Regionmesterskap utstyrsfritt Midt-Norge



Fakta

Arrangør Nidarø SK
Dato 19.05.2018
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt Midt-Norge
Sted Trondheim
Stevneleder Adrian Ingdal
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 38
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.84+Marion Opstad*Fræna AK86.34110117.512077.582.582.5125135140342.5301.4
Åpen damer
1.-84Marte Kjenner*Nidarø SK77.04145152.5162.5808592.5162.5172.5185440411.44
2.-84Gunn Aarmo*Melhus IL82.05140147.5150707577.5167.5175182.5407.5367.81
3.-84Marita Christin Heggen Grøtådal*Røros SK76.74130135140859092.5160167.5172.5400374.92
4.-84Hildegunn Prytz Djupdal*Røros SK82.90147.515516077.582.582.5150157.5162.5400359.08
1.84+Elise Mælen*Røros SK113.2214015516570--170180192.5415335.44
2.84+Marit Gråbak*Melhus IL92.13110115120606570135145150330282.48
Veteran 40-49 damer
1.-72Grete Nessø*Røros SK71.55---72.57577.5---77.575.96
Veteran 50-59 damer
1.-72Hilde Wahl Berg*Trøndertun SK71.457090-5055-125145152270264.9
1.-84Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK78.93120127.5135657075140150160352.5325.01
2.-84Merethe Stenlund*Melhus IL82.485562.57042.54550107.5115120227.5204.77
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Daniel Bolme*SKA-Fræna103.58155170175110110117.5180200220485291.24
Junior 19-23 herrer
1.-74Ali Mohammed Mardini*Fræna AK72.73110117.5120909595140150150365265.83
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK141.30300315327.5175182.5-310330340850474.3
2.120+Kevin Larsson*Melhus IL128.60177.5185192.5100107.5115210220230537.5304.6
Åpen herrer
1.-93Julian Røstad Klein*Nidarø SK89.25215225232.5140150152.5245260270655419.92
2.-93Erlend Brandtsegg*Råsterk KK Tiller87.70210210212.5155155155270280280647.5419
3.-93Anders Wilmann*Råsterk KK Tiller83.70217.5227.5-150155160230247.5250637.5423.43
4.-93Robin Rønnes*Melhus IL91.45200200210130140-220230240570360.98
--93Steinar Ekren*Melhus IL91.90187.5190190115--20022523000
1.-105Truls Moe*Nidarø SK104.70247.5260270162.5172.5177.5277.5292.5307.5745445.66
2.-105Edvard Heimen*Fræna AK104.70240250255200208210275280285743444.46
3.-105Ben Ramadani*Råsterk KK Tiller99.00260272.5277.5180185190270280285742.5453.74
4.-105Øystein Furnes*Giske SK104.40240250257.5165172.5177.5242.5262.5282.5717.5429.64
5.-105Hans Eirik Stuenes Haarberg*Melhus IL102.20215222.5230145150152.5240250250625377.19
6.-105Trond S. Johansen*KK-6799.95200210210132.5137.5137.5230255255567.5345.44
7.-105Stian Walgermo*Sjøholt AK104.30175--197.5208208.5175--547.5327.95
8.-105Andreas Hofseth Ervik*Fræna AK104.80---180190200---190113.62
1.-120Vidar Johansen*Nidarø SK111.40250272.5277.5160167.5172.5240260275710416.27
2.-120Magnus Grådal*Røros SK106.40200207.5215160165170240250260645383.65
3.-120Kenneth Ross*Trøndertun SK113.95---165177.5182.5---177.5103.39
1.120+Alexander Gundersen*Trøndertun SK149.05280290300155165170260272.5282.5742.5411.2
Veteran 40-49 herrer
1.-93Torgeir Trondsen*Fræna AK89.48---125130132.5---13083.24
Veteran 50-59 herrer
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK102.78230240-150172.5172.5250275-640385.41
Veteran 60-69 herrer
--83Anders Sandvik*Fræna AK77.5310011011512012012014015016500
1.-105Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller95.02125135142.5117.5122.5127.5175185192.5462.5287.68
Åpen damer
Gj.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Sotra Kraftsportklubb82.50165165-859095182.5192.5195450405
Gj.-84Julie Berger Johansen*Jeløy AK82.48172.5178.5180.582.587.590160170180448.5403.69

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Edvard HeimenÅpen105Benkpress utstyrsfritt208kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt327.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt340kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt850kg
Julie Berger JohansenÅpen84Knebøy utstyrsfritt178.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682FAnita Stavik
1Sidedommer600FSvein Olav Farstad
1Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
1Teknisk kontrollør831RMaria Letnes
2Hoveddommer682FAnita Stavik
2Sidedommer600FSvein Olav Farstad
2Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
2Teknisk kontrollør896RSilje Alexandra Sundseth
3Hoveddommer600FSvein Olav Farstad
3Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
3Sidedommer682FAnita Stavik
3Teknisk kontrollør822RErlend Skorstad
4Hoveddommer600FSvein Olav Farstad
4Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
4Sidedommer682FAnita Stavik
4Teknisk kontrollør833RBjørn-Robert Øvre