KM benkpress



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 29.10.1989
Stevnetype KM benkpress
Sted Askim
Stevneleder Eva Opland
Sekretær Nina Johansen
Antall deltakere 39
Antall resultat 39

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Unn Merete LieAremark AK59.007075807584.71
2.-60Hanne WahlstrømHalden SI58.8047.55052.552.559.46
1.-67.5Kari Mette HansenHalden SI60.605050555055.32
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Finn Hugo ZahlAskim SK58.707582.582.582.571.8
2.-60Jan B. JohansenAskim SK59.208082.58582.571.24
3.-60Tore RafossAskim SK59.308082.587.582.571.12
4.-60Tor-Arne MoenAskim SK59.906570707059.79
1.-67.5Stein R. LindemarkRakkestad KK67.50107.5112.5112.5112.586.74
2.-67.5Geir-Ove EggestølAskim SK66.6095100102.5102.579.89
3.-67.5Bjørn Ingar StrømAskim SK66.4095100102.510078.13
4.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK65.10859092.58567.51
5.-67.5Jørn Andre JohansenHalden SI64.3072.572.577.577.562.19
6.-67.5Raymond SolemLenja AK66.0077.582.582.577.560.85
1.-75Pål GuddalAskim SK74.90115120125.512085.58
1.-82.5Paal-Rune WianAskim SK78.00140145150150104.09
2.-82.5Bjørn Rino LundHalden SI75.90102.5107.511011077.74
3.-82.5Roger KalsøyLenja AK80.9010511011011074.57
4.-82.5Dan Stephan ZwilgmeyerHalden SI81.009510010510067.74
5.-82.5Jan Morgan AspelundHalden SI81.2082.587.592.587.559.19
6.-82.5Atle MalmquistHalden SI78.007580858055.51
1.-100Bård Roos SvendsenLenja AK94.30100107.5107.5107.567.09
1.-110Andreas VaalerAremark AK109.009010010510059.02
1.-75Erling Andreas MoenSkogstrand IL74.909510010510574.89
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Rune BergerRakkestad KK62.90100107.511511594.05
1.-75Henning MeyerAskim SK74.00132.5135140140100.7
2.-75Ole Johnny HolterRakkestad KK70.90100105107.510577.93
1.-90Steinar WahlSkogstrand IL89.70130135137.513586.33
2.-90Mirko OhlaLenja AK87.8011011512012077.6
Åpen herrer
1.-67.5Vidar Kristiansen-BakkeAskim SK67.00105110112.511085.32
2.-67.5Robert KarlsenLenja AK61.008087.587.587.573.52
1.-90Ove HansenLenja AK85.20180--180118.35
2.-90Geir VartingHalden SI89.60127.5132.513513586.37
3.-90Rune JohansenLenja AK86.1013013013513084.97
1.-100Leif SydengenAskim SK90.60170180187.5180114.53
1.-110Vidar DahlRakkestad KK109.7011512012512573.63
Veteran 40-49 herrer
1.-75Svein JohansenAskim SK74.6010510511011078.67
1.-100Bernhard AasAskim SK94.60140150157.515093.48
1.-110Bjørn Roger LundHalden SI102.4013014014514587.44
Veteran 50-59 herrer
1.-90Odd EriksenAskim SK88.6011012012512580.45

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
1Sidedommer376Pål Guddal