NM Benkpress



Fakta

Arrangør Stavanger SK
Dato 30.08.1997
Stevnetype NM Benkpress
Sted Stavanger
Stevneleder John Seraunet
Sekretær Anne Sigrid Stiklestad
Antall deltakere 85
Antall resultat 80

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Tone Vibeke JohansenStavanger SK57.707075807586.21
1.-90Natascha Kvello-AuneMelhus IL83.8067.57072.572.564.73
Junior 19-23 damer
1.-67.5Janne L. AntonsenAskim SK64.80758082.58084.12
1.-75Anne Sigrid StiklestadStavanger SK73.2095102.5105102.598.96
2.-75Siw Hege HansenMelhus IL72.5077.58082.582.580.16
Åpen damer
1.-52Anne L. ElleStavanger SK50.606567.567.567.585.93
1.-56Anette ThuneSPUVI55.5072.577.58077.591.83
1.-60Marianne EngebøFørde IL57.10657072.57081.12
1.-67.5Tone EdvardsenStavanger SK63.0087.592.59595102.03
2.-67.5Inger BlikraRana KK61.60808587.587.595.59
3.-67.5Aagot Johanne CarlsenMosjøen Styrkeløftklubb60.405060656066.55
1.-75Ragnhild EngelandBrumunddal AK70.108590908584.48
Veteran 40-49 damer
1.-82.5Emely Mørk PettersenAskim SK80.805560656559.15
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Torstein SundstølKristiansand AK56.007080908072.82
2.-56David Andreas HaavikSundbyfoss SK55.707072.572.572.566.35
1.-60Bjarne HamreVoss SK56.708085908576.45
1.-67.5David ZijdemansFlekkefjord AK64.20117.5122.5127.5127.5102.45
2.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF62.10115120125125103.38
3.-67.5Magne HaavikSundbyfoss SK62.508082.5858569.9
1.-75Lasse PettersenSande KK72.50100105107.5107.578.48
1.-82.5Roger StenlundHovsherad SK78.7013013513513089.69
2.-82.5Roy Martin KjennerudSundbyfoss SK80.7097.5102.5102.597.566.2
1.-90Jørn HøysetFlorø TIF87.4012012012512077.8
1.-100Frode RotevatnBrunholmen AK99.10145152.5157.5152.593.15
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Frode BerentsenSandnes AK66.80145155160155120.51
2.-67.5Robert KleinKK-6764.20112.5117.5125117.594.41
1.-75Arne PedersenSokndal SK72.80150155160160116.45
2.-75Hans PettersonKristiansand AK73.30135150157.513597.77
3.-75Dan Johan GranbergSauda IL72.00120127.5132.5132.597.22
1.-82.5Henning TornesSandnes AK81.70125130132.513087.61
2.-82.5Thomas PuzichaHalden SI75.709510010510070.8
1.-90Øystein AasAskim SK87.10145155160160103.92
2.-90John Konrad BjørnsenStavanger SK89.20135142.5157.513586.58
3.-90Vidar JøssangSandnes AK89.60120125127.5127.581.57
--100Kristian EltervågSandnes AK90.2012512512500
1.-110Lars Dalby MarkussenHalden SI104.90170175180175104.62
2.-110Rune GregersenVestvågøy SK106.40150165172.516598.14
Åpen herrer
1.-67.5Jan Erik ChristiansenHalden SI67.20135142.5147.5147.5114.14
2.-67.5Karl Andre AandøySandnes AK65.8077.582.587.582.564.94
1.-75Espen KirkhaugVestvågøy SK73.60145145147.5147.5106.51
2.-75Pål VervikStavanger SK74.80130142.5147.5142.5101.73
--75Sverre DiesenSkogn IL73.60137.5137.5137.500
1.-82.5Øyvind BjørnsenBardu IL82.40170185195195130.73
2.-82.5Manuel BezerraAK Fryktløs82.00170180190180121.03
3.-82.5Marius ArnesenIL Kraftsport81.40160165172.5172.5116.51
4.-82.5Roar HauglandSogndal IL81.60160167.5175167.5112.96
5.-82.5Jørn KrokenBrumunddal AK80.60150155157.5157.5107.02
6.-82.5Morten AgasøsterSandnes AK82.00150155157.5155104.22
7.-82.5Bertil StrømlandFlekkefjord AK82.00147.5152.5157.5152.5102.54
8.-82.5Jonny MyhreOdin SK81.20140145147.5147.599.77
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Stein NorsengLørenskog AK64.3011011512012096.3
2.-67.5Birger SundstølKristiansand AK64.209097.510510584.37
1.-75Arne JohansenAK Fryktløs71.4012012513013095.98
2.-75Lars MidtbøVoss SK69.50117.5122.512512594.19
--75Arild HårklauBergen Helsesportlag71.2011011011000
1.-82.5Bjarne SynstadLørenskog AK78.70150150155150103.49
2.-82.5Trond NohrBrumunddal AK80.2011011511511578.38
--82.5Sveinung LuraStavanger SK75.5013013013000
1.-90Bjarne ArnestadBrumunddal AK86.80135135137.5137.589.47
2.-90Arne JacobsenFlorø TIF89.40125130137.5137.588.08
1.-100Leif SydengenAskim SK96.30180190192.5192.5119.02
2.-100Sigmund TynesSykkylven SK97.80160167.5170167.5102.88
3.-100Egil EngebretsenSande KK97.4013513514514589.2
4.-100Henry BergOdin SK91.10120127.5130127.580.9
5.-100Atle TerøyFlorø TIF98.9012513013012576.41
1.-110Ivar JohannessenKristiansand AK102.20175182.5190190114.67
2.-110Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK107.40185190192.5185109.71
3.-110Ove NylundSokndal SK109.10170170175170100.3
4.-110Robert ØrenOdin SK108.30150155157.5157.593.15
5.-110Terje HøllandSandnes AK101.70140145147.5147.589.18
--125Truls NygaardOslo SK113.4014515015000
1.-125+Jørgen Erik HaugBrumunddal AK126.00170175177.5177.5100.98
2.-125+Ånund GrønningTonstad AK133.90165175177.517598.47
Veteran 50-59 herrer
1.-67.5Tore BjørnsenStavanger SK65.30951001009575.26
1.-75Kjell BjørnsenStavanger SK71.1011011512011585.17
1.-82.5Ola WinjeAskim SK82.30125130132.512583.86
2.-82.5Ketil HodneBrumunddal AK79.3011011511511075.52
1.-90Jon Olav StenkløvNidelv IL86.10130135137.513588.24
2.-90Hans Martin ArnesenIL Kraftsport83.20125125127.5127.584.99
3.-90Øyvind KvakkestadAskim SK83.60120125127.512583.09
4.-90Robert W. GrødemStavanger SK82.9011011512011576.82
5.-90Ola TjellaugDrammen SI85.90107.5112.5112.5112.573.63
1.-100Trygve HaaveStavanger SK97.7012012012512073.73
1.-110Victor James WoodSokndal SK104.5014015015515089.79
1.-125+Knut ÅsvangBardu IL130.20170177.5185185104.6

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1181FHenry Berg
1294FWilly Tjelle
1355FOdd Einar Rindarøy