NM styrkeløft utstyr 2019



Fakta

Arrangør Sandnessjøen SK
Dato 31.05.2019
Stevnetype NM styrkeløft utstyr 2019
Sted Sandnessjøen
Stevneleder Morten Rygh / Per Ø. Fjeld
Sekretær Linda Zahl Pedersen
Antall deltakere 37
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-52Line Anita AndreassenRana KK51.5811512012067.572.572.5130137.5137.5322.5499.43
1.-57Hilde Mikkelsen HaugenBrumunddal AK56.89190202.5207.5130140140160170175507.5694.92
2.-57Kristine LøvåsHommersåk AK56.55135135135859095130137.5140370536.01
3.-57Inride JensenSandnessjøen SK54.77127.513514572.58082.5130135152.5352.5522.56
1.-63Jenny Marie JohansenOslo SK62.59200205210112.5115120190197.5203522.5682.89
2.-63 Ingvild HansenAskim SK62.34180187.5190127.5127.5132.5175185192.5500659.13
3.-63Anne Regine AdolfsenRana KK62.62175180185110115120155160160455608.12
4.-63Marita Hårberg VaterholmSkogn IL62.10172.5180185100102.5107.5155162.5167.5445599.13
1.-72Eline Skalleberg JørgensenSande KK68.10210217.5222.5135142.5151187.5195205570709.47
2.-72Monika KvamBrumunddal AK71.46190200200130132.5135165172.5177.5507.5631.11
3.-72Linda Zahl PedersenSandnessjøen SK70.33190200205100100105170180180480606.47
1.-84Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport83.51240247.5252.5145150152.5202.5212.5217.5620703.03
2.-84Anna Sørlie HerangerOslo SK83.15235240240150155157.5210217.5217.5615699.37
3.-84Stine HamreSande KK81.90220232.5237.5140140147.5200215222.5592.5681.62
4.-84Maren Njøs KurdølSande KK80.88175182.5187.5115117.5122.5175185190500594.91
5.-84Hanne MatreSauda IL80.31157.5165170102.5107.5110132.5137.5-410508.64
1.84+Hildeborg J. HugdalSauda IL126.87262.5272.5280.5210210210205212.5218695670.96
2.84+Lene ThorénSande KK123.78230240240150155160175182.5190575578.94
3.84+Runi Hammerø SparbySandnessjøen SK91.61205215215110112.5117.5180187.5192.5505574.03
4.84+Hege Wold JohansenHalden SI94.42205212.5217.5122.5127.5127.5150160165500563.69
Åpen herrer
1.-74Yngve HopenOdin SK73.26250270270130140150240240260660595.65
1.-83Kim-Raino RølvågSandnessjøen SK80.19310310325240247.5250270280287.5852.5710.52
2.-83Jonas Stavik AasFræna AK82.92240250260190200200230240250710590.02
3.-83Ludvik MoenBrumunddal AK82.16235247.5250152.5160162.5220230235647.5546.21
4.-83Cato SvihusSandnes AK79.95230235242.5170170175220220230632.5543.59
--83Isak Skadsem EikelmannGanddal AK82.80220230230------00
1.-93Nikolai SlettnesBrumunddal AK92.69325337.5346250257.5263275292.5300909693.57
2.-93Sturla Mæland AbrahamsenSkien Atletklubb92.66315330330232.5240240150165177.5725564.74
3.-93Hermann MoenBrumunddal AK88.30260270275190197.5200225235247.5717.5574.6
4.-93Daniel Moy HelgesenSkien Atletklubb88.75265275280165172.5180235250265705563.99
--93Jan Edvard JensenRana KK92.85302.5302.5310185185185---00
1.-105Kristoffer S. EikelandGanddal AK104.86345350-287.5297.5297.5310325335972.5691.26
2.-105Asgeir HoelFræna AK104.54340352.5360235245252.5305320330935667.74
1.-120Stian WalgermoSjøholt AK108.12370380-292.5292.5292.5310327.53501000698.3
2.-120Christoffer NygårdRana KK116.98287.5295295192.5200200285295300795544.66
1.120+Alexander GundersenTrøndertun SK151.37380400-250260260270285300930558.88
-120+Erlend SkorstadTrøndertun SK124.1528028028026027028022024026000

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984Sammenlagt615kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984Sammenlagt620kg
Line Anita AndreassenVeteran 40-4952Benkpress72.5kg
Line Anita AndreassenVeteran 40-4952Benkpress enkeltløft72.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Knebøy247.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Knebøy250kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Sammenlagt647.5kg
Nikolai SlettnesÅpen93Benkpress263kg
Nikolai SlettnesÅpen93Knebøy346kg
Nikolai SlettnesÅpen93Sammenlagt901.5kg
Nikolai SlettnesÅpen93Sammenlagt909kg
Nordisk rekord, Veteran 40-49
Heidi Hille Arnesen
Sammenlagt 615 kg og 620 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
1Sidedommer682I/2Anita Stavik
1Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
1Teknisk kontrollør786FKristoffer Martinsen
1Stevneleder284FMorten Rygh
1Jury559I/1Per Øivind Fjeld
1Jury200I/1Vidar Tangen
1Jury282I/1Inger Blikra
2Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
2Sidedommer786FKristoffer Martinsen
2Sidedommer783FEirik B. Olsen
2Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
2Stevneleder284FMorten Rygh
2Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
2Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
2Jury559I/1Per Øivind Fjeld
3Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer682I/2Anita Stavik
3Sidedommer284FMorten Rygh
3Teknisk kontrollør783FEirik B. Olsen
3Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
3Jury200I/1Vidar Tangen
3Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
3Jury282I/1Inger Blikra
4Hoveddommer682I/2Anita Stavik
4Sidedommer783FEirik B. Olsen
4Sidedommer786FKristoffer Martinsen
4Teknisk kontrollør284FMorten Rygh
4Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
4Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
4Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
4Jury282I/1Inger Blikra

Bilder (2)