Regionmesterskap Øst utstyr



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 03.02.2018
Stevnetype Regionmesterskap Øst utstyr
Sted Fredrikstad
Stevneleder Runar Saxegaard
Sekretær Bente Saxegaard, Johan Andre Vatvedt
Antall deltakere 49
Antall resultat 45

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emilie Dahl*Nes SIL52.00858592.54042.545110115120242.5302.3
Junior 19-23 damer
1.-63Frida AungOslo SK60.6516517017595102.5105165175175455503.05
1.-72Julie Antonsen OsethOslo SK65.80167.51751809092.595147.5155160435452.27
Åpen damer
1.-57Julie FosseideOslo SK55.85160165-859092.5155160170427.5504.07
1.-63Jenny Marie JohansenOslo SK62.50180190200105110-175180185495534.85
2.-63 Ingvild HansenAskim SK62.50172.5175182.5102.5107.5112.5165175182.5457.5494.33
3.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.75---127.5127.5135---135147.22
1.-72Tonje Teig*Nes SIL70.4590951005052.555120130137.5290287.25
1.-84Malin Solberg HansenAskim SK83.60182.5187.5192.5102.5107.5110172.5180182.5475424.6
2.-84Eva EngskarIL Kraftsport83.70---180190200.5---190169.73
--84Julie Berger JohansenAskim SK82.80225225225130130-17018018000
1.84+Mariam Eltervåg CisseOslo SK89.20150160160808590185205.5210455.5395.06
2.84+Marte OlborgOslo SK97.80172.5177.5182.59595100145157.5157.5422.5354.14
3.84+Hege Wold JohansenHalden SI90.75170177.5185105110110135140140417.5359.51
4.84+Maria BirkeliHalden SI96.45---122.5127.5127.5---127.5107.36
Veteran 40-49 damer
1.84+Ellen AaserudIL Kraftsport85.10115117.5130556065140147.5155342.5303.49
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Daniel Andersen NilsenHalden SI53.0014515516577.582.585127.5135137.5385370.41
1.-66Vetle SkundbergBrumunddal AK63.15---112.5120.5122.5---122.599.84
1.-74Ludvik MoenBrumunddal AK73.10212.5217220135140142.5190200205565409.96
2.-74Simen Johnson MyrvoldMoss SIK73.30170185195140147.5149190200210554401.21
1.-120Bjørn Andre S. WestbyeNes SIL117.35230240250115125130240250260640369.92
Junior 19-23 herrer
1.-66Frank KværnerNes SIL64.80110120130708085150160170385306.96
1.-83Hermann MoenBrumunddal AK82.85230237.5242.5165170172.5200212.5220635424.31
1.-93Fredrik GylderOslo SK88.10240260270165175-230265265665429.26
2.-93Joel Immanuel VikeslandBrumunddal AK92.85220232.5237.5130132.5140260280285662.5416.51
Åpen herrer
1.-66Hans Erik FolkesethHalden SI63.85225225-130140-250270270635512.64
2.-66Huu Phuoc LeeOslo SK64.55185195205135142.5147.5185195195532.5425.95
1.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.25210220230808590200202.5245565409.4
1.-83Ståle WærnessOslo SK82.45245255260145150150230240242.5647.5433.89
2.-83Kristian EngdalNes SIL77.75150155160107.5110115180190200475330.32
3.-83John Andre BergerAskim SK81.90---180190195---190127.85
1.-93Erik ElvsvingenNes SIL91.90150170190160165170250260280635401.19
2.-93Frode Flinth WestbyHalden SI92.40155167.5180182.5187.5192.5200217.5225592.5373.33
3.-93Roger NavarseteSogndal IL91.35---250257.5265---265167.93
1.-105Kenneth JeppesenOslo SK104.65280290300205250-260270275765457.7
2.-105Andreas Sebastian SundquistOslo SK103.75260270280180190200250250260720432.07
--105Jan Sigurd KarlsenAskim SK99.70270270270190190202.5250265272.500
1.-120Andre HoffmannNes SIL116.65175185200180187.5187.5200210215595344.45
Veteran 40-49 herrer
1.-105Thomas PuzichaHalden SI103.95---195202.5207.5---207.5124.44
1.-120Lars Dalby MarkussenHalden SI116.45220230-120130-305305310.5665385.17
2.-120Pål GuddalAskim SK116.25---295295300---295170.92
1.120+Robert Bekkeli EideOslo SK121.60212.5225235145152.5160210225245632.5362.55
Veteran 50-59 herrer
1.-105Ole Jakob AasLenja AK95.45185195202.5100105-205220230520322.76
--105Jarle HoffmannNes SIL103.05212.5212.5-175175175200--00
1.-120Jim LjungquistBrumunddal AK118.60230242.5252.5220232.5235250262.5270755435.26
2.-120Ronny AndersenNittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb119.20240250257.5195200200235247.5250700403.06
3.-120Sven Jøran HaugenNes SIL109.80---190190190---190111.87
--120Terje C. SamuelsenHalden SI109.85---185185----00
Veteran 60-69 herrer
1.-74Egil WalsethNes SIL66.25---9095----9574.37

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy145kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy155kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy165kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft135kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft137.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt375kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt382.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt385kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress232.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1874Knebøy217kg
Ludvik MoenUngdom 14-1874Knebøy220kg
Ludvik MoenUngdom 14-1874Sammenlagt565kg
Mariam Eltervåg CisseÅpen84+Markløft205.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress149kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft149kg
Vetle SkundbergUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft120.5kg
Vetle SkundbergUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft122.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer559I/2Per Øivind Fjeld
1Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
1Sidedommer808FLene Einarsen
1Teknisk kontrollør890RMina Svele
2Hoveddommer583FMarius Arnesen
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
2Teknisk kontrollør890RMina Svele
3Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
3Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
3Teknisk kontrollør890RMina Svele
4Hoveddommer359FVegard Røysum
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
4Teknisk kontrollør559I/2Per Øivind Fjeld

Bilder (1)