Regionmesterskap utstyrsfritt Troms og Finnmark



Fakta

Arrangør TSI Styrkeløft
Dato 03.02.2018
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt Troms og Finnmark
Sted Tromsø
Stevneleder Maximillian Hansen
Sekretær Andreas Eide Gjøstøl
Antall deltakere 30
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb51.158085907072.5759095100262.5331.43
1.-63Hedda Halstensen Sivertsen*Tromsø Atletklubb61.408587.592.552.557.560110115120270295.7
1.-72Sofie Horne*Tromsø Atletklubb71.30125130-67.572.572.5135140150347.5341.38
Junior 19-23 damer
1.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Tromsø Atletklubb55.1090100107.557.562.565100110112.5280333.65
1.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb70.20130137.5142.5859092.5160170180412.5409.57
2.-72Maren Småbakk Arnesen*Tromsø Atletklubb71.35125130137.5909597.5105110115335328.97
3.-72Anna Emilie Engebretsen*TSI Styrkeløft70.708595100455555100110110250247.03
1.-84Sofie Sjo Lorentzen*Tromsø Atletklubb78.00130135140707577.5135142.5147.5357.5331.87
Åpen damer
1.-52Astrid Amalie Eriksen*TSI Styrkeløft51.859510010547.55052.5107.5110117.5267.5334.21
1.-57Alexandra Ruth King*TSI Styrkeløft55.9077.582.5854547.552.5100105112.5250294.58
1.-72Rebecca Frøen*Øksfjord AK69.909095100556065115125130295293.76
2.-72Tine-Karoline Fermann Thorbjørnsen*Tromsø Atletklubb64.057582.587.5505557.595100107.5245259.87
1.-84Sofie Flyvholm Haug*Tromsø Atletklubb75.00115120125707577.5150160165367.5349.35
2.-84Sunniva Olsen*Tromsø Atletklubb78.7510010511062.56567.5110115122.5297.5274.65
Veteran 40-49 damer
1.-72Yngvild Svensby*Tromsø Atletklubb71.35901001055557.560105107.5115277.5272.51
1.-84Linda Carina Isaksen *Tromsø Atletklubb82.5097.5102.5102.552.55557.5115122.5127.5282.5254.25
Veteran 50-59 damer
1.-52Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb51.8092.59597.55052.5-117.5132.5142.5292.5365.74
1.-63Irene Johansen*Tromsø Atletklubb61.80110115117.552.55557.5140150155330359.63
Ungdom 14-18 herrer
1.-93Trym Andreassen*Tromsø Atletklubb86.45100--112.5117.5122.5180190205427.5278.77
1.-105Daniel Hoel Andersen*Alta AK104.35170182.5190115122.5125200207.5212.5520311.43
Junior 19-23 herrer
1.-83Martin Stenersen*TSI Styrkeløft78.25165175180102.5102.5110170175182.5465322.01
1.-93Sondre Engkvist*Tromsø Atletklubb92.50215227.5240142.5150155240255265660415.67
2.-93Vebjørn Askeland*Alta AK90.50190200210135147.5155230240245610388.33
1.-105Raymond Håland Sagland*TSI Styrkeløft96.95182.5192.5200102.5107.5110165175180482.5297.46
Åpen herrer
1.-83Anders Joakim Halland*Tromsø Atletklubb82.20190200210135140145250265270625419.63
1.-93Isak Skadsem Eikelmann*Ganddal AK91.65190197.5200120127.5130220225225545344.77
1.-105Trygve Lund*TSI Styrkeløft104.85180192.5202.5127.5132.5137.5215227.5237.5577.5345.29
2.-105Christopher Loe Olsen *TSI Styrkeløft94.70160175185120130135200215220540336.37
1.-120Bjørn Erik Opgård*Alta AK106.25182.5192.5202.5117.5122.5127.5185200210535318.38
Veteran 40-49 herrer
1.-66Ståle Werner Eriksen*Alta AK65.1015515516092.597.5100160167.5172.5425337.54

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer842FDennis Sivertsen
1Sidedommer840RVidar Kristoffersen
1Sidedommer946RChristopher Loe Olsen
1Stevneleder847FMaximillian Hansen
2Hoveddommer842FDennis Sivertsen
2Sidedommer840RVidar Kristoffersen
2Sidedommer950RMichael Dalan
2Stevneleder847FMaximillian Hansen
3Hoveddommer840RVidar Kristoffersen
3Sidedommer944RAne Karoline Sletbakk Jensen
3Sidedommer951ROlav Henning Trondal
3Stevneleder847FMaximillian Hansen

Bilder (1)