RM Østafjell Styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Drammen SI,Styrkeløftregion Østafjell
Dato 16.02.2019
Stevnetype RM Østafjell Styrkeløft utstyrsfritt
Sted Drammen
Stevneleder Terje Sandbo
Sekretær B. Havnen, I. M. Torgersen, H. Ottesen Solberg
Antall deltakere 39
Antall resultat 39

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emma Elise Aas*Sande KK50.396572.575354042.595102.5110217.5407.2
1.-72Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI66.21110117.5122.557.562.565127.5140150337.5570.48
1.-84Marthe Nikoline Hovde*Sande KK75.859097.5102.5404550105115125277.5442.21
Åpen damer
1.-57Mari Kristin Kolsrud Bjerke*Sande KK56.9011512012562.567.570140150157.5342.5622.95
2.-57Susanne Soydan*Drammen SI56.5597.5102.510567.57072.5135142.5145320582.05
1.-63Katarina Duaas Nymoen*Skien Atletklubb62.479597.510062.567.567.5110117.5122.5285492.13
2.-63Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb63.0095100102.547.55052.5100105107.5255436.92
1.-72Stine Liverød*Sande KK71.78172.5181186100105107.5165177.5182.5471770.47
2.-72Stina Christiane Valmestad*Sande KK71.54130130132.567.57072.5145150152.5352.5576.13
1.-84Stine Hamre*Sande KK81.2917018018092.597.5100172.5182.5187.5457.5707.89
2.-84Maren Njøs Kurdøl*Sande KK79.19127.5132.5137.577.582.585165175180395618.43
1.84+Lene Thorén*Sande KK124.391801801909095100160170175460605.91
2.84+Tonje Sem Røren*Drammen SI101.24115122.512577.58080157.5167.5172.5375534.69
Veteran 50-59 damer
1.-72Mette Fjeldstad*Drammen SI69.92107.5107.51105052.555135140145307.5506.69
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Kristoffer Olsen*Sande KK76.60145155162.5107.5115115170177.5182.5460464.1
2.-83Jens Snarset*SPUVI82.68140150157.5102.5112.5112.5170180185445421.68
3.-83Sander Berg Svendsen*Sande KK81.7214014515092.597.5102.5170170180422.5399.49
4.-83Kristian Solberg*Sande KK74.2311512012592.597.597.5145152.5157.5375371.76
5.-83Markus Lauritzen Skogli*Sande KK75.501201351358085-100--315294.54
1.-105Noa Ardalan Josefsen*Sande KK97.751301451608592.592.5170185185415344.14
2.-105Adrian Kristoffer Lunde*Sande KK95.7070808055606595105115250176.67
Junior 19-23 herrer
1.-74Christian Hellumsand*Drammen SI72.97130130140105105105160180187.5432.5447.66
1.-83Onur Kalayci*Drammen SI74.78107.5112.5115859092.5132.5140145350339.29
1.-93Jacob Florelius*Sande KK92.99220232.5240180187.5192.5230265300.5690648.41
2.-93Abdulrahman Majou*Sande KK84.40160167.5172.5117.5122.5122.5200215222.5517.5496.95
3.-93Gurkan Dede*Drammen SI84.30155165170107.5112.5115190200200475449.55
1.-105Mustafa Tuzkaya*Drammen SI94.58175185190117.5122.5125210220227.5542.5486.22
Åpen herrer
1.-83Kim Gundersen*Skien Atletklubb82.73165175185180190196215230250611610.35
1.-93Thomas Waal*Skien Atletklubb87.54192.5197.5200132.5137.5137.5212.5217.5225557.5528.53
2.-93Ole Henrik Sandbo*Drammen SI92.77170180185120125130220225230535484.48
3.-93Stian Engnes Horne*Sande KK88.95180190195107.5112.5117.5207.5220225532.5495.61
1.-105Markus Graatrud*Drammen SI98.85197.5207.5212.5175185190207.5220230632.5564.9
1.-120Eysteinn Fannar Oddgeirsson*Drammen SI118.90260270275180185190275290300755619.7
Veteran 40-49 herrer
1.-74Jøran Langset*Sande KK73.45150165175127.5132.5136150170185496523.24
1.-105Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK101.50222.5232.5237.5137.5145147.5235245255632.5555.65
Veteran 50-59 herrer
1.-93Børre Borgersen*Skien Atletklubb87.63125140150125140145125150175445404.48
1.-105Oddbjørn Viken*Drammen SI95.40155162.5167.5112.5120120182.5192.5197.5472.5410.17
1.120+John Alan Reese*Drammen SI146.95280310.5335.525--190265313625.5443.46
Junior 19-23 herrer
Gj.-93André Strøm-Larsen*Oslo SK91.64200212.5212.5175185190245257.5257.5642.5603.62

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
John Alan ReeseVeteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt280kg
John Alan ReeseVeteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt310.5kg
John Alan ReeseVeteran 40-49120+Knebøy utstyrsfritt310.5kg
John Alan ReeseVeteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt335.5kg
John Alan ReeseÅpen120+Knebøy utstyrsfritt335.5kg
John Alan ReeseVeteran 40-49120+Knebøy utstyrsfritt335.5kg
Jøran LangsetVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt136kg
Kim GundersenÅpen83Benkpress utstyrsfritt196kg
Kim GundersenÅpen83Benkpress enkeltløft utstyrsfritt196kg
Lene ThorénÅpen84+Knebøy utstyrsfritt190kg
Stine LiverødÅpen72Knebøy utstyrsfritt181kg
Stine LiverødÅpen72Knebøy utstyrsfritt186kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
1Hoveddommer901RAndreas Jemtland
1Sidedommer614FHege Berge
1Sidedommer554FGeir Korvald
1Stevneleder236I/2Terje Sandbo
2Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
2Sidedommer901RAndreas Jemtland
2Sidedommer554FGeir Korvald
2Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
2Stevneleder236I/2Terje Sandbo
3Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
3Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
3Sidedommer768FAnne Marie Hveding
3Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
3Stevneleder236I/2Terje Sandbo
4Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
4Sidedommer768FAnne Marie Hveding
4Sidedommer233FSverre Paulsen
4Teknisk kontrollør901RAndreas Jemtland
4Stevneleder236I/2Terje Sandbo

Bilder (4)