Regionmesterskap Vest utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 03.02.2018
Stevnetype Regionmesterskap Vest utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Ole Tilrem
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 63
Antall resultat 62

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Emilie Fondenes*Bergen SK57.866567.572.53537.540707580185212.18
Junior 19-23 damer
1.-63Kristine Røgelstad*Odin SK61.9192.510010562.56567.5100110117.5290315.61
2.-63Tiril Eilertsen*Sogndal IL62.1895105107.54552.557.5100112.5115272.5295.58
1.-72Malene Joensen*Bergen SK70.3514815516082.58585150157.5162.5400396.56
2.-72Veronika Kvalsvik*Odin SK71.56105112.5117.5606567.5117.5125132.5317.5311.15
1.-84Helene Hovland Hellebø*Sogndal IL76.94117.5125130707580125135140345322.89
Åpen damer
1.-57Thea Sætre Bergseth *Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa55.63102.5110115758080105115120315372.55
2.-57Sara Havnes Løvaas*Bergen SK55.92100107.51105557.557.5110117.5125290341.59
3.-57Nicoline Giller*Bergen SK55.428590955557.560110120122.5272.5323.24
1.-63Signe Elisabeth Belden*Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa62.551501551558587.590155162.5170415448.12
2.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK62.27142.5153155.567.57072.5135145152.5375.5406.85
3.-63Maiken Gudmestad*Odin SK61.91117.5122.5127.55557.560127.5135142.5325353.7
4.-63Renathe Iren Sperrevik*Odin SK59.4995102.5107.557.56062.5110122.5130297.5333.88
1.-72Isabel Carina Nakken Cloin*Bergen SK71.7315016016082.58587.5165175-420410.97
2.-72Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*Stryn Turn & Idrettslag, Styrkeløftgruppa69.099097.5102.57072.572.5115122.5130302.5303.68
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK83.58167.5175.5175.5808587.5167.5175-438391.57
2.-84Anne Sivertsen*Bergen SK75.511201301356062.565150160165352.5333.68
3.-84Mariann Dale*Bergen SK75.8411012013062.56567.5140150160347.5328.07
4.-84Heidi Jeanette Eriksen*Odin SK72.64110115120455055110117.5130287.5278.96
5.-84Stine Bakken*Odin SK73.4310010511052.557.560112.5117.5125280269.78
6.-84Jeanette A. Fagerlid*Bjørgvin SK76.207080856067.572.5105110115267.5251.82
1.84+Anne Sofie Skålvik*Bergen SK84.78105115122.55557.560120130137.5320284.06
Veteran 50-59 damer
1.-84Wenche Bratten Myking*Bergen SK81.741001051106062.565130145150322.5291.67
2.-84Anne Hellem*Bergen SK83.9597.5102.5107.55557.560140145150317.5283.21
Veteran 60-69 damer
1.-52Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK50.785860.565.5353840.56370.575.5179227.26
1.-72Anne Lise Sæthre *Bergen SK63.46556062.537.54042.573.577.580185197.6
Veteran +70 damer
1.-63Unni Olsen*Bergen SK61.933537.540333537.55360.565142.5155.04
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK65.90160169175100108.5110170185.5201484.5380.91
1.-74Einaar Naveen Møen*Bergen SK73.309095105657072.5105110110270195.53
1.-83Martinn Vik Johansen*Bergen SK78.80140160175858592.5180200212.5480330.86
2.-83Morten Ness*Bergen SK81.8014015516595105107.5180192.5207.5465313.13
3.-83Ruben Leganger Solsvik*Bjørgvin SK80.3095102.5110606070100110120300204.33
1.-93Levi Breivik*Bergen SK88.65140150155100105110180190200450289.53
2.-93Aleksander Vold*Bergen SK84.3512013014077.58085160160160380251.26
1.-105Bendik Skønberg*Bergen SK93.50120140-758085150165180400250.64
Junior 19-23 herrer
1.-83Mads Didrik Wickmann*Sogndal IL82.24175180192.5125130135200215222.5550369.16
1.-105Arve Lingjerde*Sogndal IL100.53185195202.5137.5142.5145230242.5260605367.42
2.-105Sigurd Marheim Watten*Sogndal IL102.40180195205117.5125130195215220550331.65
Åpen herrer
1.-74Johnny Morlandstø*Bergen SK73.30170180180102.5107.5112.5180200207.5492.5356.67
1.-83Yngve Hopen*Odin SK74.70190195200115120122.5240250260582.5416.25
2.-83Petter Magnussen*Bergen SK80.40155162.5170110117.5122.5200215230502.5342
1.-93Toni Johannessen Amengual*Bergen SK91.80255276-160167.5175285308.5318.5731462.07
2.-93Erlend Fikse*Bjørgvin SK92.80210220230115125127.5215230240585367.85
3.-93Arne-Martin Svendsen Brattsti*Odin SK90.70192.5202.5202.5135140145200210215562.5357.69
4.-93Sigurd Andersen*Atlas SK89.30180190200120130132.5220230242.5550352.55
5.-93Kristian Kavli*Odin SK91.70175185195122.5130137.5195215220547.5346.29
6.-93Erlend Nygård*Bjørgvin SK88.10160175185105112.5120190200210515332.43
1.-105Torgeir Særsten*Odin SK98.50180195205140147.5157.5205215230592.5362.79
2.-105Henrik Solheim Sanden*Bergen SK101.50160175180120130137.5180200210505305.53
1.-120Even Bless Liland*Odin SK119.60265275280205210212.5290312.5325805463.2
2.-120Inge Audun Kjoberg*Sogndal IL112.30240252.5257.5162.5167.5170280305305707.5413.82
3.-120Hans Marius Liabø*Odin SK119.10210225235155165172.5250275292.5700403.13
4.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK119.60215230240135142.5145235252.5270655376.89
Veteran 40-49 herrer
1.-83Alf Henrik Dahle*Bjørgvin SK81.46150155162.5105110112.5170180190445300.42
1.-93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.26230240.5250140150155250260273655.5413.36
2.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.68185195202.5135140142.5215225235577.5363.36
1.-105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK102.17190200225120125130210230240595359.08
2.-105Per Heimseth*Florø TIF93.70165172.5180120125130220230232.5537.5336.48
1.-120Ronny Hogne Hagen*Odin SK108.6012013013572.57580160172.5180395233.41
1.120+Ørjan Leirheim*Odin SK134.95240255-185195-175175225675379.35
Veteran 50-59 herrer
1.-93Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK89.10115122.512582.58587.5140150155362.5232.62
--120Bård Arve Havnerås*Bjørgvin SK115.75150--------00
Åpen damer
Gj.-72Maria Letnes*KK-6770.51157.5165170112.5120125180190190485480.1

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt38kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt58kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt60.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt65.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt63kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt70.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt75.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt166.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt174kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt179kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt240.5kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt645.5kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt655.5kg
Karen TvedtÅpen84Knebøy utstyrsfritt175.5kg
Karen TvedtVeteran 40-4984Knebøy utstyrsfritt175.5kg
Malene JoensenJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt148kg
Malene JoensenJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt155kg
Malene JoensenJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt160kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress utstyrsfritt120kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress utstyrsfritt125kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Maria LetnesÅpen72Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125kg
Monica S. RasmussenÅpen63Knebøy utstyrsfritt153kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Knebøy utstyrsfritt153kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt375.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt108.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt108.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt160kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt169kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt175kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt185.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt201kg
Sebastian BruvikJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt201kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt453.5kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt469kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt484.5kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Knebøy utstyrsfritt155kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt415kg
Toni Johannessen AmengualÅpen93Markløft utstyrsfritt308.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Benkpress utstyrsfritt33kg
Unni OlsenVeteran +7063Benkpress utstyrsfritt35kg
Unni OlsenVeteran +7063Benkpress utstyrsfritt37.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Markløft utstyrsfritt53kg
Unni OlsenVeteran +7063Markløft utstyrsfritt60.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Markløft utstyrsfritt65kg
Unni OlsenVeteran +7063Sammenlagt utstyrsfritt130.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Sammenlagt utstyrsfritt138kg
Unni OlsenVeteran +7063Sammenlagt utstyrsfritt142.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer690FOle Tilrem
1Sidedommer663FGeir Arne Giseth
1Sidedommer589FTor Engevik
1Teknisk kontrollør772FGeir Akse
2Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Sidedommer663FGeir Arne Giseth
2Teknisk kontrollør924RKaren Tvedt
2Stevneleder690FOle Tilrem
3Hoveddommer663FGeir Arne Giseth
3Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
3Sidedommer749FFrederik Engevik
3Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik
3Stevneleder690FOle Tilrem
4Hoveddommer774FChristian Solheim
4Sidedommer921RTorgeir Skoge
4Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
4Teknisk kontrollør917RKim Eikefet
4Stevneleder690FOle Tilrem
5Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
5Sidedommer917RKim Eikefet
5Sidedommer774FChristian Solheim
5Teknisk kontrollør749FFrederik Engevik
5Stevneleder690FOle Tilrem
6Hoveddommer749FFrederik Engevik
6Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
6Sidedommer551FAlexander Kirketeig
6Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik
6Stevneleder690FOle Tilrem
7Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
7Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
7Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
7Teknisk kontrollør772FGeir Akse
7Stevneleder690FOle Tilrem