Regionmesterskap utstyrsfritt Midt-Norge



Fakta

Arrangør Nidarø SK
Dato 19.05.2018
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt Midt-Norge
Sted Trondheim
Stevneleder Adrian Ingdal
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 38
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.84+Marion Opstad*Fræna AK86.34110117.512077.582.582.5125135140342.5301.4
Åpen damer
1.-84Marte Kjenner*Nidarø SK77.04145152.5162.5808592.5162.5172.5185440411.44
2.-84Gunn Aarmo*Melhus IL82.05140147.5150707577.5167.5175182.5407.5367.81
3.-84Marita Christin Heggen Grøtådal*Røros SK76.74130135140859092.5160167.5172.5400374.92
4.-84Hildegunn Djupdal*Røros SK82.90147.515516077.582.582.5150157.5162.5400359.08
1.84+Elise Mælen*Røros SK113.2214015516570--170180192.5415335.44
2.84+Marit Gråbak*Melhus IL92.13110115120606570135145150330282.48
Veteran 40-49 damer
1.-72Grete Nessø*Røros SK71.55---72.57577.5---77.575.96
Veteran 50-59 damer
1.-72Hilde Wahl *Trøndertun SK71.457090-5055-125145152270264.9
1.-84Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK78.93120127.5135657075140150160352.5325.01
2.-84Merethe Stenlund*Melhus IL82.485562.57042.54550107.5115120227.5204.77
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Daniel Bolme*SKA-Fræna103.58155170175110110117.5180200220485291.24
Junior 19-23 herrer
1.-74Ali Mohammed Mardini*Fræna AK72.73110117.5120909595140150150365265.83
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK141.30300315327.5175182.5-310330340850474.3
2.120+Kevin Larsson*Melhus IL128.60177.5185192.5100107.5115210220230537.5304.6
Åpen herrer
1.-93Julian Røstad Klein*Nidarø SK89.25215225232.5140150152.5245260270655419.92
2.-93Erlend Brandtsegg*Råsterk KK Tiller87.70210210212.5155155155270280280647.5419
3.-93Anders Wilmann*Råsterk KK Tiller83.70217.5227.5-150155160230247.5250637.5423.43
4.-93Robin Rønnes*Melhus IL91.45200200210130140-220230240570360.98
--93Steinar Ekren*Melhus IL91.90187.5190190115--20022523000
1.-105Truls Moe*Nidarø SK104.70247.5260270162.5172.5177.5277.5292.5307.5745445.66
2.-105Edvard Heimen*Fræna AK104.70240250255200208210275280285743444.46
3.-105Ben Ramadani*Råsterk KK Tiller99.00260272.5277.5180185190270280285742.5453.74
4.-105Øystein Furnes*Giske SK104.40240250257.5165172.5177.5242.5262.5282.5717.5429.64
5.-105Hans Eirik Stuenes Haarberg*Melhus IL102.20215222.5230145150152.5240250250625377.19
6.-105Trond S. Johansen*KK-6799.95200210210132.5137.5137.5230255255567.5345.44
7.-105Stian Walgermo*Sjøholt AK104.30175--197.5208208.5175--547.5327.95
8.-105Andreas Hofseth Ervik*Fræna AK104.80---180190200---190113.62
1.-120Vidar Johansen*Nidarø SK111.40250272.5277.5160167.5172.5240260275710416.27
2.-120Magnus Grådal*Røros SK106.40200207.5215160165170240250260645383.65
3.-120Kenneth Ross*Trøndertun SK113.95---165177.5182.5---177.5103.39
1.120+Alexander Gundersen*Trøndertun SK149.05280290300155165170260272.5282.5742.5411.2
Veteran 40-49 herrer
1.-93Torgeir Trondsen*Fræna AK89.48---125130132.5---13083.24
Veteran 50-59 herrer
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK102.78230240-150172.5172.5250275-640385.41
Veteran 60-69 herrer
--83Anders Sandvik*Fræna AK77.5310011011512012012014015016500
1.-105Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller95.02125135142.5117.5122.5127.5175185192.5462.5287.68
Åpen damer
Gj.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Sotra Kraftsportklubb82.50165165-859095182.5192.5195450405
Gj.-84Julie Berger Johansen*Jeløy AK82.48172.5178.5180.582.587.590160170180448.5403.69

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Edvard HeimenÅpen105Benkpress utstyrsfritt208kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt327.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt340kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt850kg
Julie Berger JohansenÅpen84Knebøy utstyrsfritt178.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682I/2Anita Stavik
1Sidedommer600FSvein Olav Farstad
1Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
1Teknisk kontrollør831RMaria Letnes
2Hoveddommer682I/2Anita Stavik
2Sidedommer600FSvein Olav Farstad
2Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
2Teknisk kontrollør896RSilje Alexandra Sundseth
3Hoveddommer600FSvein Olav Farstad
3Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
3Sidedommer682I/2Anita Stavik
3Teknisk kontrollør822RErlend Skorstad
4Hoveddommer600FSvein Olav Farstad
4Sidedommer660FHilde O. H. Dretvik
4Sidedommer682I/2Anita Stavik
4Teknisk kontrollør833RBjørn-Robert Øvre