RM Styrkeløft utstyrsfritt Region Midt



Fakta

Arrangør Melhus IL
Dato 02.09.2017
Stevnetype RM Styrkeløft utstyrsfritt Region Midt
Sted Melhus
Stevneleder Rune Øritsland
Sekretær Camilla Rise
Antall deltakere 38
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK50.909010010552.558.560112.5120120283.5359.28
1.-84Kristine Røen*Sjøholt AK74.15110120127.5505555120130140322.5308.79
1.84+Lotte Skarsvåg*KK-67112.50142.5147.5155657075147.5155160390315.63
Junior 19-23 damer
1.-72Veronika Kristine Teigseth*Skogn IL63.2012012513062.567.567.5120127.5132.5325348.21
Åpen damer
1.-63Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL61.60107.5112.5117.5657075117.5122.5130312.5341.41
1.-72Marte Elverum*KK-6772.00160170.51809095100200213226488476.29
2.-72Marit Riiber*Nidarø SK69.7092.5100105556062.5107.5115122.5290289.36
1.-84Marte Kjenner*Nidarø SK78.95130137.515072.58085145152.5165400368.76
2.-84Gunn Aarmo*Melhus IL81.90130140140606570167.5172.5180390352.33
3.-84Marita Christin Heggen Grøtådal*Røros SK75.80120127.5130808587.5150160170372.5351.79
4.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK82.80115122.5127.567.572.575130137.5147.5345309.91
1.84+Alexandra Voll Skrove*Skogn IL89.85137.5142.5152.562.567.575150165175395341.56
2.84+Marit Gråbak*Melhus IL96.001051101155562.567.5135150150322.5272
3.84+Elise Tørset*Nidarø SK87.60122.5127.513552.552.557.565--257.5225.11
Veteran 40-49 damer
1.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.8513514014582.587.592.5160167.5172.5405361.46
2.-84Hilde Wahl Berg*Trøndertun SK74.358595102.5455055127.5135140292.5279.6
Veteran 50-59 damer
1.-72Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK71.90115120125.57072.575140150150340.5332.63
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Sigurd Farstad Iversen*SKA-Fræna73.4012013014090100100150160160390282.17
1.-105Mathias Hergot*KK-6795.50170180182.5135141142.5200205-530328.92
2.-105Joar Finsaas*KK-6799.05100--112.5120125212.5225240445271.85
1.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK117.75215225231135142.5145270281300673.5388.95
Junior 19-23 herrer
1.-83Kenneth Stallvik*Trøndertun SK78.4095105112.56067.572.5137.5150157.5342.5236.87
1.-105Roald Hansen*Råsterk KK Melhus104.00182.5192.5205130137.5-265265265607.5364.26
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK135.80275295307.5175185-300323-815.5457.82
Åpen herrer
1.-83Per-Arne Kverndal Flenstad*Melhus IL79.6095102.5107.57582.587.5135142.5150340232.87
1.-93William-Peter Bjelland*Nidarø SK85.35175185192.5125132.5135210215-532.5349.75
2.-93Martin Elshaug*Skogn IL90.35135140150115120122.5190202.5207.5462.5294.66
1.-105Truls Moe*Nidarø SK104.15230245255165172.5180260285295730437.49
2.-105Martin Gaare Bakke*Røros SK100.95225235245157.5162.5167.5242.5260265672.5407.74
3.-105Hans Eirik Stuenes Haarberg*Råsterk KK Melhus102.75190200205137.5142.5147.5225237.5237.5590355.36
4.-105Trond S. Johansen*KK-6799.40180190200120125127.5220240260557.5340.13
5.-105Peter Otterlei Aasen*Sjøholt AK97.70155162.5167.5125132.5137.5200210215515316.42
6.-105Ronny Sæther*Melhus IL100.80165172.5177.5110117.5122.5187.5195200495300.32
1.-120Marius Røstad*Nidarø SK118.35215225235135150160230250255650374.92
2.-120Adrian Møllegård*Nidarø SK116.60200212.5215115125-235260260575332.93
1.120+Alexander Gundersen*Trøndertun SK142.35250260270135142.5150240250255675376.25
Veteran 40-49 herrer
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK102.45210222.5235150157.5162.5220240255635382.84
Veteran 50-59 herrer
1.-105Svein Olav Farstad*SKA-Fræna95.65160180-150155155200220220550341.06

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt231kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt281kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120Markløft utstyrsfritt300kg
Anders Brøten LillemoeUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt673.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt58.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt58.5kg
Camilla Vik NygårdUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt120kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt307.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt323kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt815.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt125.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt125.5kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Knebøy utstyrsfritt155kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt160kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt377.5kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt385kg
Lotte SkarsvågUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Marte ElverumÅpen72Knebøy utstyrsfritt170.5kg
Marte ElverumÅpen72Knebøy utstyrsfritt180kg
Marte ElverumÅpen72Markløft utstyrsfritt213kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt utstyrsfritt475kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt utstyrsfritt488kg
Mathias HergotUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt141kg
Mathias HergotUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt142.5kg
Mathias HergotUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt141kg
Mathias HergotUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt142.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer600FSvein Olav Farstad
1Hoveddommer722FRune Øritsland
1Sidedommer746FJoar Alseth
2Hoveddommer916RFrode Holthe
2Sidedommer746FJoar Alseth
2Sidedommer896RSilje Alexandra Sundseth
3Hoveddommer337FGeir O. Bedin
3Sidedommer746FJoar Alseth
3Sidedommer722FRune Øritsland
4Hoveddommer722FRune Øritsland
4Sidedommer746FJoar Alseth
4Sidedommer896RSilje Alexandra Sundseth
4Sidedommer916RFrode Holthe