Nordisk ungdom og junior styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Fræna AK
Dato 14.09.2017
Stevnetype Nordisk ungdom og junior styrkeløft utstyrsfritt
Sted Fræna
Stevneleder Morten Novuv, Per Øyvind Fjeld
Sekretær Oddjørn Steen
Antall deltakere 21
Antall resultat 21

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
2.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb69.24125130135808587.5157.5167.5172.5395395.95
3.-72Isabell Adolfsen*Askim SK67.88125135137.5707577.5152.5165170380386.27
4.-72Nikita Alslie*Moss SIK66.17117.512513067.572.575135140-337.5349.45
1.-84 Lill Marlene Danielsen*Råsterk KK Tiller82.61130137.5142.5707575140155160367.5330.49
Junior 19-23 damer
1.-47Pernille Stenberg*Oslo SK47.009097.510072.577.582.5110117.5125302.5406.83
3.-47Malin Narum Kvamsdal*Bodø Atletklubb46.31859092.557.56062.5102.5107.5112.5267.5363.59
3.-57Thea Sætre Bergseth *Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa56.11100105112.5707580110117.5122.5305358.31
4.-72Silje Haube*Askim SK67.46117.5125130909595142.5150155370377.81
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK82.741451501558587.590155162.5165402.5361.69
4.-84Sara Svanes*Bodø Atletklubb81.62140147.5152.587.592.595132.5140147.5380343.94
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Andre Sørlie Nilsen*Sande KK82.75195205212.5115120125230247.5258590.5394.87
1.-93Ali Hamdan*Sande KK93.00235255264.5145150160255267.5285.5700439.74
2.-93Mathias Hergot*KK-6789.35175185190135140142.5205212.5220542.5347.63
Junior 19-23 herrer
1.-83Chido Nnoli*KK-6781.29207.5225225135142.5150260275293668451.5
3.-83Magnus Alme Aasheim*Førde IL82.98190205220150160165220250260630420.59
4.-83Jacob Florelius*Sande KK82.98185200200147.5155160225245245585390.55
2.-93Ben Ramadani*Råsterk KK Tiller92.46230245257.5170175177.5245262.5270682.5429.91
2.-105Damian Steinke*KK-67103.51242.5250255152.5157.5157.5285297.5307.5710426.43
3.-120Inge Audun Kjoberg*Sogndal IL109.75237.5250250147.5155160272.5285300692.5407.81
5.-120Espen Vika*Odin SK118.66215235245135142.5147.5245275275645371.84
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK136.85290310317.5175185190305315320820459.86

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt142.5kg
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt155kg
Lill Marlene DanielsenUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt367.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt264.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt285.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt205kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt247.5kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt258kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt562.5kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt580kg
Andre Sørlie NilsenUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt590.5kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt293kg
Chido NnoliJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt650kg
Chido NnoliJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt668kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt297.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt87.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft utstyrsfritt87.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt135kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt172.5kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Dina LorentzenUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt395kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt190kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt190kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt310kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt820kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt135kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt170kg
Pernille StenbergÅpen47Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Pernille StenbergÅpen47Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Pernille StenbergÅpen47Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg
Pernille StenbergÅpen47Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Knebøy utstyrsfritt100kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Knebøy utstyrsfritt97.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Markløft utstyrsfritt110kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Markløft utstyrsfritt117.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Markløft utstyrsfritt125kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Sammenlagt utstyrsfritt287.5kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Sammenlagt utstyrsfritt295kg
Pernille StenbergÅpen47Sammenlagt utstyrsfritt295kg
Pernille StenbergJunior 19-2347Sammenlagt utstyrsfritt302.5kg
Pernille StenbergÅpen47Sammenlagt utstyrsfritt302.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
1Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
1Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
2Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
2Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
2Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
3Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
3Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
3Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
4Jury504I/1, P/2Pål Nilsen