NM Ungdom Junior Veteran Utstyrsfritt 2018



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 26.04.2018
Stevnetype NM Ungdom Junior Veteran Utstyrsfritt 2018
Sted Askim
Stevneleder Gino , Morten Novum, Bo Andre Bergan
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 213
Antall resultat 205

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb50.7592.51001057072.575110120125.5305.5388.05
1.-63Nikita Alslie*Moss SIK62.55127.5130.5132.57072.575.5125130135338364.97
2.-63Juliane Slettnes*Brumunddal AK61.8510511011562.567.570110122.5130310337.62
3.-63Tonje Emilie Svendsen*Skogn IL61.9575808537.542.542.590100110222.5242.04
1.-72Marthe Helene Hansen*Lenja AK66.057580855557.557.5110120130270279.94
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb78.151301401407072.575150157.5167.5362.5336.15
2.-84Oda Marie Oma Bjånes*Stavanger SK77.55107.5112.51155057.565147.5160162.5332.5309.72
3.-84Malin Daltorp*Høland IL - HIUL styrkeløftklubb82.259095100606570115125130290261.41
1.84+Anette Steen Navjord*Bodø Atletklubb88.40130130135707575137.5150160.5360.5313.89
Junior 19-23 damer
1.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK50.40100107.5112.5657072.5117.5122.5127.5302.5386.26
2.-52Irina Melkild*Øksfjord AK49.5097.5105107.5657072.597.5105105275355.96
1.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK54.80130135.51406062.565125132.5140340.5407.48
2.-57Elisabeth Sletten*Kristiansand AK54.7090959567.57575130140147.5317.5380.52
3.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Tromsø Atletklubb54.4092.510010562.56570105110120290349.04
4.-57Eva Marie Myrvang*Askim SK56.30105112.5117.552.557.560105110115290339.79
1.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.00137.514314887.592.593137.5145147.5381414.19
2.-63Frida Aung*Oslo SK60.40125132.5137.5808590135142.5150372.5413.18
3.-63Solveig Rongevær*Nordhordland SK62.90102.5110117.5606570130142.5147.5335360.23
4.-63Kristine Røgelstad*Odin SK61.90112.5117.5122.567.57072.5122.5132.5132.5317.5345.57
5.-63Åsa Frostad Kjærstad*Oslo SK59.4092.597.5102.5505557.5115125130287.5323.04
6.-63Inger Emilie Bryn Mathisen*Askim SK62.7092.5100105505557.5100112.5125285307.2
7.-63Tiril Eilertsen*Sogndal IL61.609595105505557.5100115120280305.9
1.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb67.95135145147.587.59092.5165175180.5418424.6
2.-72Malene Joensen*Bergen SK70.90155162.5167.582.58587.5150160165407.5401.88
3.-72Isabell Adolfsen*Askim SK66.30132.5137.514077.582.582.5160175180.5392.5405.81
4.-72Veronika Kvalsvik*Odin SK70.30117.512513067.572.575125132.5140337.5334.77
5.-72Sarah Nilsen Evensen*Skien Atletklubb65.35102.5105107.582.587.590117.5125130325339.59
6.-72Mathea Sunde*Fræna AK71.0011012013062.567.572.5110117.5120305300.49
7.-72Oda Bjerke*Askim SK71.95100107.5112.5556062.5110125132.5300292.95
8.-72Embla Marie Storaas*Brumunddal AK70.2597.5102.5107.5606565120125130297.5295.24
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.60157.516517087.595100160160181.5430384.38
2.-84Sandra Persson*Oslo SK74.60135142.51507577.580165175181408.5389.63
3.-84Sofie Sjo Lorentzen*Tromsø Atletklubb77.7014014514572.57580140142.5150365339.6
4.-84Naomi Fernandez*Haugaland AK78.75117.5125132.567.572.575130140150355327.74
5.-84Mina Murud Haugen*Christiania AK81.20120127.5127.56062.565117.5125130315285.89
--84Seline Solstad Halleland*Haugaland AK81.4014014014097.5105107.5135145152.500
1.84+Marion Opstad*Fræna AK86.35107.5112.5117.5758082.5115125130330290.4
Veteran 40-49 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb49.65606060404550607080185238.93
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Christiania AK56.70951001056062.565115122.5125292.5340.82
1.-63Julie Dahle*Christiania AK61.3013514014082.58690135140145370405.74
2.-63Manuela Bakker*Lenja AK60.00127.513514077.58080140145147.5360401.36
3.-63Anette Heimstad-Aasbø*Skien Atletklubb62.5087.592.5100606570107.5115127.5297.5321.45
4.-63Hege Velten*Christiania AK61.659510010557.56062.5115120127.5280305.7
1.-72Lise Reierskog*Christiania AK71.60125135140808587.5150165170390382.08
2.-72Anne Lindkjenn-Synøve*Jeløy AK70.7010011011567.572.575127.5137.5145332.5328.54
3.-72Martine Olsen Egedius*Christiania AK70.50110117.5120556065140150155330326.7
4.-72Cecilie Point Pedersen*Sandnes AK70.20120127.5127.5556062.5135145150325322.69
5.-72Yngvild Svensby*Tromsø Atletklubb71.3010511011557.562.567.5125130135317.5311.91
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK81.45160170178808587.5160170177.5440.5399.14
2.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK82.10115120125707577.5135145155340306.78
3.-84Linda Carina Isaksen *Tromsø Atletklubb82.601001051105557.557.5120130135292.5263.07
4.-84Silje Kvitblik Lerhaugen*Saltdal SK75.558592.5100505557.5100107.5112.5262.5248.4
1.84+Hilde O. Dretvik*Røros SK84.15137.5142.51538587.590160170180410365.27
2.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK108.60120132.5137.577.58082.5130150155367.5299.62
3.84+Eirin Herland*Ganddal AK96.95110115115657075122.5130135315264.79
Veteran 50-59 damer
1.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK55.0582.587.587.54547.547.5112.5117.5120252.5301.11
1.-63Anca Buberg*Jeløy AK62.709097.51006065.567.5125132.5137.5302.5326.06
1.-72Liv Irene Gunnarsson*Christiania AK70.7011011012095100100130135140355350.78
2.-72Kristin Johansen*Brumunddal AK65.15120127.5130606567.5125135140337.5353.46
3.-72Hege Berntsen*IL Kraftsport69.45105112.5112.547.55052.5137.5145152307.5307.59
4.-72Hilde Wahl Berg*Trøndertun SK70.907090100455557.5130142.5145300295.86
5.-72Line Solheim*Askim SK70.4087.59510057.562.565120130137.5292.5289.87
6.-72Inger Ormen Helgestad*Jeløy AK69.2595100102.5556062.5100110112.5275275.63
1.-84Inger Blikra*Rana KK82.5013515016095105110150170175.5435.5391.95
2.-84Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK77.50120127.5132.572.577.580145155157.5367.5342.44
3.-84Wenche Bratten Myking*Bergen SK81.65110120120606565140150155335303.14
4.-84Anne Sofie Engan*Odin SK79.9587.587.592.5657072.5100--257.5235.69
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK94.00125132.5137.5657072.5152.5160165370314.35
2.84+Anne-Lise Kristiseter*Askim SK86.65100112.512052.557.560115130140317.5278.92
3.84+Tove Michalsen*Rana KK87.65102.5110115556062.5125135137.5315275.31
Veteran 60-69 damer
1.-52Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK50.156672.57737.53940.5808690.5208266.59
1.-57Tove Hansen*IL Kraftsport55.40556062.5404547.5859598208246.81
--63Kirsti Løken*Christiania AK62.15110115115505050120122.512500
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI93.40110117.5-6062.5-137.5145-322.5274.64
Veteran +70 damer
1.-72Anne Mari Clausen*Oslo SK69.506062.56542.54547.5808592.5195194.96
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Daniel Andersen Nilsen*Halden SI52.35130137.5143707577.5130137.5142.5363353.71
1.-59Filip Andreas Varhaug*Sjøholt AK58.15127.5127.5136859092.5157.5167.5175393.5345.49
2.-59Marius Philstrøm Karlsen*Halden SI58.00110115120758080140145147.5340299.27
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK65.20170170180110115-180205205485384.7
2.-66Lars Engø Monsen*Lenja AK64.20145155165110.5120123170177.5180462.5371.62
3.-66Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK64.009010011057.5--120130140297.5239.7
1.-74Simen Johnson Myrvold*Askim SK73.50160170170122.5130.5137.5190200210517.5374.05
2.-74Marius Arhaug*Sjøholt AK73.35132.5140147.592.5102.5107.5160175185435314.9
3.-74Ørjan Solheim Hansen*Kristiansand AK71.60115122.5125100105110145155-385283.63
4.-74Thomas Lyse*Ganddal AK69.20110122.5127.567.57580145157.5182.5360272.2
5.-74Markus Lauritzen Skogli*Sande KK73.8511011511572.577.580150155-340244.94
1.-83Tommy Andre Elvebu*Sjøholt AK80.95175182.5190125130-220230235537.5364.26
2.-83Trym Andreassen*Tromsø Atletklubb81.00165172.5180120127.5136205215232.5522.5353.94
3.-83Emil Torjusen*Skien Atletklubb80.90170175182.5110115117.5185200205500338.95
4.-83Martinn Vik Johansen*Bergen SK82.201601701858595105200215230495332.34
5.-83Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK78.00160167.5177.5100110117.5180195205492.5341.75
6.-83Simon Lexell-Pedersen*Oslo SK82.40160170180110120120185200220490328.5
7.-83Simon Idsøe*Ganddal AK81.4013014015087.595100175190200445300.55
8.-83Loyd Lancaster*Ganddal AK81.7514015015082.587.592.5155165170402.5271.12
9.-83Misam Raza Naqvi*Drammen SI77.40137.5145155808590130142.5155400279
10.-83Benjamin Gabriel Havnen*Drammen SI79.30120127.5135808587.5140147.5152.5362.5248.86
11.-83Runar Diset*Saltdal SK81.70105112.5117.567.57072.5150157.5162.5342.5230.81
1.-93Gabriel Høgberg*Sande KK91.35152.5162.5170107.5107.5107.5215230230492.5312.1
2.-93Victor Stey*Oslo SK85.7015016517595100102.5170180195470307.99
3.-93Morten Ness*Bergen SK84.3014015515595102.5107.5180195205467.5309.25
4.-93Levi Breivik*Bergen SK90.6515016017095105110180195202.5465295.79
5.-93Gurkan Dede*Drammen SI85.80145155160102.5110112.5147.5160172.5445291.43
6.-93Sebastian Malmberg Kopperud*Askim SK91.90135145150909595167.5167.5-412.5260.62
7.-93Bendik Skønberg*Bergen SK88.60130145-7582.582.5180200205405260.66
8.-93Aleksander Vold*Bergen SK88.351301401507582.585155165170395254.58
1.-105Khoi Le*Askim SK104.65200220230.5120127.5135220240245605.5362.27
2.-105Kim Andre Thrana*Brønnøy SK103.05200200215125135135200220230545327.87
3.-105Amandus Bergersen*Oslo SK104.10172.5182.5190117.5125125190212.5217.5527.5316.18
4.-105Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK98.35155167.5172.5107.5115115205225240512.5314.01
5.-105Mahdi Shahpasand*Drammen SI99.50125130135758085160170175390237.82
--105Daniel Hoel Andersen*Alta AK100.70175192.5192.5------00
1.-120Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL118.25240260270110120130240260270640369.22
2.-120Alexander Hansen*Lenja AK118.85170180190100110110200210220520299.62
Junior 19-23 herrer
1.-66Daniel Luis Hernandez Gomez Hansen*Lenja AK62.60145155155115122.5130190201.5205490402.39
2.-66Kristian Aas*Jeløy AK64.95145152.516095100100165175185427.5340.16
1.-74Germe Wimpaye*Halden SI73.60180187.5190112.5117.5120225235240540389.93
2.-74Steffan Hansen*Askim SK72.65145155162.5125132.5135170190200495360.81
3.-74Sondre Mathias Strand*Bodø Atletklubb70.60132.5142.51558592.595175187.5195445331.3
1.-83Chido Nnoli*KK-6780.20200--147.5155160295315326686467.58
2.-83Sindre Mobraaten*Oslo SK82.45210222.5231135140145250265270641429.53
3.-83Jacob Florelius*Sande KK82.55197.5205205162.5167.5167.5230250270622.5416.89
4.-83Magnus Egerdahl*Sande KK81.90195205210125130132.5200215225557.5375.14
5.-83Simen Mikalsen*Haugaland AK80.55180200205135135135210230230545370.49
6.-83Vemund Reime*Oslo SK82.60170180190140145145200207.5212.5537.5359.8
7.-83Mats Olsen*Larvik AK81.70210230.5-95102.5-190205212.5517.5348.74
8.-83Fredrik Gylder*Oslo SK81.60180190200110120125200210-510343.94
9.-83Martin Stenersen*TSI Styrkeløft79.85170180190100107.5115175187.5200475324.66
--83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK80.15170--50-----00
1.-93Ali Hamdan*Sande KK93.00220250-140152.5157.5250260272.5680427.18
2.-93Sondre Engkvist*Tromsø Atletklubb91.85225240250147.5155160245265280665420.28
3.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK92.15195207.5212.5137.5145145270290300.5647.5408.57
4.-93André Strøm-Larsen*Oslo SK90.90185200210172.5180185240255265645409.7
5.-93Andre Sørlie Nilsen*Sande KK91.30217.5227.5232.5130137.5145240252.5275630399.29
6.-93Isak Berge Sandbak *Odin SK89.65195207.5215152.5160162.5215232.5240610390.22
7.-93Vebjørn Askeland*Alta AK90.90195205215140150157.5230240250605384.3
8.-93Fredrik Gustavsen*Askim SK91.00190200210140147.5155220225-590374.59
9.-93Thomas Lillejord*Odin SK90.10177.5190200140147.5155210227.5237.5582.5371.64
10.-93Mathias Hergot*KK-6790.35185200210137.5145147.5205207.5220575366.33
11.-93Mads Didrik Wickmann*Sogndal IL86.65180192.5200130137.5142.5210220225562.5366.36
12.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK91.50195205212.5135142.5147.5200210215562.5356.12
13.-93Marius Hansen Fornes*Oslo SK90.30180190200115122.5130235245255557.5355.29
14.-93Marton Hodnefjell*Ganddal AK85.15160175185130140145210210230555365.02
15.-93Nicholas Anfinsen*Haugaland AK91.70200215215115120125200212.5212.5535338.39
16.-93Oskar Knudsen Øvrebø*Ganddal AK91.25160170182.5110120130170190200512.5324.93
--93Lukas Peder Fjeld Hansen*Askim SK89.60185190200142.5142.5142.5235247.526000
1.-105Damian Steinke*KK-67104.00250262.5270.5157.5165167.5285300305743445.5
2.-105Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK103.55240260272.5160170177.5250270300712.5427.86
3.-105Aksel Stavheim*Sjøholt AK96.80200215225150160167.5210230250642.5396.36
4.-105Arve Lingjerde*Sogndal IL101.30190205215140145-240270280630381.47
5.-105Sigurd Marheim Watten*Sogndal IL101.05192.5205212.5125132.5135210225232.5577.5350.02
6.-105Joar Finsaas*KK-67101.15180195210115122.5127.5210227.5235572.5346.88
7.-105Magnus Helgestad*Frogner AK96.00177.5190202.5125132.5135215232.5245570352.89
8.-105Even Dysjaland*Ganddal AK101.35192.5207.5207.5120125130220235240562.5340.54
1.-120Espen Vika*Odin SK119.05210230242.5135142.5145242.5260270657.5378.72
2.-120Egil Vatne*Farsund Atletklubb119.00220220230170175180240250260645371.58
3.-120Christoffer Nygård*Rana KK116.25215230230135142.5145240252.5272.5625362.13
4.-120Robin Jarl Tøkje*Odin SK109.45175190200117.5125130207.5225232.5562.5331.54
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK139.50300318325170180187.5300320330842.5471.04
Veteran 40-49 herrer
1.-59Eilif Ellefsen*Lenja AK57.9595100-859095125135-325286.29
1.-83Jøran Langset*Sande KK75.50195205220.5120127.5130220240270.5590.5418.84
2.-83Anders Rosén*IL Kraftsport81.90170177.5182.5135142.5147.5200215225550370.1
3.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport82.40140150155105112.5115180192.5200470315.09
4.-83Alf Henrik Dahle*Bjørgvin SK82.10150160162.5107.5107.5110182.5195202.5462.5310.75
1.-93Frode Berentsen*Ganddal AK91.40230245245160165165215230240645408.61
2.-93Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK91.45210210227.5130137.5137.5237.5250262.5590373.65
3.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.15185195205135140145220235-580365.98
4.-93Trond Borgli*Halden SI90.95180190195165171177.5180195205567.5360.36
5.-93Henning Wold*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb91.00180185202.5100110115190205220515326.97
--93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.55235243247.514515515525025525500
1.-105Øystein Aas*Askim SK101.20205215222.5182.5187.5190240255265675408.85
2.-105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK104.30210220235130137.5140250265275637.5381.86
3.-105Thomas Puzicha*Halden SI103.25177.5187.5195150157.5160195205210562.5338.18
4.-105Per Heimseth*Florø TIF97.00170185185115120120210220230530326.64
5.-105Tor Ole Wardenær*Drammen SI102.90167.5175180102.5110110180190195472.5284.4
6.-105Ronny Hogne Hagen*Odin SK104.25125137.514577.58590165182.5190425254.62
1.-120Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK110.50250260270190202.5210280300308.5772.5454
2.-120Bernt-Erik Bergersen*IL Kraftsport114.75225235240142.5147.5152.5280300308692.5402.62
3.-120Georg Øksendal*SPUVI119.25220220230175182.5182.5230240250662.5381.47
4.-120Harald Morten Haug*Bjørgvin SK113.35180200212.5155162.5165240250250627.5366.02
5.-120Jarle Adolfsen*Høland IL - HIUL styrkeløftklubb119.75200205207.5160165167.5225230232.5602.5346.56
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK133.45250265275190200205270280285765430.7
2.120+Ørjan Leirheim*Odin SK133.50260260277.5180192.5197.5250277.5287.5752.5423.66
Veteran 50-59 herrer
1.-74Per G. Gåsdal*Sjøholt AK72.25125135-105110112.5190202.5216447.5327.48
2.-74Terje Myrvold*Askim SK73.30120130140100105107.5100130150395286.06
1.-83Geir Ottar Olsen*Moss SIK82.00170180180120125130200220235515346.29
2.-83Geir Bedin*Røros SK82.50195207.521547.55052.5215230250497.5333.28
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK92.00180187.5192.5150155160215225230582.5367.85
2.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.80185195202.5142.5150155195212.5235562.5353.7
3.-93Bjørn Fjell*Askim SK92.15150157.5162.5100105107.5210225232.5500315.5
4.-93Vidar Kristiansen-Bakke*Askim SK86.15147.5152.5155112.5117.5122.5185195200470307.1
5.-93Oddbjørn Viken*Drammen SI92.00152.5157.5160112.5117.5120175180190467.5295.23
6.-93Bjørn Arne Friis*Nesna SK89.4012013014090105105175182.5192.5427.5273.86
--93Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK88.90112.5117.5127.585858513014015500
--93Herner Sæverot*Odin SK92.15175175190122.5122.5122.5---00
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK104.00220240250145160170250270280700419.72
2.-105Tom Harald Holta*Stavanger SK104.85170185190140145150210215220550328.85
3.-105Ole Jakob Aas*Lenja AK97.20190200205107.5110-205215222.5530326.37
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK118.50202.5210215180185187.5250262.5270672.5387.76
2.-120Ronny Andersen*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb119.85205212.5226152.5160162.5235245255641368.64
3.-120Ove Fosse*Stavanger SK109.35180190200110120125200215225525309.54
4.-120Ragnar Woldseth*KK-67112.65165175180120127.5132.5175190200512.5299.51
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK79.70180180190100110112.5200215225.5515352.41
1.-93Erik Borgan*Frogner AK89.05160170175120125127.5180190190477.5306.51
2.-93Dan Sundby*Moss SIK92.70115125130115120125200215.5215.5470.5296.04
3.-93Morten Rygh*Rana KK92.1514514515590100100180192.5197.5442.5279.22
4.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb91.15150150150859095175190195440279.09
1.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK103.85185200211145150155205210-571342.54
2.-105Eskild Sommernes*Rana KK99.50110125140110117.5122.5200215225487.5297.28
3.-105Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller94.30125135140120125130170180190455283.97
1.-120Rune Johansen*Lenja AK106.20192.5197.5200145147.5150205212.5220560333.31
2.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK109.40185192.5200152.5157.5157.5180190210542.5319.8
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK79.358590-707577.5120120125285195.57
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK89.30120127.5135808590135145150370237.17

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt65.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt97.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt132.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt137.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt290kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt297.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt302.5kg
Anette Steen NavjordUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt160.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt39kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt40.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt66kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt72.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt77kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt80kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt86kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt90.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt197.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt203.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt208kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt240kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt260kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt295kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt315kg
Chido NnoliÅpen83Markløft utstyrsfritt326kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt326kg
Chido NnoliJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt675kg
Chido NnoliJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt686kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt270.5kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt300kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt305kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt743kg
Dan SundbyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt215.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress utstyrsfritt75kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress enkeltløft utstyrsfritt75kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt130kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt143kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Knebøy utstyrsfritt143kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt130kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt137.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt142.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt350.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt358kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt363kg
Daniel Luis Hernandez Gomez HansenJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt201.5kg
Daniel Luis Hernandez Gomez HansenJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt205kg
Dina LorentzenJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt180.5kg
Dina LorentzenJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt418kg
Erik BorganVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt170kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt318kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt325kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt330kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt832.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt842.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt85kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt90kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt136kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt157.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt167.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt383.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt393.5kg
Frode BerentsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt245kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt207.5kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt215kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Benkpress utstyrsfritt110kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Knebøy utstyrsfritt150kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Markløft utstyrsfritt175.5kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Sammenlagt utstyrsfritt435.5kg
Jarle AabergVeteran 60-69105Knebøy utstyrsfritt211kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt185kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt187.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt652.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt665kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt672.5kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt86kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt90kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt86kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Jøran LangsetVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt220.5kg
Jøran LangsetVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt590.5kg
Karen TvedtVeteran 40-4984Knebøy utstyrsfritt178kg
Karen TvedtÅpen84Knebøy utstyrsfritt178kg
Karoline Tanche-LarsenJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt170kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt93kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt93kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt143kg
Khoi LeUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt230.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt230kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt232.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt235kg
Kristin JohansenVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Kristin JohansenVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt130kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt110.5kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt120kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110.5kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt140kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt165kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt375kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Malene JoensenJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt162.5kg
Manuela BakkerVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt75.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt130.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt333kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt338kg
Oda Marie Oma BjånesUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt160kg
Odd Arne OpstadVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Rebekka Tao JacobsenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt135.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt70kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt70kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt125kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt160kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt362.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt370kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt226kg
Sandra PerssonJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt181kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt110kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt205kg
Sebastian BruvikJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt205kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt70kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt75kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt75kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt125.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt305.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt130.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5kg
Sindre MobraatenJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt231kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt157.5kg
Tarald Knudsen ØvrebøJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt272.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt47.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt98kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt208kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt171kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt177.5kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt177.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer807FKaren Hesthammer
1Sidedommer768FAnne Marie Hveding
1Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
2Hoveddommer583FMarius Arnesen
2Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
2Sidedommer274FOve Johansen
2Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
3Hoveddommer774FChristian Solheim
3Sidedommer768FAnne Marie Hveding
3Sidedommer274FOve Johansen
3Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
4Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
4Sidedommer690FOle Tilrem
4Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
4Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
5Hoveddommer807FKaren Hesthammer
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
6Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
6Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
6Sidedommer690FOle Tilrem
6Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
7Hoveddommer274FOve Johansen
7Sidedommer774FChristian Solheim
7Sidedommer807FKaren Hesthammer
7Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
8Hoveddommer682FAnita Stavik
8Sidedommer768FAnne Marie Hveding
8Sidedommer690FOle Tilrem
8Teknisk kontrollør186I/1, P/2Morten Novum
9Hoveddommer651I/2Stian Botnen
9Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
9Sidedommer774FChristian Solheim
9Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
10Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
10Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
10Sidedommer690FOle Tilrem
10Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
11Hoveddommer651I/2Stian Botnen
11Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
11Sidedommer774FChristian Solheim
11Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
12Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
12Sidedommer524FHarald M. Haug
12Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
12Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
13Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
13Sidedommer690FOle Tilrem
13Sidedommer274FOve Johansen
13Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
14Hoveddommer682FAnita Stavik
14Sidedommer583FMarius Arnesen
14Sidedommer236I/2Terje Sandbo
14Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
15Hoveddommer807FKaren Hesthammer
15Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
15Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
15Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
16Hoveddommer682FAnita Stavik
16Sidedommer236I/2Terje Sandbo
16Sidedommer524FHarald M. Haug
16Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
16Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
17Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
17Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
17Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
17Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
18Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
18Sidedommer807FKaren Hesthammer
18Sidedommer138FLeif Sydengen
18Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
19Hoveddommer807FKaren Hesthammer
19Sidedommer138FLeif Sydengen
19Sidedommer227I/2Egil Kroknes
19Teknisk kontrollør274FOve Johansen
20Hoveddommer274FOve Johansen
20Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
20Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
20Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding