RM Utstyrsfritt Region Øst



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 02.09.2017
Stevnetype RM Utstyrsfritt Region Øst
Sted Brumunddal
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 97
Antall resultat 95

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emilie Dahl*Nes SIL51.10758085354042.5105115119244308.29
1.-57Camilla Syverstad Strøm*Askim SK54.00859092.547.5505090100110252.5305.68
1.-84Sandra Nettum Johannessen*Askim SK72.6092.592.5105556060115122.5130295286.36
1.84+Anine Rosenvinge*Askim SK107.60107.5112.5122.5606567.5135145145322.5263.48
Junior 19-23 damer
1.-72Sandra Persson*Oslo SK70.95127.5132.5137.567.572.575152.5160170380374.57
1.-84Sara Perez Miquel*Oslo SK75.3092.5102.5102.562.56570112.5125130287.5272.64
1.84+Malin Ljone*Brumunddal AK102.50125130135606567.5130140150352.5291.45
Åpen damer
1.-57Hilde Mikkelsen Haugen*Brumunddal AK56.75130135140808586130--351408.7
1.-63Signe Elisabeth Belden*Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa62.45140147.5151808587.5150157.5162.5397.5429.74
2.-63Tutta Kristine Hanssen*Jeløy AK59.70125135140909596.5140150160395442.08
3.-63Linn Hèlen Solbakken Fjeld*Askim SK61.7595105112.572.577.582.5117.5127.5132.5320348.96
4.-63Sofia Sandh*Oslo SK59.30100105110657075120127.5135315354.41
1.-72Camilla Kløvstad Grønvold*Brumunddal AK71.50132.5140145606570142.5152.5-362.5355.47
2.-72Kristin Bakkeli*Christiania AK67.00125130132.56067.572.5145155165352.5361.7
3.-72Camilla Fredriksen*Jeløy AK68.25100105112.557.562.565120130140315318.97
4.-72Lena Ulven*Brumunddal AK71.059097.5102.56572.575125132.5137.5307.5302.83
5.-72Ann Kristin Hovde*Oslo SK67.20809095556065115125130285291.81
6.-72Inger Celine Wikeby*Oslo SK67.45105110115404550120127.5132.5282.5288.49
1.-84Malin Solberg Hansen*Askim SK82.85120127.5132.567.572.577.5150157.5162.5367.5330.02
2.-84Camilla Thornquist*Askim SK82.40107.5110112.57582.582.5145150152.5340306.17
3.-84Eilen Pollen*Moss SIK82.4595105115707575130140150340306.1
4.-84Patricia Tvete*Lenja AK82.05105110117.56065-120132.5140322.5291.09
5.-84Tonje Teig*Nes SIL76.3575808542.54547.5100110115247.5232.7
1.84+Hege Wold Johansen*Halden SI92.1012512513562.56567.5142.5152.5157.5352.5301.78
2.84+Stine Mari Forsberg*Brumunddal AK100.90115122.5127.562.56567.5145150155342.5284.41
3.84+Marte Olborg*Oslo SK101.70112.512013052.557.560140150155327.5271.37
Veteran 40-49 damer
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Christiania AK57.00909510052.557.557.5110115120272.5316.21
1.-63Manuela Bakker*Lenja AK58.30110122.5127.5707577.5122.5132.5-330376.23
2.-63Hege Velten*Christiania AK58.6582.587.587.552.55557.5100105110247.5280.86
1.-84Anne Lindkjenn-Synøve*Jeløy AK74.858595105657075117.5127.5137.5312.5297.44
Veteran 50-59 damer
1.-63Anca Buberg*Jeløy AK62.35809095606570105--260281.42
1.-72Kristin Johansen*Brumunddal AK65.25112.5117.5117.557.557.560110120125300313.83
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild Mathiesen*Lenja AK56.30---62.56567.5---6576.16
1.-72Kirsti Løken*Christiania AK63.658592.592.54547.547.5100100112.5242.5258.43
Veteran +70 damer
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK76.6065657047.55050859095212.5199.41
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Mats Hytland-Eriksen*Askim SK49.75607070354042.5708087.5200205.76
1.-66Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK62.95808590556062.5110120130280228.82
1.-74Ludvik Moen*Brumunddal AK72.25145152.5157.5102.5105107.5157.5162.5167.5432.5316.5
2.-74Simen Johnson Myrvold*Moss SIK72.60---115122.5131---122.589.34
1.-83Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK80.35160170175115120125200207.5212.5507.5345.51
2.-83Hermann Moen*Brumunddal AK82.90172.5180185122.5127.5132.5180187.5192.5505337.34
3.-83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK79.25165170-95100100220230230485333.1
4.-83Gunnar Karlsen*Lenja AK74.5575--87.592.59575--242.5173.53
5.-83Peder Nicolay Nicolaysen*Lenja AK79.45---9095100---10068.57
1.-105Kim Andre Thrana*Brønnøy SK103.55180190200120130130210220230550330.28
2.-105Amandus Bergersen*Oslo SK103.05135145155102.5110120162.5175200465279.74
1.-120Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL115.10170180192.58090100170190207.5490284.64
2.-120Alexander Hansen*Lenja AK118.8515016017595100102.5172.5195210470270.81
Junior 19-23 herrer
1.-66Kristian Aas*Jeløy AK65.15135140147.59095100150160172.5420333.35
2.-66Frank Kværner*Nes SIL64.20100110115707580150160160345277.21
1.-74Germe Wimpaye*Halden SI73.70180190190117.5120122.5235242.5246546393.88
2.-74Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK72.10192.5200.5205107.5112.5115220235235533390.69
3.-74Simon Bråthe Johansen*Lenja AK74.00180180190808590170185200465334.47
1.-83Sindre Mobraaten*Oslo SK82.25200212.5220135140142.5240255270615412.73
2.-83Joon Dyrud*IL Kraftsport81.05180195207.5125132.5135210225235577.5391.08
3.-83Vemund Reime*Oslo SK82.65150160172.5120127.5135170180200507.5339.62
4.-83Henrik Staal*Halden SI80.45145152.5162.5125132.5140170182.5195490333.35
5.-83Marius Omarhaug*Jeløy AK80.0515516016090102.5110180195215477.5325.85
--83Patrick Johansen*Askim SK81.4515015015087.587.587.5185195202.500
1.-93André Strøm-Larsen*Oslo SK88.85182.5182.5195165175175222.5240260630404.84
2.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK87.10175185187.5115122.5127.5235255262.5577.5375.09
3.-93Tor Eivind Høyne*Brumunddal AK92.65170180187.5132.5140142.5220235250572.5360.27
4.-93Sven Erik Engen*Askim SK90.85185195195120125127.5210220230540343.12
5.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK91.40175185192.5127.5132.5140190200215532.5337.34
1.-105Ole Sigurd Lodsby*Oslo SK99.95180180187.5120127.5127.5212.5220235542.5330.22
1.-120Halvor Lid*Oslo SK115.00---140150160---16092.98
Åpen herrer
1.-83John Andre Berger*Askim SK80.95---135142.5147.5---147.599.96
-84+Carl Kristian Göransson*Brumunddal AK108.00185205210152.5152.5152.5---00
1.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL92.45220230-155160165250262.5282.5677.5426.83
2.-93Marius Ødegård*Brumunddal AK88.55175185190115117.5120200212.5217.5520334.78
3.-93Tord Elvsveen*Jeløy AK91.30165172.5182.5122.5130140180190205517.5327.99
4.-93Thomas Larsen*Askim SK88.30110120130117.5122.5125167.5175182.5435280.44
1.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK98.40200212.5217.5150160170240260272.5660404.32
2.-105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK104.55205210215185193193230250260650389.03
3.-105Jostein Häckert *Lenja AK101.10185192.5200120127.5132.5200215217.5535324.21
4.-105Mads Sæløen*Oslo SK94.70152.5165170100107.5115195210215500311.45
1.-120John Anders Terland*Jeløy AK110.25210225232.5155162.5162.5250260272.5655385.21
2.-120Andre Hoffmann*Nes SIL115.60180190195130140145180200205545316.26
1.120+Hans Andreas Kaasa*Askim SK133.70200212.5225130140147.5210240250615346.18
Veteran 40-49 herrer
1.-59Eilif Ellefsen*Lenja AK57.85100100100909095.5---9079.41
1.-105Kim Nygård*Oslo SK100.85170180-140145150190205220535324.53
2.-105Didrik Brovold*Brumunddal AK97.60190195200105110110190197.5-490301.2
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK121.90---165170170---16594.53
Veteran 50-59 herrer
1.-74Ketil Sten Olsen*Lenja AK73.45150155160110115117.5200210215.5493356.54
2.-74Terje Myrvold*Moss SIK72.55125132.5140100105105150160170415302.78
1.-83Hans Erik Maack*Askim SK82.10125130135100107.5110160170180425285.56
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK92.05185185195155155157.5210220225565356.68
2.-93Bjørn Solberg*Brumunddal AK92.65125130135125132.5135175185192.5462.5291.05
3.-93Lasse Myrdal*Lørenskog AK91.45---125135140---13585.5
1.-105Tor Granvang*Brumunddal AK101.30---160170170---170102.94
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK116.60185197.5205175180180225235245617.5357.53
2.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK115.55190200205145150155220235237.5590342.38
3.-120Raymond Andersen*Lørenskog AK112.55180200216160160176180200225576336.67
4.-120Alf Granvang*Brumunddal AK106.50---170180190---190112.97
1.120+Vidar Johansen*Christiania AK125.85---170180190---190108.13
Veteran 60-69 herrer
1.-105Leif Sydengen*Askim SK103.70---145150150---14587.03
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK109.60170180190152.5160165.5175185192.5532.5313.75

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt65kg
Anca BubergVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt90kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Emilie DahlUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt119kg
Germe WimpayeJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt246kg
Germe WimpayeJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt546kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Benkpress utstyrsfritt86kg
Ketil Sten OlsenVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt215.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Knebøy utstyrsfritt85kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt100kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt112.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt230kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt242.5kg
Raymond AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt216kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt392.5kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt397.5kg
Sigurd Kjelvik BergJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt200.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt395kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer764FVivian Kolsrud
1Sidedommer361FEgil Walseth
1Sidedommer359FVegard Røysum
2Hoveddommer455FBjørn Astad
2Sidedommer274FOve Johansen
2Sidedommer682FAnita Stavik
3Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer808FLene Einarsen
3Sidedommer682FAnita Stavik
4Hoveddommer359FVegard Røysum
4Sidedommer361FEgil Walseth
4Sidedommer224FRune Johansen
5Hoveddommer682FAnita Stavik
5Sidedommer224FRune Johansen
5Sidedommer764FVivian Kolsrud
6Hoveddommer808FLene Einarsen
6Sidedommer764FVivian Kolsrud
6Sidedommer361FEgil Walseth
7Hoveddommer274FOve Johansen
7Sidedommer764FVivian Kolsrud
7Sidedommer808FLene Einarsen
8Hoveddommer138FLeif Sydengen
8Sidedommer682FAnita Stavik
8Sidedommer274FOve Johansen
9Hoveddommer682FAnita Stavik
9Sidedommer274FOve Johansen
9Sidedommer138FLeif Sydengen

Bilder (1)