Åpent stevne



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 25.08.2018
Stevnetype Åpent stevne
Sted Bergen
Stevneleder Ruth Sandbak Berge
Sekretær Silje Steinsholm
Antall deltakere 26
Antall resultat 25

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Anna D. Abrahamsen*Odin SK61.507075805055609095100240262.54
1.-72Amalie Djupvik*Odin SK71.80105110117.552.557.560115127.5137.5315308.04
Åpen damer
1.-63Renathe Iren Sperrevik*Odin SK57.6095100107.55557.560120132.5140300345.27
2.-63Frida Birgitte Espenes*Atlas SK60.5095100107.5707577.5110115120300332.34
1.-72Anita Camilla Bratland*Bryggen SK71.00112.5120127.5707577.5117.5125132.5337.5332.51
2.-72Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*Stryn T Og IL69.9097.510510567.572.575122.5130132.5310308.7
3.-72Emilie Rastum*Odin SK71.001001101156567.570110125135307.5302.95
1.-84Elise Bugge Jenssen*Atlas SK74.1077.580854547.550105110117.5242.5232.29
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Thomas Johannessen*Nordhordland SK105.0010010011095100105110120140355212.15
Junior 19-23 herrer
1.-66Stian Lid Lervik*Veafjorden Atletklubb65.40120122.5130100105112.5150160170412.5326.33
1.-83Magnus Eide Knutsen*Odin SK82.80145152.5157.5127.5130130135140145427.5285.78
1.-93Simen Mikalsen*Haugaland AK85.50185202.5210130140150230250260620406.84
2.-93Benjamin Rastum*Odin SK90.80205220225135145150220240242.5615390.89
3.-93Mads Didrik Wickmann*Sogndal IL90.80190202.5210132.5140145215225232.5582.5370.24
4.-93Sigurd Marheim Watten*Sogndal IL92.30190202.5207.5127.5132.5135220232.5232.5555349.93
5.-93Jonar Heimdal Dalseid*Veafjorden Atletklubb87.0012513515095105110190200210470305.45
6.-93Jan Ove Bolstad Vasstveit*Veafjorden Atletklubb85.20100102.51209095100140150170372.5244.92
Åpen herrer
1.-83Sigurd Andersen*Atlas SK82.30165172.5180125127.5-190205220510342.16
2.-83Frode Fyllingsnes*Nordhordland SK79.30---95100105---10572.08
1.-93Eivind Utne Knutsen*Nordhordland SK87.90185195205125132.5137.5220230240582.5376.47
1.-105Knut Martin Haraldsen*Haugaland AK95.60245260270180192.5200270285300770477.63
2.-105Asle Bøe*Odin SK101.60205215225155162.5165230250260650393.12
3.-105Torgeir Særsten*Odin SK97.10160175185130140150192.5200215550338.86
--105Leon Pavlovic*Stryn T Og IL101.3020521522513514014023524525500
Veteran 50-59 herrer
1.-74Steffen Sandene*Førde IL72.80---75-----7554.59
1.-120Geir Arne Giseth *Odin SK119.60215225235155162.5165250275282.5680391.27

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer774FChristian Solheim
1Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
1Stevneleder918RRuth Sandbak Berge
2Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
2Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
2Sidedommer774FChristian Solheim
2Stevneleder918RRuth Sandbak Berge

Bilder (1)