Åpent Stevne



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 08.12.2018
Stevnetype Åpent Stevne
Sted Hamar
Stevneleder Carl Yngvar Christensen
Sekretær Carl Yngvar Christensen
Antall deltakere 33
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Frida Solbakk*Brumunddal AK59.155562.565354040708085190214.19
1.-72Embla Marie Storaas*Brumunddal AK65.65---62.56567.5---6567.69
Åpen damer
1.-63Anniken Bye Humberset*Brumunddal AK62.7592.597.597.557.562.562.5115122.5130285307
2.-63Julianne Aga*Christiania AK62.0072.58087.542.54547.595102.5107.5240260.9
1.-72Monika Kvam*Brumunddal AK70.6013013514087.592.595130140145375370.88
1.-84Tonje Teig*Nes SIL75.0010010010052.55557.5120125130285270.92
2.-84Hanne Kottum*Christiania AK74.60---606567.5---6562
--84Ingelin Hansen*Christiania AK77.6092.597.51005055----00
1.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK89.70112.512013072.577.582.5115130140352.5305.02
Veteran 40-49 damer
1.-72Heidi Sighovd*IL Kraftsport70.5080859052.55557.590100107.5255252.45
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Vetle Skundberg*Brumunddal AK70.75110120125105112.5117.5120135142.5380282.45
1.-83Tom Viggo Ousland*Christiania AK82.40150157.5160110115120187.5195200475318.44
2.-83Stian Bratten*Nes SIL75.009090100657070140145145310220.91
1.-93Elias Pettersen*Brumunddal AK92.15155170170125130132.5195207.5-495312.35
Junior 19-23 herrer
1.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK92.15202.5215220135147.5155260285300667.5421.19
1.-105Cato Jansson *Brumunddal AK93.65170175180117.5122.5122.5200220230522.5327.14
1.-120Kristian Uren BjørlykhaugSjøholt AK106.90210220230180190190180--580344.46
Åpen herrer
1.-83Niklas Myrdal*Brumunddal AK82.25185195200125130132.5195202.5210535359.04
2.-83Kristian Engdal*Nes SIL79.45170180185115120122.5200207.5212.5520356.56
1.-93Marius Stråbø Johansen *Brumunddal AK87.80180190200125130135217.5225232.5567.5367
2.-93Tor Egil Fusdahl*Christiania AK91.4017518018595100102.5190202.5-475300.91
3.-93Nicholas Lohrmann*Christiania AK90.451501501557580-160167.5172.5402.5256.31
4.-93Sigurd Ole Grimstad*Brumunddal AK89.50---117.5125127.5---127.581.63
1.-105Marius Ødegård*Brumunddal AK100.55190202.5207.5112.5120125205225230562.5341.61
2.-105Are Liseth*Brumunddal AK102.95175182.5185130130132.5195202.5205515309.93
--105Thomas August Nikolaisen*Christiania AK100.70205212.5212.5------00
1.-120Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK107.50210220230140150157.5265272.5280660391.25
2.-120Andre HoffmannNes SIL118.10230240250180190190215225230655378
3.-120Sindre Andre Haug*Christiania AK116.65155162.5170100105107.5215225235510295.24
Veteran 40-49 herrer
1.-83Jon Kristian Bratten*Nes SIL82.15120130140100100102.5160180190422.5283.75
1.-93Vebjørn Brastad*IL Kraftsport86.35152.5162.5170110115115190200207.5480313.25
1.120+Jo Ivar Skundberg*Brumunddal AK120.95---160170180---180103.3
Veteran 60-69 herrer
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK111.15---140150157.5---157.592.39

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer815RHilde Mikkelsen Haugen
1Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
1Sidedommer969RRoger Eriksen
2Hoveddommer815RHilde Mikkelsen Haugen
2Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
2Sidedommer969RRoger Eriksen
3Hoveddommer969RRoger Eriksen
3Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer815RHilde Mikkelsen Haugen