Ganddal AK112.94250262.5270140150157.5270303303690402.89
2.-120Kristoffer Alnes Reite*Bodø Atletklubb105.85215230242.5180187.5192.5200220225660393.29
3.-120Espen Vika*Odin SK118.69215230242.5135145-242.5272.5272.5630363.13
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK131.80270285292.5175180180300318327.5790.5446
Veteran 40-49 herrer
1.-74Per G. Gåsdal*Sjøholt AK72.2012012012595100105160170175400292.88
1.-83Håvard Einum*Melhus IL82.38172.5192.5195112.5117.5117.5200220222.5525352.01
2.-83Geir Bedin*Røros SK82.93205215222.552.552.555220232.5240510340.58
3.-83Børge Alslie*Moss SIK80.18150155-110115120180--450306.77
1.-93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.20230237.5245145150155220230235617.5389.52
2.-93Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK91.35205217.5225125137.5-230252.5262.5607.5384.97
3.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.13180180180125130135200210215525331.28
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK102.20200210220140145152.5210240260632.5381.71
2.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.83187.5200207.5142.5150150185202.5215565337.81
3.-105Martin Elster*Jeløy AK103.98155157.5165107.5112.5115190202.5210487.5292.31
1.-120Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK110.27250275.5-190200207.5280300323775.5456.07
2.-120Harald Morten Haug*Bjørgvin SK111.32200217.5222.5150155157.5240255265627.5367.97
3.-120Jarle Adolfsen*Askim SK119.90195200205155160-225232.5240592.5340.69
4.-120Bjarne Havnen*Drammen SI117.86190200205155160165220230240590340.67
1.120+Kjell-Frode Skogsøy*Nesna SK135.12190192.5210140150155250275300640359.62
2.120+Runar Saxegård*Lenja AK123.07135145155160167.5167.5200227.5227.5515294.43
Veteran 50-59 herrer
1.-74Ketil Sten Olsen*Lenja AK73.46150150155110115120190205.5215490354.32
2.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.84165175.5175.5125130-185195195480345.79
1.-83Geir Ottar Olsen*Moss SIK82.39165175185115122.5125200230240540362.02
2.-83Hans Erik Maack*Askim SK82.38130137.5145105110112.5160170175425284.96
1.-93John Bang*Haugaland AK92.47190202.5205132.5137.5140260272.5280600377.94
2.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK90.93170180190145150155200210-555352.48
3.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.73180192.5200140145150185202.5210535336.57
4.-93Herner Sæverot*Odin SK92.81170180185115120125200220232.5525330.12
5.-93Atle Aamelfot*Bergen SK91.87160160170909595200210215465293.83
6.-93Morten Rygh*Rana KK91.861401501509097.5102.5160175190437.5276.46
7.-93Bjørn Arne Friis*Nesna SK90.79130135137.5105105107.5175185190432.5274.9
8.-93Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK84.04110120125758585140140155335221.97
1.-105Jan-Roger Johansen*Rana KK103.05245265275140145145260275285.5690415.1
2.-105Arve Rønnekleiv*Sandnes AK103.78170180-115120125240255-560336
3.-105Ole Jakob Aas*Lenja AK96.58185192.5200100105105205215220520321.1
4.-105Bjørn Flem*Askim SK100.47150160170145152.5157.5150152.5-472.5287.04
1.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK118.33200200207.5150155160215225230597.5344.64
2.-120Olav H. Trondal*Øksfjord AK116.22190200205150155160200220237.5580336.05
3.-120Jarle Aaberg*Bjørgvin SK105.93190200200150150155190205215565336.57
1.120+Geir Arne Giseth *Odin SK138.60250265272.5180185187.5280302.5312.5772.5432.37
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK81.28170190200100110112.5170200220500338
1.-93Egil Fredriksen*Råsterk KK Melhus90.95110120130112.5117.5120160170180400254
1.-105Dan Sundby*Moss SIK104.16120135142.5120130132.5200227.5-500299.65
1.-120Kjetil Løvaas*Drammen SI117.70180195200152.5157.5157.5230241250593.5342.81
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK80.148590957577.577.5132.5137.5137.5302.5206.27
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK91.301151251308087.592.5130147.5155372.5236.09
Veteran 40-49 damer
Gj.-57Manuela Bakker*Lenja AK55.9111512012067.572.575120125130320376.99
Junior 19-23 herrer
Gj.-93Ben Ramadani*Nidarø SK92.21225240250172.5180180242.5250260682.5430.52
Veteran 40-49 herrer
Gj.-74Alexander Granholm*Bodø Atletklubb71.74125132.5137.5808585150157.5157.5362.5266.69
Gj.-83Michael R. Brown*KK-6783.00150177.518095110120180180225525350.44

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt130kg
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt135kg
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt153kg
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt353kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt685kg
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt62.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt120kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt125kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt130kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt267.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt272.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt277.5kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt200.5kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt237.5kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt555.5kg
Anette Steen NavjordUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt120kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt62kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt65kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt70.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt93kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt203kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt206kg
Anine RosenvingeUngdom 14-1884+Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Anine RosenvingeUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt150.5kg
Anine RosenvingeUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt345.5kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Markløft utstyrsfritt100kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt100kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt92.5kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Markløft utstyrsfritt92.5kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt225kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt225kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt275.5kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt775.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt56.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt56.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt118.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt165kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt375kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt380kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt292.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt318kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt790.5kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt237.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt185kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt187.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt272.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt302.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt312.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt762.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt772.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt123kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt123kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt125kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt125kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt151.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt151.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt345kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt349kg
Hans Jørgen FjeldUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt123kg
Hans Jørgen FjeldUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt127.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt52.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt96kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt131kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt279.5kg
Inge Audun KjobergJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt287.5kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt100kg
Irene JohansenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt153kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt133kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt163kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt166kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt368.5kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt371.5kg
Jan-Roger JohansenVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt245kg
Jan-Roger JohansenVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt265kg
Jan-Roger JohansenVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt275kg
Jan-Roger JohansenVeteran 40-49105Knebøy utstyrsfritt275kg
Jan-Roger JohansenVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt675kg
Jan-Roger JohansenVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt690kg
John BangVeteran 50-5993Markløft utstyrsfritt260kg
John BangVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt272.5kg
John BangVeteran 50-5993Markløft utstyrsfritt272.5kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt85.5kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt86.5kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85.5kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt86.5kg
Ketil Sten OlsenVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt205.5kg
Ketil Sten OlsenVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt215kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt241kg
Kristine RøenUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt135kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Knebøy utstyrsfritt142.5kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Knebøy utstyrsfritt150kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt150kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt155kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt362.5kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt370kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt375kg
Malin Narum KvamsdalJunior 19-2347Markløft utstyrsfritt107.5kg
Mariam Eltervåg CisseJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt180.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress utstyrsfritt62kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress utstyrsfritt64kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt64kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt120.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt120.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Knebøy utstyrsfritt150.5kg
Monica S. RasmussenÅpen63Knebøy utstyrsfritt150.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt153.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt370.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt374kg
Ola Stunes IseneJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt286kg
Ola Stunes IseneJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt295kg
Oscar Due WangUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt150kg
Oscar Due WangUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt417.5kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt100kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt106kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Markløft utstyrsfritt145kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Markløft utstyrsfritt150kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt311kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt316kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt101.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt155kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt426.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt434kg
Seline Sighaug MagnussenJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt141.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt56kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt58kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt56kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt58kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Knebøy utstyrsfritt145.5kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Knebøy utstyrsfritt152.5kg
Siv BjørkestrandÅpen84+Markløft utstyrsfritt191.5kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Markløft utstyrsfritt191.5kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Markløft utstyrsfritt205.5kg
Siv BjørkestrandÅpen84+Markløft utstyrsfritt205.5kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt454kg
Siv BjørkestrandÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt468kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt468kg
Tim LokøenUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt130kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Benkpress utstyrsfritt150kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Benkpress utstyrsfritt160kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt150kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt210kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Markløft utstyrsfritt265kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Markløft utstyrsfritt272.5kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Sammenlagt utstyrsfritt622.5kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Sammenlagt utstyrsfritt635kg
Torstein DekkerhusUngdom 14-18120+Sammenlagt utstyrsfritt642.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt45kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt47kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt47kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt97kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt197kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt204kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
1Teknisk kontrollør559I/2Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
2Sidedommer551FAlexander Kirketeig
2Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
3Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer236I/2Terje Sandbo
3Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
3Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
4Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
4Sidedommer682FAnita Stavik
4Sidedommer690FOle Tilrem
4Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
5Hoveddommer769FKristin Thorvaldsen
5Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
6Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
6Sidedommer651I/2Stian Botnen
6Sidedommer690FOle Tilrem
6Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
7Hoveddommer682FAnita Stavik
7Sidedommer232I/2Jan Sjøl
7Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
7Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
8Hoveddommer651I/2Stian Botnen
8Sidedommer455FBjørn Astad
8Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
8Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
9Hoveddommer651I/2Stian Botnen
9Sidedommer236I/2Terje Sandbo
9Sidedommer455FBjørn Astad
9Teknisk kontrollør551FAlexander Kirketeig
10Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
10Sidedommer682FAnita Stavik
10Sidedommer232I/2Jan Sjøl
10Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
11Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
11Sidedommer808FLene Einarsen
11Sidedommer524FHarald M. Haug
11Teknisk kontrollør769FKristin Thorvaldsen
11Stevneleder773RBengt Eide-Olsen
12Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
12Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
12Sidedommer236I/2Terje Sandbo
12Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
12Stevneleder773RBengt Eide-Olsen
13Hoveddommer651I/2Stian Botnen
13Sidedommer808FLene Einarsen
13Sidedommer551FAlexander Kirketeig
13Teknisk kontrollør589FTor Engevik
13Stevneleder773RBengt Eide-Olsen
14Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
14Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
14Sidedommer690FOle Tilrem
14Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
14Stevneleder773RBengt Eide-Olsen
15Hoveddommer682FAnita Stavik
15Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
15Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
15Teknisk kontrollør524FHarald M. Haug
16Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
16Sidedommer690FOle Tilrem
16Sidedommer524FHarald M. Haug
16Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen