NM benkpress utstyr



Fakta

Arrangør Christiania AK
Dato 24.03.2018
Stevnetype NM benkpress utstyr
Sted Oslo
Stevneleder Kristin Hagset
Sekretær Kjetil Iversen
Antall deltakere 94
Antall resultat 90

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Eva Marie OlsenMoss SIK51.9557.562.5-62.577.98
1.-72Yasmina Juliette HavnenDrammen SI65.007580808083.93
Junior 19-23 damer
1.-57Elise NovumDrammen SI56.457577.582.57587.69
1.-63Lena SjølSande KK60.05105110117.5117.5130.92
2.-63Natalie BjaanesSandnes AK62.20107.5112.5112.5107.5116.57
1.-72Marthe Engskar RamsrudOslo SK71.15132.5140145145142.65
1.-84Anna Dorthea EspevikOdin SK82.55155165175165148.45
1.84+Ruth Janne Almås MaleFræna AK105.30105112.5115112.592.39
Åpen damer
1.-57Lisa Marie OlufsenSandnes AK56.75758082.582.596.06
--57Hilde Mikkelsen HaugenBrumunddal AK56.7012512512800
1.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK62.35125135146125135.3
2.-63 Ingvild HansenAskim SK62.00105110115110119.58
3.-63Anne Marie HvedingSande KK61.35859092.59098.63
1.-72Kathrine HoåsKK-6769.80150155160.5155154.5
2.-72Linda KristensenSandnes AK71.85147.5155157.5147.5144.17
3.-72Ruth Kari HoleSPUVI67.55130130147.5130132.61
4.-72Monika KvamBrumunddal AK70.45107.5112.5115115113.91
5.-72Camilla HoelDrammen SI68.50110110110110111.1
1.-84Stine HamreSande KK77.35132.5137.5137.5132.5123.61
2.-84Marthe Stavik AasFræna AK76.80112.5112.5132.5112.5105.4
--84Areli MoeOslo SK72.2510510510500
1.84+Lene ThorénSande KK123.30150155165155123.35
2.84+Stine Mari ForsbergBrumunddal AK100.05102.5107.5112.5107.589.49
3.84+Mariam Eltervåg CisseOslo SK90.808087.510087.575.33
-84+Marte OlborgOslo SK98.109597.510000
Veteran 40-49 damer
1.-57Heidi Ottesen SolbergDrammen SI55.8577.577.58577.591.38
1.-84Ellen AaserudIL Kraftsport83.506567.572.572.564.84
Veteran 50-59 damer
1.-63Ann Kristin OlsenMoss SIK58.2095100100100114.16
1.-84Lene EinarsenIL Kraftsport82.30100107.511011099.12
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK55.607577.5808094.66
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Vetle SkundbergBrumunddal AK63.90120123127.5127.5102.85
1.-74Simen Johnson MyrvoldAskim SK73.05145150155155112.53
2.-74Ludvik MoenBrumunddal AK73.45140142.5145142.5103.06
Junior 19-23 herrer
1.-83Alexander LancasterGanddal AK82.45185192.5197.5192.5128.99
2.-83Hermann MoenBrumunddal AK82.10170175180175117.58
1.-93Henrik HagenOslo SK92.90200210217.5217.5136.7
2.-93Ole Henrik SandboDrammen SI90.55182.5182.5187.5182.5116.14
1.-105Aksel StavheimSjøholt AK95.10192.5202.5207.5202.5125.89
2.-105Kristian Uren BjørlykhaugSjøholt AK104.2516517517516598.85
Åpen herrer
1.-59Fredrik Eskil MyrvangSogndal IL57.55170177.5180180159.61
1.-74Kai-Remi BergeIL Kraftsport73.55135145145145104.75
1.-83Kim GundersenSkien Atletklubb82.35237.5245247.5245164.3
2.-83Andreas JemtlandSkien Atletklubb82.30190200200190127.47
1.-93Roger NavarseteSogndal IL91.75260265280265167.56
2.-93Nikolai SlettnesBrumunddal AK92.35242.5242.5250250157.58
3.-93Marius JemtlandSkien Atletklubb92.60220232.5232.5232.5146.36
4.-93Andreas AuklendSandnes AK92.45230240245230144.9
5.-93Vetle ValentinsenSandnes AK92.50185195200185116.51
--93Sturla Mæland AbrahamsenSkien Atletklubb92.20240240242.500
1.-105Kristoffer S. EikelandGanddal AK104.35295302.5305.5295176.68
2.-105Erik FredriksenBrumunddal AK103.80285285285285171
3.-105Jon RamstadDrammen SI104.00270277.5285277.5166.39
4.-105Jan Sigurd KarlsenAskim SK98.55205205205205125.5
1.-120Per Marius HoleSPUVI117.60335335350335193.53
2.-120Pål GuddalAskim SK117.30297.5297.5305297.5171.98
3.-120Carl Petter SommersethOslo SK117.75265272.5272.5272.5157.37
4.-120Erlend SkorstadTrøndertun SK117.85232.5237.5240240138.58
5.-120Andre HoffmannNes SIL115.30175180180175101.61
1.120+Alastair McCollGanddal AK143.75342.5347.5350342.5190.64
2.120+Jo Ivar SkundbergBrumunddal AK126.30260267.5270270153.55
3.120+Lars AnderssonDrammen SI121.60260260267.5267.5153.33
4.120+Fredrik SørbøSande KK134.20260275275260146.25
5.120+Alexander GundersenTrøndertun SK146.35220225230230127.7
Veteran 40-49 herrer
1.-93Geir GregersenSande KK91.15205205205205130.03
2.-93Tommy NordstøDrammen SI92.10177.5182.5182.5177.5112.02
1.-105Per HeimsethFlorø TIF97.3515016016016098.46
1.-120Joachim Benjamin LøkkevikAskim SK118.75242.5247.5247.5247.5142.63
2.-120Henning TornesSandnes AK105.50220220242.5220131.25
3.-120Per Gunnar RoalkvamOslo SK113.5017017017017099.13
4.-120Robert Bekkeli EideOslo SK120.0015016016016091.98
1.120+Alexander NilssonAskim SK130.60285300300285161.05
2.120+Åge BerntsenTrøndertun SK152.40190--190104.9
3.120+Runar SaxegårdLenja AK120.4516516517516594.78
Veteran 50-59 herrer
1.-74Jan RoytvandOPIL67.75105115-11588.4
1.-83Viggo TorgersenDrammen SI75.10147.5152.5165147.5105.01
2.-83Geir Ottar OlsenMoss SIK82.60140--14093.72
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK85.80200210225210137.53
2.-93Bjørn SolbergBrumunddal AK92.00142.515015515094.73
1.-105Roger EriksenBrumunddal AK104.45195200207.5207.5124.23
2.-105Tor GranvangBrumunddal AK101.80205205210205123.9
1.-120Alf GranvangBrumunddal AK109.30230240242.5240141.53
2.-120Jim LjungquistBrumunddal AK118.10225232.5242.5232.5134.18
3.-120Bjarne HavnenDrammen SI118.75200210220210121.02
4.-120Sven Jøran HaugenNes SIL111.10187.5187.5190187.5110.01
1.120+Kjell FuresundFræna AK135.75265275280280157.22
2.120+Morten NovumDrammen SI122.35190200-190108.76
Veteran 60-69 herrer
1.-66Egil WalsethNes SIL65.15909597.597.577.39
2.-66Birger SundstølKristiansand AK64.2087.592.5959576.33
1.-83Tormod AndersenLenja AK79.9510011011511075.13
1.-105Rune JohansenLenja AK104.55180185190185110.72
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK109.00200210215210123.94
2.-120Robert ØrenBergen SK112.5516517018017099.37
Veteran +70 herrer
1.-83Roy L. HansenIL Kraftsport82.50107.5115115107.572.01
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK90.6095102.511011069.99

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft100kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft100kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft95kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft75kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft77.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft80kg
Fredrik Eskil MyrvangÅpen59Benkpress enkeltløft177.5kg
Fredrik Eskil MyrvangÅpen59Benkpress enkeltløft180kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft150kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft155kg
Vetle SkundbergUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft123kg
Vetle SkundbergUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft127.5kg
Lag-NM

1. Brumunddal AK 623.65
Erik Fredriksen
Nikolai Slettnes
Jo Ivar Skundberg
Alf Granvang

2. Askim SK 610.96
Pål Guddal
Alexander Nilsson
Joachim Benjamin Løkkevik
Linn Hèlen Solbakken Fjeld

3. Ganddal AK 566.30
Alastair McColl
Kristoffer S. Eikeland
Alexander Lancaster
Arnfinn Skadsem

Ranking
Damer
Ungdom 14-18
1. Yasmina Juliette Havnen Drammen SI 83.93
2. Eva Marie Olsen Moss SIK 77.97

Junior 19-23
1. Anna Dorthea Espevik Odin SK 148.45
2. Marthe Engskar Ramsrud Oslo SK 142.65
3. Lena Sjøl Sande KK 130.92

Åpen
1. Kathrine Hoås KK-67 154.50
2. Linda Kristensen Sandnes AK 144.17
3. Linn Hèlen Solbakken Fjeld Askim SK 135.30

Veteran 40-49
1. Heidi Ottesen Solberg Drammen SI 91.38
2. Ellen Aaserud IL Kraftsport 64.84

Veteran 50-59
1. Ann Kristin Olsen Moss SIK 114.16
2. Lene Einarsen IL Kraftsport 99.12

Veteran 60-69
1. Audhild Mathiesen Lenja AK 94.66

Herrer
Ungdom 14-18
1. Simen Johnson Myrvold Moss SIK 112.53
2. Ludvik Moen Brumunddal AK 103.06
3. Vetle Skundberg Brumunddal AK 102.85

Junior 19-23
1. Henrik Hagen Oslo SK 136.70
2. Alexander Lancaster Ganddal AK 128.99
3. Aksel Stavheim Sjøholt AK 125.89

Åpen
1. Per Marius Hole SPUVI 193.53
2. Alastair McColl Ganddal AK 190.64
3. Kristoffer S. Eikeland Ganddal AK 176.68

Veteran 40-49
1. Alexander Nilsson Askim SK 161.05
2. Joachim Benjamin Løkkevik Askim SK 142.63
3. Henning Tornes Sandnes AK 131.25

Veteran 50-59
1. Kjell Furesund Fræna AK 157.22
2. Alf Granvang Brumunddal AK 141.53
3. Sigve Valentinsen Sandnes AK 137.53

Veteran 60-69
1. Vidar Alexander Ringvold Brumunddal AK 123.94
2. Rune Johansen Lenja AK 110.72
3. Robert Øren Bergen SK 99.37

Veteran +70
1. Roy L. Hansen IL Kraftsport 72.01
2. Arnfinn Skadsem Ganddal AK 69.99



Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer769FKristin Thorvaldsen
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
1Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
2Hoveddommer682FAnita Stavik
2Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
2Sidedommer233FSverre Paulsen
2Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
3Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
3Sidedommer227I/2Egil Kroknes
3Teknisk kontrollør274FOve Johansen
3Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld
4Hoveddommer455FBjørn Astad
4Sidedommer768FAnne Marie Hveding
4Sidedommer682FAnita Stavik
4Teknisk kontrollør559I/2Per Øivind Fjeld
4Stevneleder232I/2Jan Sjøl
5Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
5Sidedommer455FBjørn Astad
5Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
5Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
6Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
6Sidedommer274FOve Johansen
6Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
6Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
7Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
7Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
7Sidedommer682FAnita Stavik
7Teknisk kontrollør769FKristin Thorvaldsen
7Stevneleder559I/2Per Øivind Fjeld

Bilder (3)