Nm benkpress utstyr 2019



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 23.03.2019
Stevnetype Nm benkpress utstyr 2019
Sted Fredrikstad
Stevneleder Per Ø. Fjeld , Bjørn Astad
Sekretær Anita Stavik, Mina Svele
Antall deltakere 85
Antall resultat 79

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Mila Cheyenne PischelLenja AK58.3545455050405.09
1.-72Yasmina Juliette HavnenDrammen SI65.1577.5858577.5488.46
Junior 19-23 damer
1.-57Eva Marie OlsenJeløy AK52.7567.572.572.567.5487.66
1.-63Elise NovumDrammen SI59.80859092.592.5557.69
1.-84Marthe Engskar RamsrudOslo SK74.45145150150145677.11
Åpen damer
1.-57Lisa Marie OlufsenSandnes AK56.8075757575503.22
1.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.75130130137.5130683.74
2.-63 Ingvild HansenAskim SK62.60122.5130132.5122.5653
--63Eline Skalleberg JørgensenSande KK62.4013013013000
--63Jenny Marie JohansenOslo SK62.50117.5117.5117.500
--63Ruth Kari HoleSPUVI62.55127.5127.5127.500
1.-72Katrine Sundal HauneSande KK68.05105112.5120120621.56
2.-72Areli MoeOslo SK70.90100105115105563.62
3.-72Gunn Siri M. TjeltaGanddal AK64.2082.587.587.582.5508.02
1.-84Eva EngskarIL Kraftsport84.00180190197.5197.5795
2.-84Linda KristensenSandnes AK78.40155155160155692.94
3.-84Anna Sørlie HerangerOslo SK83.65147.5152.5157.5152.5668.56
4.-84Hanne MatreSauda IL79.80100105107.5105541.48
1.84+Hildeborg J. HugdalSauda IL126.20205212.5220220738.35
2.84+Lene ThorénSande KK125.50150150150150582.74
3.84+Marte OlborgOslo SK103.65120120127.5127.5559.26
4.84+Hege Wold JohansenHalden SI94.25117.5122.5125125568.41
Veteran 40-49 damer
1.-57Heidi Ottesen SolbergDrammen SI55.9077.582.58582.5535.31
1.-63Anette Heimstad-AasbøSkien Atletklubb61.959010110190541.02
Veteran 50-59 damer
1.-63Ann Kristin OlsenJeløy AK60.959595100.5100.5582.14
1.-84Lene EinarsenIL Kraftsport80.9595100105105539.04
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK56.2080.581.58383536.06
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Jens SnarsetSPUVI82.75130140140130453.82
1.-93Loyd LancasterGanddal AK90.55130140142.5130431.03
Junior 19-23 herrer
1.-74Vetle SkundbergBrumunddal AK73.15137.5145150150542.46
1.-93Alexander LancasterGanddal AK88.40192.5200205205601.18
2.-93Hermann MoenBrumunddal AK88.05190190195195580.67
3.-93Elias PettersenBrumunddal AK87.95145150152.5150482.06
Åpen herrer
1.-59Fredrik Eskil MyrvangSogndal IL57.65170177.5182.5182.5765.36
1.-74Kjell Egil BakkelundSande KK73.90210222.5238238762.6
2.-74John Andre BergerAskim SK73.55165172.5172.5165578.73
1.-83Kim GundersenSkien Atletklubb82.15175185-185583.63
1.-93Henrik HagenOslo SK92.55232.5240247.5232.5642.9
2.-93Ole Henrik SandboDrammen SI92.05185190195195565.33
3.-93Vetle ValentinsenSandnes AK92.45190190190190553.3
1.-105Roger NavarseteSogndal IL100.10300305313313774.9
2.-105Kristoffer S. EikelandGanddal AK104.70290290307.5290710.21
3.-105Erik FredriksenBrumunddal AK104.30275282.5290282.5697.19
4.-105Jon RamstadDrammen SI103.35270270280270676.4
--105Ralf A. MaleFræna AK104.65313313313.500
1.-120Per Marius HoleSPUVI118.95340350350340751.92
2.-120Sebastian WhiteGanddal AK117.20265272.5272.5265622.99
3.-120Kenneth RossTrøndertun SK115.0575--75283.21
1.120+Erlend SkorstadTrøndertun SK123.90257.5257.5270270614.54
2.120+Lars AnderssonDrammen SI124.20270270272.5270613.81
3.120+Alexander GundersenTrøndertun SK149.00250255260250533.13
-120+Alastair McCollGanddal AK143.5532032032000
Veteran 40-49 herrer
1.-74Jøran LangsetSande KK73.00145160171160568.99
1.-83Ove Henning LorentzenSPUVI82.30150170190190594.54
1.-93Helge SvilandSandnes AK90.90205210222.5210601.75
2.-93Tommy NordstøDrammen SI92.35185192.5197.5197.5569.55
1.-120Runar SaxegårdLenja AK118.25140--140396.63
1.120+Alexander NilssonAskim SK133.25280290300300643.31
2.120+Åge BerntsenTrøndertun SK151.50260280302.5260544.84
Veteran 50-59 herrer
1.-74Jan RoytvandOPIL68.05110120125120489.57
1.-83Sigve ValentinsenSandnes AK82.90200210218210637.87
1.-93Stig Rune NielsenSandnes AK92.55170180190180531.79
--93Alf-Ivar HellerudSPUVI90.75245245255.500
1.-105Arild KråkenesIL Jotun104.00215220240220576.68
2.-105Tor GranvangBrumunddal AK103.40200210220210558.96
3.-105Geir Runar KorvaldDrammen SI104.50200210222.5200536.38
4.-105Freddy SvendsenLenja AK105.00180180180180496.35
5.-105Per HeimsethFlorø TIF96.30145150150150458.27
1.-120Jim LjungquistBrumunddal AK119.15230240240240573.29
2.-120Bjarne HavnenDrammen SI118.00232.5237.5240237.5571.59
3.-120Sven Jøran HaugenIL Kraftsport111.00190195197.5197.5515.22
4.-120Alf GranvangBrumunddal AK106.00185192.5195192.5517.95
1.120+Morten NovumDrammen SI122.20182.5187.5192.5192.5483
2.120+Øystein LøndalenIL Kraftsport132.20180187.5192.5192.5466.19
Veteran 60-69 herrer
1.-66Birger SundstølKristiansand AK64.309095102.595438.29
1.-74Arild BomarkSandnes AK72.9095100105100414.91
1.-83Bjarne SynstadIL Kraftsport81.70200200200200620.74
2.-83Tormod AndersenLenja AK81.0590100110100389.05
1.-93Steinar EimstadSPUVI92.60140140140140447
1.-105Rune JohansenLenja AK104.65175180182.5180497.21
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK113.35205205223205523.64
Veteran +70 herrer
1.-83Roy L. HansenIL Kraftsport82.35107.5112.5115112.5414.55
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK87.5592.597.5107.5107.5389.49
2.-93Bjørn LarsenBrumunddal AK86.1092.597.510592.5359.47
1.-105Finn BjerkIL Kraftsport103.30130150.5150.5150.5442.9

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft100.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft100.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft80.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft81.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft83kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress enkeltløft197.5kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress enkeltløft197.5kg
Finn BjerkVeteran +70105Benkpress enkeltløft150.5kg
Kjell Egil BakkelundÅpen74Benkpress enkeltløft238kg
Roger NavarseteÅpen105Benkpress enkeltløft313kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682FAnita Stavik
1Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
1Stevneleder455I/2Bjørn Astad
2Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
2Sidedommer682FAnita Stavik
2Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
2Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
2Stevneleder455I/2Bjørn Astad
3Hoveddommer583FMarius Arnesen
3Sidedommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
3Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
3Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
4Hoveddommer874FRalf Male
4Sidedommer455I/2Bjørn Astad
4Sidedommer583FMarius Arnesen
4Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
4Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
5Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
5Teknisk kontrollør874FRalf Male
5Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
6Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
6Sidedommer874FRalf Male
6Sidedommer138FLeif Sydengen
6Teknisk kontrollør879FMarthe Stavik Aas
6Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld

Bilder (4)