NM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion SørVest
Dato 27.06.2019
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Stavanger
Stevneleder Per Ø. Fjeld, Marte Elverum, Vetle Valentinsen
Sekretær Alexsandra Stokka, Lisa M.Olufsen, Marita Johnsen
Antall deltakere 115
Antall resultat 114

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-47Sakar Hamawandi*Kristiansand AK46.209097.597.57072.575127.5138138290584.3
1.-52Rita Helen Simonsen*IL Kraftsport51.48100107.5112.5606567.5142.5150158327.5626.56
2.-52Malin Narum Kvamsdal*Odin SK51.80100105110606567.5115122.5127.5300568.83
1.-57Ingri Thingstad Storstad*Nidarø SK55.82130135137.5808587.5160165170395730.02
2.-57Julie Fosseide*Oslo SK56.29125130132.58082.585150160165.5375688.52
3.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK56.381351401446567.570132.5140145355649.75
4.-57Elisabeth Sletten*Kristiansand AK55.6897.510511072.57577.5147.5147.5152.5332.5610.69
5.-57Susanne Soydan*Drammen SI56.50102.5107.51107072.575140147.5152.5330601.37
6.-57Norunn Nielsen Holmvik*Sandnes AK55.71115120122.5657075125132.5137.5322.5591.28
7.-57Ellinor Molvik Haga Rundhovde*Bryggen SK56.749510010552.557.560102.5107.5115275495.51
8.-57Hannah Sire Kristoffersen Noste*Øksfjord AK55.5195102.510557.562.565100107.5107.5272.5495.92
1.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK62.3415516316672.57577.5152.5160167.5405.5708.36
2.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.77142.515015595100.5100.5145152.5157.5402.5700.6
3.-63Sunniva Nordskog*Odin SK62.14130135137.592.59597.5160160167.5395690.66
4.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.791351401406567.567.5170180188385669.29
5.-63Katrine Nystad Kvitvær*Brønnøy SK61.84115125130707580145155160370647.33
6.-63Marita Kaldheim Johansen*Sauda IL62.41132.5140140657072.5150160170362.5631.02
7.-63Hege Opheim Kaland*Sotra Kraftsportklubb62.391201251306567.570130140145340590.85
8.-63Ngoc Bich Anna Mai*Oslo SK61.28117.5122.51256567.570125135140330577.84
9.-63Eli Karoline Hamnvik Hanssen*TSI Styrkeløft62.1811011512052.557.560135145150322.5560.41
10.-63Julie Maria Dramstad-Sunde*Nes SIL59.59951001055557.557.5130137.5140300530.41
11.-63Ann-Charlott Aasbø*Skien Atletklubb62.948595100657075115125130300517.2
12.-63Magna Karina Morales Nordgard*Christiania AK61.3495100102.552.557.560115122.5130290505.22
13.-63Anniken Bye Humberset*Oslo SK62.7490100102.557.562.562.5117.5125132.5287.5495.65
14.-63Katarina Duaas Nymoen*Skien Atletklubb61.9195100100606565115120125285494.12
15.-63Susanne Aune Solaas*Christiania AK60.05102.5110110606567.5105110115277.5487.25
1.-72Maria Letnes*KK-6771.91165172.5177.5112.5117.5120180187.5192.5490801.08
2.-72Marte Elverum*KK-6771.75165172.5177.587.592.595207.5215220485793.69
3.-72Marte Kjenner*Nidarø SK71.20160170177.59095100175190207.5467.5767.61
4.-72Annemari Løberg Larsen*Lenja AK70.76162.5167.5170707577.5210217.5220.5463762.38
5.-72Stine Liverød*Sande KK71.95175182.5185100105105167.5177.5187.5452.5739.19
6.-72Gina Bakke Bolstad*Odin SK71.75155165170808587.5152.5162.5170427.5698.96
7.-72Malene Joensen*Bergen SK69.95162.5170170859090147.5157.5162.5405669.58
8.-72Anita Camilla Bratland*Odin SK71.41147.5150152.595100102.5152.5--405663.31
9.-72Elianna Skåtun*Skien Atletklubb70.7914515516072.577.580145155160400657.64
10.-72Lene Hollevik*Sotra Kraftsportklubb71.60140147.5155758082.5155165-392.5641.9
11.-72Emilie Rastum*Odin SK70.72115120125808587.5125132.5140352.5579.03
12.-72Sarah Nilsen Evensen*Skien Atletklubb70.30107.5112.5117.5909595130137.5142.5340559.71
13.-72Renate Algrøy*Sotra Kraftsportklubb71.61125130140657072.5130140150340555.27
14.-72Gøril Espedal *Bergen SK68.24100115122.5606567.5125132.5140312.5520.43
1.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Sotra Kraftsportklubb82.8218519019092.59597.5195205215.5490751.79
2.-84Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport83.66165172.5177.592.597.5100182.5197.5208485.5741.73
3.-84Siri Anita Slettmyr*Hundholmen Atletklubb82.29167.5175175100105110190200208467.5719.49
4.-84Stine Hamre*Sande KK82.00167.5177.5182.595100102.5175185187.5465716.75
5.-84Julie Berger Johansen*Lenja AK82.93172.5180182.587.592.595180185187.5460705.7
6.-84Jenny Heyerdahl Bryhni*Oslo SK82.45167.5175180909597.5167.5175182.5445684.54
7.-84Sandra Persson*Oslo SK77.70145155160758082.5170185190427.5674.62
8.-84Gunn Aarmo*Melhus IL81.75137.5150155808587.5175185190422.5652.5
9.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.501501601658087.592.5150160170417.5639.21
10.-84Hildegunn Djupdal*Røros SK83.30152.5157.516577.582.585157.5167.5172.5412.5632.25
11.-84Lise Rønning*KK-6783.05130140145707575132.5145155360553.18
12.-84Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen*TSI Styrkeløft75.15117.512513077.582.585135140142.5355568.18
13.-84Mariann Dale*Sotra Kraftsportklubb82.451101201256567.567.5140150152.5342.5528.05
14.-84Erle Sofie Nygren*Christiania AK82.50120127.5127.577.58082.5135145145335516.48
1.84+Hildeborg J. Hugdal*Sauda IL126.80191200.5203122.5128131192.5200210.5544.5707.21
2.84+Eilen Pollen*Moss SIK87.4415516517095100102.5170180190462.5694.02
3.84+Christina Øie Brommeland*Haugaland AK97.25150160162.582.587.590160172.5180417.5602.13
4.84+Alexandra Voll Skrove*Skogn IL91.90155162.5165657075167.5177.5185407.5600.79
5.84+Malin Ljone*Brumunddal AK104.30165170172.57072.577.5155162.5170407.5573.29
1.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK64.45110130150110130135170200217.5497.5581.85
1.-74Kjell Egil Bakkelund*Sande KK73.57220230-170175177.5275290300707.5781.63
2.-74Yngve Hopen*Odin SK72.99205205210117.5122.5-250260267.5600653.77
3.-74Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK73.30210217.5222.5125130132.5235247.5252.5600651.73
4.-74Morten Strid*Odin SK73.53172.5180180122.5127.5130210220225527.5561.41
1.-83Anders Joakim Halland*Tromsø Atletklubb82.61240240250140147.5150265275280675683.84
2.-83Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb82.15230240245145152.5157.5250260260657.5666.45
3.-83Martin Ruud*Kristiansand AK82.37195210215140147.5152.5270287.5292.5655662.38
4.-83Steffan Lundevold*Kristiansand AK82.28180190195145155162.5230250275632.5637.19
5.-83Thomas Lillejord*Odin SK81.74190202.5207.5140150155222.5235245602.5605.71
6.-83Anders Grønmo*Bodø Atletklubb81.12175187.5200155167.5172.5210220235587.5591.65
7.-83Niklas Myrdal*Oslo SK82.27190197.5200125130135210220227.5552.5545.92
8.-83Mikal Sviggum*Brumunddal AK80.68172.5180187.5112.5117.5120210220227.5532.5530.37
1.-93André Midtby*Sande KK91.75260260272.5190197.5205.5285290302.5768737.51
2.-93Knut Martin Haraldsen*Karmøy Styrkeløftklubb92.02265277.5285185192.5197.5285290295767.5735.61
3.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL91.66260270275170177.5185290305320750718.69
4.-93Helge Hansen*Arendal SVK92.50242.5250250157.5165167.5262.5262.5277.5677.5637.28
5.-93Martin Gaare Bakke*Røros SK93.00227.5237.5245152.5160162.5250265270670627.11
6.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.21210222.5222.5170177.5185220240255662.5622.55
7.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.19225240247.5150157.5160235252.5262.5660619.97
8.-93Simen Mikalsen*Karmøy Styrkeløftklubb92.04205217.5227.5142.5152.5157.5242.5262.5272.5657.5617.95
9.-93Isak Berge Sandbak *Odin SK90.25200215222.5147.5157.5162.5212.5227.5235600563.73
10.-93Jan Lewi Evensen*Arendal SVK91.23200210210130130135240250260595554.36
11.-93Vetle Valentinsen*Sandnes AK92.61200200205140145147.5205212.5220562.5514.32
12.-93Arne-Martin Svendsen Brattsti*Odin SK92.55195207.521575--222.5240250540490.57
--93Espen Narum*Kristiansand AK91.14170172.5185180180180---00
1.-105Kristoffer S. Eikeland*Ganddal AK104.78250262.5270195202.5209305325341790701.64
2.-105Even Bless Liland*Odin SK104.67237.5247.5257.5180190197.5275292.5305750662.25
3.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK104.55245255260190195195290300300735647.75
4.-105Geir Øyvind Thorsen*Sandnes AK104.30277.5280287.5165170175275287.5287.5725638.7
5.-105Øystein Furnes*Giske SK103.75240255265170177.5180250275300720635.74
6.-105Truls Moe*Nidarø SK104.78255270280155170170275295312.5720631.97
7.-105Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK104.34240260265150165172.5250270280717.5631.08
8.-105Knut Havnen Johansen*Odin SK99.64227.5240250155162.5165270285300690620.88
9.-105Bernt-Erik Bergersen*IL Kraftsport101.50220227.5232.5135140142.5280295300675598.68
10.-105Espen Kolltveit*KK-67103.28207.5215220155160162.5280290300672.5589.84
11.-105Cato Andrè Eide*IL Kraftsport102.48225237.5250160165170225237.5250670590.13
12.-105Anders Lysø Kleven*Karmøy Styrkeløftklubb104.00245252.5260145150155230245257.5655569.86
13.-105Kristian Hansen Bruvik*Odin SK102.48210225235132.5140145230250265640559.91
14.-105Vidar Martinussen*Odin SK103.78222.5232.5240135145150240260267.5637.5553.09
15.-105Andreas Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb99.05235245250142.5147.5147.5235242.5247.5630561.62
16.-105Trond S. Johansen*KK-67103.80210220225135140142.5245257.5265630545.52
17.-105Joakim Sørensen Ingebrigtsen*Christiania AK98.50210220230145150150240250255615548.15
18.-105Nicholas Anfinsen*Odin SK104.05215225230125132.5135215230250615529.73
19.-105Eirik Johansen*Nidarø SK97.75220230232.5120130135220237.5237.5582.5517.22
1.-120Carl Petter Sommerseth*Oslo SK119.00270290305.5200216-300325358.5846.5704.73
2.-120Martin Borgland Rønning*Oslo SK115.00255270277.5185195200300310320790664.74
3.-120Anders Størvold*IL Kraftsport117.53250265280175185190280302.5317.5787.5654.26
4.-120Eysteinn Fannar Oddgeirsson*Drammen SI118.39260270277.5180185187.5275287.5300752.5618.87
5.-120Hans Marius Liabø*Odin SK119.69220237.5245165175182.5265290302.5722.5587.18
6.-120Erlend Weise*Oslo SK119.22230242.5252.5165170172.5275285290710576.84
7.-120Vidar Johansen*Nidarø SK112.60250260270160170172.5250265275707.5593.7
8.-120Morten Hovland*Skien Atletklubb114.29220235245155160-255275285680562.42
9.-120Magnus Grådal*Røros SK111.00212.5222.5227.5167.5172.5177.5247.5267.5272.5677.5569.71
10.-120Eivind Svaleng*Bodø Atletklubb117.30210220230157.5165170245250270660535.24
11.-120Randulf Alexander Bull*Oslo SK117.90210220230130140145220230245600477.46

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
André MidtbyÅpen93Benkpress utstyrsfritt205.5kg
André MidtbyÅpen93Benkpress enkeltløft utstyrsfritt205.5kg
Annemari Løberg LarsenÅpen72Markløft utstyrsfritt220.5kg
Bernt-Erik BergersenVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt295kg
Bernt-Erik BergersenVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt300kg
Carl Petter SommersethÅpen120Benkpress utstyrsfritt216kg
Carl Petter SommersethÅpen120Knebøy utstyrsfritt305.5kg
Heidi Hille ArnesenÅpen84Markløft utstyrsfritt208kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984Markløft utstyrsfritt208kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984Sammenlagt utstyrsfritt475kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984Sammenlagt utstyrsfritt485.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress utstyrsfritt122.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress utstyrsfritt128kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress utstyrsfritt131kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt122.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt128kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt131kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Knebøy utstyrsfritt191kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Knebøy utstyrsfritt200.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Knebøy utstyrsfritt203kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Markløft utstyrsfritt210.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt526.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt534kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt544.5kg
Ingri Thingstad StorstadÅpen57Markløft utstyrsfritt165kg
Ingri Thingstad StorstadÅpen57Markløft utstyrsfritt170kg
Ingri Thingstad StorstadÅpen57Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Ingri Thingstad StorstadÅpen57Sammenlagt utstyrsfritt395kg
Monica S. RasmussenÅpen63Knebøy utstyrsfritt163kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Knebøy utstyrsfritt163kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt167.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt405.5kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Benkpress utstyrsfritt65kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt327.5kg

Kongepokal

Maria Letnes og Kjell Egil Bakkelund

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer807FKaren Hesthammer
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer200I/1Vidar Tangen
1Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
1Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
1Jury126I/1Arnulf Wahlstrøm
1Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
1Jury186I/1, P/2Morten Novum
2Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
2Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
2Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
2Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
2Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
2Jury769I/2Kristin Thorvaldsen
2Jury455I/2Bjørn Astad
2Jury682I/2Anita Stavik
3Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
3Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
3Sidedommer682I/2Anita Stavik
3Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
3Jury227I/2Egil Kroknes
3Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
3Jury126I/1Arnulf Wahlstrøm
4Hoveddommer282I/1Inger Blikra
4Sidedommer455I/2Bjørn Astad
4Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
4Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
4Jury227I/2Egil Kroknes
4Jury701I/2Carl Yngvar Christensen
4Jury200I/1Vidar Tangen
5Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Sidedommer200I/1Vidar Tangen
5Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
5Jury455I/2Bjørn Astad
5Jury282I/1Inger Blikra
5Jury559I/1Per Øivind Fjeld
6Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
6Sidedommer200I/1Vidar Tangen
6Sidedommer227I/2Egil Kroknes
6Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
6Jury455I/2Bjørn Astad
6Jury559I/1Per Øivind Fjeld
6Jury282I/1Inger Blikra
7Hoveddommer682I/2Anita Stavik
7Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
7Sidedommer605I/2Linda K. Høiland
7Teknisk kontrollør295I/2Tone Ingebretsen
7Jury126I/1Arnulf Wahlstrøm
7Jury186I/1, P/2Morten Novum
7Jury236I/2Terje Sandbo
8Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
8Sidedommer236I/2Terje Sandbo
8Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
8Teknisk kontrollør186I/1, P/2Morten Novum
8Jury605I/2Linda K. Høiland
8Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
8Jury227I/2Egil Kroknes
9Hoveddommer690FOle Tilrem
9Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
9Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
9Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen
9Jury682I/2Anita Stavik
9Jury455I/2Bjørn Astad
9Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
10Hoveddommer690FOle Tilrem
10Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
10Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
10Teknisk kontrollør455I/2Bjørn Astad
10Jury682I/2Anita Stavik
10Jury200I/1Vidar Tangen
10Jury504I/1, P/2Pål Nilsen
11Hoveddommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
11Sidedommer282I/1Inger Blikra
11Sidedommer236I/2Terje Sandbo
11Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
11Jury769I/2Kristin Thorvaldsen
11Jury559I/1Per Øivind Fjeld
11Jury690FOle Tilrem

Bilder (2)