VM styrkeløft utstyrsfritt veteran



Fakta

Arrangør IPF
Dato 04.06.2019
Stevnetype VM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Sted Helsingborg, Sverige
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 24
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Veteran 40-49 damer
3.-63Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK62.40140140142.52.82.585-3.152.5157.5157.54.380662.39
4.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.20140147.51507.87.590902.167.5175182.55.412.5632.56
11.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK82.601351401459.8085857.14015015511.375577.25
7.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK112.601201351457.77.582.587.56.1301451557.372.5512.29
Veteran 50-59 damer
4.-52Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb51.80909092.56.4547.547.56.127.51351353.270508.17
7.-57Jane Kvelland Berntsen*Askim SK56.75102.5110112.55.62.567.567.56.125132.51355.307.5557.26
5.-72Line Solheim*Askim SK71.50102.5107.51105.62.56567.56.1251351406.312.5510.24
1.-84Inger Blikra*Rana KK82.751201301402.95102.5102.51.150160167.51.402.5618.73
Veteran 60-69 damer
3.-63Kirsti Løken*Askim SK62.401001051051.52.557.557.54.125132.5137.52.290501.33
1.-72Anne Mari Clausen*Oslo SK71.606065701.42.547.547.51.8087.592.51.205332.63
3.-84Tove Michalsen*Rana KK79.851051151202.556062.52.127.51351404.315492.05
Veteran 40-49 herrer
4.-74Jøran Langset*Sande KK72.55200212.52206.125132.5137.59.225240252.52.597.5653.62
11.-105Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK101.15227.523524010.140145147.512.242.5252.526011.637.5561.92
12.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.25200212.5222.511.140150152.511.210227.5237.514.610524.12
Veteran 50-59 herrer
7.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK92.75195200-10.157.5162.5167.53.2252402508.602.5556.37
12.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.20165165-12.142.51501509.165185-13.492.5441.09
3.-120Geir Arne Giseth *Odin SK119.15217.52302403.150157.5162.56.250270282.52.680549.08
6.-120Ronny Andersen*Nittedal AGK119.75212.5220-7.162.5167.5172.54.257.52652655.645514.97
Veteran 60-69 herrer
4.-74Ketil Sten Olsen*Lenja AK73.751451501556.112.5117.51203.2002102103.482.5505.13
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK80.701952052101.100105107.55.220225232.52.550550.49
6.-93Morten Rygh*Rana KK92.15155167.51755.95102.5102.57.190205217.55.475422.57
4.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK101.801802002104.1401451451.2002152255.560481.36
5.-105Eskild Sommernes*Rana KK102.75150160172.55.115122.51303.210222.5232.54.527.5445.86
5.-120Rune Johansen*Lenja AK107.9565--5.1451501553.65--5.280189.71

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120Markløft utstyrsfritt282.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Markløft utstyrsfritt132.5kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Knebøy utstyrsfritt210kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Markløft utstyrsfritt232.5kg
Tove MichalsenVeteran 60-6984Knebøy utstyrsfritt120kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer682I/2Anita Stavik
1Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
2Sidedommer682I/2Anita Stavik
2Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
3Sidedommer682I/2Anita Stavik
3Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
4Sidedommer682I/2Anita Stavik
5Sidedommer682I/2Anita Stavik
6Sidedommer682I/2Anita Stavik
7Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
8Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
9Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik

Bilder (2)