RM Benkpress utstyrsfritt Region Vest



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 02.09.2017
Stevnetype RM Benkpress utstyrsfritt Region Vest
Sted Bergen
Stevneleder Bård Havnerås
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 30
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Emilie Fondenes*Bergen SK56.9632.535403540.64
Junior 19-23 damer
1.-72Malene Joensen*Bergen SK71.99758082.58078.09
Åpen damer
1.-72Jeanette A. Fagerlid*Bjørgvin SK71.396065656563.8
2.-72Mariann Dale*Bergen SK71.606062.56562.561.23
1.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Bergen SK83.327580858576.11
1.84+Siv Bjørkestrand*Odin SK97.22105110112.5112.594.48
Veteran 40-49 damer
1.-72Siren Loy*Bergen SK69.076567.57067.567.78
1.84+Kim Eikefet*Odin SK97.007580858571.44
Veteran 50-59 damer
1.-84Anne Sofie Skjerlie Engan*Odin SK77.6662.56567.567.562.82
2.-84Anne Hellem*Bergen SK83.55556062.56053.65
Veteran 60-69 damer
1.-52Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK50.903840.5434354.49
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK65.1710010510510079.35
1.-93Aleksander Vold*Bergen SK83.696570706543.18
Junior 19-23 herrer
1.-105Martin Løberg*Nordhordland SK96.39140155165165101.97
Åpen herrer
1.-83Stian Botnen*Førde IL76.90150160165160112.08
2.-83Morten Vedde*Bergen SK78.20120135142.513593.51
3.-83Johnny Morlandstø*Bergen SK77.4110511512012083.69
4.-83Stian Dybberg Hansen*Bergen SK80.4710011011511578.22
5.-83Frode Fyllingsnes*Nordhordland SK79.69102.5102.5112.5102.570.15
1.-93Tom Atle Gjermstad*Bergen SK89.0412013013513586.66
1.-105Bjørn Berg Olsen*Odin SK101.26145152.5152.514587.81
1.-120Hans Marius Liabø*Odin SK117.09157.516517017098.31
1.120+Roger Andrè Sellevoll*Odin SK148.59195202.5207.5207.5114.96
Veteran 40-49 herrer
1.-83Knut Olav Melle*Bergen SK82.6211512012512583.66
1.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.58130137.5142.5137.586.56
Veteran 50-59 herrer
1.-66Stefan Brunzell*Bergen SK64.42808587.58568.1
1.-93Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK83.127585857550.02
1.-120John Akse*Bergen SK115.7713013514013578.3
Veteran 60-69 herrer
1.-120Robert Øren*Bergen SK109.20125132.5140132.578.15
Veteran +70 herrer
1.-74Arne Spurkeland*Bergen SK70.857580808059.41

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt38kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt40.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt43kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer719FArild Kråkenes
1Sidedommer774FChristian Solheim
1Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
1Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik
1Stevneleder899Bård Arve Haverås
2Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
2Sidedommer589FTor Engevik
2Sidedommer719FArild Kråkenes
2Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik
2Stevneleder899Bård Arve Haverås

Bilder (1)