Åpent stevne



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 15.06.2019
Stevnetype Åpent stevne
Sted Sandehallen
Stevneleder Lise Engnes, Jan Sjøl
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 46
Antall resultat 45

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emma Elise Aas*Sande KK50.38758082.5404545105115122.5242.5458.79
Junior 19-23 damer
1.-63Silje Helen Ask PettersenSande KK62.49105110117.5606570105110120292.5428.78
2.-63Elise NovumDrammen SI59.40---9095100---95568.4
Åpen damer
1.-57Inga Werner Isaksen*Sande KK54.58---52.55557.5---57.5509
1.-63Hege Berge*Sande KK61.011101151206067.570125132.5137.5327.5574.52
2.-63Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb61.6097.5102.510547.552.552.5100105110262.5454.64
1.-72Stina Christiane Valmestad*Sande KK71.55127.5127.5132.567.567.570147.5152.5155350571.97
1.-84Ida Marie Sveen*Sande KK79.169090955555609597.5100252.5396.2
1.84+Lene Thorén*Sande KK125.90180192.520087.592.5100160170180462.5606.6
Veteran 40-49 damer
1.-57Heidi Ottesen Solberg*Drammen SI56.389097.51006062.565115122.5130292.5530.43
1.-63Anette Heimstad-Aasbø*Skien Atletklubb62.169095105657075107.5115127.5307.5533.59
1.84+Vibeke Tjugum*Drammen SI97.6892.597.510047.55052.5147.5155160312.5453.97
2.84+Kristin Synnøve Leine Brenna*Drammen SI86.595055604042.5456067.580185283.81
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Terje Akim Tranås Iversen*Drammen SI57.28909597.57577.58095100105282.5328.35
2.-59Njål Eirik Wallén*Drammen SI57.556062.567.5606570607080217.5232.07
1.-83Johnny Tran*Drammen SI75.88147.5160175110115117.5185195202.5495509.42
2.-83Kristoffer Olsen*Sande KK78.30157.5165167.5120130130185195202.5487.5488.93
3.-83Kristian Solberg*Sande KK79.55120130145100107.5112.5160180190417.5401.73
1.-93Jens Snarset*SPUVI88.58160172.5180112.5117.5122.5180190205487.5447.85
2.-93Andreas Eek*Sande KK84.40152.5160162.5102.5107.5110180187.5197.5467.5440.75
1.-105Noa Ardalan Josefsen*Sande KK101.50160170172.592.5100102.5160170177.5447.5368.36
2.-105Adrian Kristoffer Lunde*Sande KK100.908090100707575100125135305225.09
1.120+Jørgen Bratberg Sandøy*Skien Atletklubb125.56757585708585175190200360242.4
Junior 19-23 herrer
1.-74Christian Hellumsand*Drammen SI73.95140147.5152.5102.5105110170180-442.5455.27
1.-83Abdulrahman Majou*Sande KK83.00165175177.5110117.5122.5210220225515499.98
2.-83Onur Kalayci*Drammen SI83.00110117.512087.592.595137.5145150362.5326.82
3.-83Ferdinand Schjerven*Sande KK82.82---140145150---150612.66
1.-120Benjamin Systad*Drammen SI114.98115120125110117.5120115125140385280.61
2.-120Stian Økern*Drammen SI120.00100105115808587.5142.5150155347.5238.09
Åpen herrer
1.-83Nils Arne Kapstad*Drammen SI83.00170180187.5125130135190200205517.5502.82
2.-83Jan Fenris Janssønn Bodin*Drammen SI81.485057.56547.555605580100217.5164.96
1.-93Thomas Waal*Skien Atletklubb88.75195205210135140142.5220232.5240585553.66
2.-93Kim Gundersen*Skien Atletklubb84.12---200-----200807.68
1.-105Markus Graatrud*Drammen SI102.08207.5220225185195200222.5235240660581.45
2.-105Ole-Kristian Werner*Drammen SI100.22180190195125130135190202.5205527.5453.02
1.-120Johnny Haug*Skien Atletklubb106.55200210215140145-247.5260260607.5514.69
2.-120Arild Kåsa*Skien Atletklubb119.35205217.5225100110115210222.5230565441.47
3.-120Jonn Ivar Øyrås Egderød*Drammen SI109.887577.58570758077.58595260167.79
Veteran 40-49 herrer
1.-83Erik Marius Egerdahl*Sande KK81.48---122.5125132.5---125516.64
2.-83Ken-Esben Guldbjørnsen*Drammen SI75.67---859095---90392.84
1.-105Tommy NordstøDrammen SI94.25255265-182.5187.5-255265-717.5554.35
1.-120Tom Steinar Johansen*Drammen SI113.25155155162.587.592.595167.5177.5180432.5328.83
Veteran 50-59 herrer
1.-93Morten Engnes*Sande KK86.93---120125127.5---127.5503.68
--105Geir Runar KorvaldDrammen SI104.68---210210217.5---00
1.120+Bjørn Grønvold*Sande KK161.63---165175180---175485.66
Veteran 60-69 herrer
1.-66Sverre Paulsen*Sande KK64.72---455055---55271.8

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer904RKim Beck-Gundersen
1Sidedommer233FSverre Paulsen
1Sidedommer884Maren Njøs Kurdøl
1Teknisk kontrollør732RThomas S. Nordqvist
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl
2Hoveddommer904RKim Beck-Gundersen
2Sidedommer233FSverre Paulsen
2Sidedommer884Maren Njøs Kurdøl
2Teknisk kontrollør732RThomas S. Nordqvist
3Hoveddommer891RRoman Telezhnyak
3Sidedommer972RMarit Pettersen
3Sidedommer901RAndreas Jemtland
3Teknisk kontrollør903RLena Sjøl
3Stevneleder232I/2Jan Sjøl
4Hoveddommer891RRoman Telezhnyak
4Sidedommer903RLena Sjøl
4Sidedommer901RAndreas Jemtland
4Teknisk kontrollør972RMarit Pettersen

Bilder (1)