NM Styrkeløft Junior



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 10.11.1995
Stevnetype NM Styrkeløft Junior
Sted Brumunddal
Stevneleder Kjell Jevne / Viggo Angelsen
Sekretær Jørgen Haug / Opheim
Antall deltakere 69
Antall resultat 63

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Line Anita AndreassenRana KK51.40115125-455052.5115120125285358.47
1.-56Linda KristensenRana KK55.4015015516057.562.565140147.5150375444.98
--60Mari AspIL Kraftsport58.80135135135------00
1.-67.5Ingunn Elise KnutzenBjølsen SK67.30162.5172.5177.5707577.5155155162.5392.5401.45
2.-67.5Therese FostervoldNes SIL63.20117.51251306567.570120127.5132.5332.5356.24
3.-67.5Bente ArntsenOslo SK64.20122.5122.513062.567.567.5125130137.5327.5346.76
4.-67.5Elisabeth JacobsenBrunholmen AK64.6095107.51205052.557.595115122.5280295.09
5.-67.5Marie Therese SundvoldValdres AK60.60455570303537.57085100170188.07
1.-82.5Anne Sigrid StiklestadVerdal IL78.40215--909090175185190.5495.5458.63
Junior 19-23 damer
1.-60Eva EngskarOslo SK56.90152.5160167.5859095140155155390453.18
2.-60Carina ØdegårdRøros SK59.2010011011042.547.5-100--242.5273.2
1.-67.5Synnøve LundSkogn IL61.20137.5147.5152.5606567.5140150155372.5409.01
1.-82.5Renate NilsenHalden SI77.3012013513547.55052.5110120127.5290270.66
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Sigurd K. BeldoAlta AK55.60130135142.582.582.590160175.5175.5392.5359.84
2.-56Asle SørebøDrammen SI55.70115125130707575140150155355324.9
1.-60Anders WalsethNes SIL59.30152.516016595100102.5155155-422.5364.24
--60Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF58.001401501509010010017517517500
1.-67.5Helge SvilandHommersåk AK67.50190210220127.5135140207.5220230565435.62
2.-67.5Henrik PaulsenBjølsen SK65.50180190190110115117.5190202.5210500395.05
3.-67.5Eirik RotmoVerdal IL64.10120130140808585160165170375301.73
1.-75Tore UggedalBrunholmen AK73.90185185185120127.5132.5190205210522.5376.2
2.-75Kjetil OlsenAlta AK70.10170170187.592.597.5102.5190200207.5485363.07
3.-75Pål NordliHovsherad SK72.10170200-105115120165175190465340.85
4.-75Tor Helge LundeHommersåk AK74.70160175187.58592.597.5185200200465332.29
5.-75Kenneth PedersenHommersåk AK72.801301401507077.585150165172.5400291.12
1.-82.5Steve OlsenAlta AK81.00180180200140145150200210217.5567.5384.42
2.-82.5Ronny WeumSande KK82.30195205215117.5125127.5200210222.5550369
3.-82.5Frode FjogstadHommersåk AK80.40195210220105105105195210220545370.93
4.-82.5Kjell Magne MeislandHommersåk AK79.7018519020095100105190200210500342.15
5.-82.5Trond FloberghagenBrumunddal AK82.10175185200107.5112.5115170180190480322.51
--82.5Tore Andre HansenRana KK81.50200210-112.5117.5117.5---00
1.-90Stian Andre SundvoldValdres AK90.00215230235115120122.5205220225577.5368.68
2.-90Rune GregersenVestvågøy SK87.90190200200120125127.5210220230547.5353.85
3.-90Geir GåslandAlta AK87.90180195207.5100107.5115200207.5212.5527.5340.92
4.-90Jørgen LieFredrikstad SK87.50190205210105110112.5190202.5205507.5328.81
5.-90Øyvind AaslandHommersåk AK87.10180190200105110112.5180190200500324.75
1.-100Jim JuliussenNamsos SK95.40270280290.5155160165260270270725.5450.46
2.-100Stig AllergodtBrumunddal AK94.60210220227.5115122.5122.5210217.5222.5560348.99
3.-100Arve GrudeHommersåk AK95.20200200200102.5107.5112.5215230242.5555344.88
4.-100Fredrik SkaarBrumunddal AK90.30175190200105107.5112.5190205215522.5332.99
1.-110Mathias Bache-GabrielsenOdin SK100.80270280290.5135140145250255260695.5421.96
2.-110Stein Ove KristensenNamsos SK104.60250250250170180185.5250255260685409.9
Junior 19-23 herrer
1.-56Henrik OlsenVoss SK52.60105115120606570127.5140145330319.97
1.-67.5Didrik BrovoldBrumunddal AK66.10230240240107.5112.5115210220225562.5441.11
1.-75Skule StormdalsheiRana KK74.50270285.5285.5145150-250255-675483.23
2.-75Karl Magnus RundbergetSPUVI73.50210220225110117.5120215230240572.5413.8
3.-75Øyvin GrongstadRana KK74.0018520020095102.5107.5190202.5207.5495356.05
1.-82.5Dag Erling EngbergSPUVI81.60260275282.5130140145240255260670451.85
2.-82.5Robert HanssenHommersåk AK81.70215225232.5125130135230240245612.5412.76
3.-82.5Nils Henning ØglændRøros SK78.60210217.5222.5125130132.5232.5240245600414.3
4.-82.5Ole Andreas ÅdnanesSandnes AK81.00215225235132.5140145210222.5230600406.44
5.-82.5Jan Erik HoelsengenNes SIL82.50235245250115120122.5220225232.5597.5400.27
6.-82.5Richard SvensrudDrammen SI77.30205220220112.5117.5117.5230247.5262.5585408.39
7.-82.5Jon Terje HauglandSPUVI78.60190205205110117.5122.5190210222.5522.5360.79
8.-82.5Nils G. KarterødIL Sørfjell82.50182.5190-87.59092.5232.5240-502.5336.62
--82.5Thomas Myrvold HanssenOslo SI78.40205205205112.5112.5112.5---00
1.-90Bjørn Andreas Bull-HansenSPUVI89.40255270277.5155160165290300307.5750480.45
2.-90Are KnutzenFredrikstad SK89.40300310310127.5132.5135280290307.5725464.44
3.-90Arild FlatekvålVoss SK87.60260272.5280160165170245252.5252.5690446.78
4.-90Knut Olav MelleBrumunddal AK89.10230240250147.5152.5155240240245635407.48
5.-90Bjørn T.Newman PaySPUVI89.70220230230110120125230245255600383.7
--90Asbjørn RandenOslo SI88.10255260260------00
1.-100Frank Vegar HanssenBrumunddal AK94.00270285295155165172.5225237.5242.5700437.5
2.-100Thomas WaksvikFinnsnes KK92.50260275280130137.5137.5260270270672.5423.54
3.-100Tor Erik JohansenSkogn IL96.30250262.5267.5122.5127.5130260270280655404.99
4.-100Bjørn RasmussenSandnes AK92.00235250-135142.5147.5235250252.5612.5386.79
--100Henry Ole LarsenKirkenes PIL94.30230--------00
1.-110Ronny BjertnesBrumunddal AK105.00240250260135140147.5280290295680406.37
2.-110Bård Roos SvendsenFredrikstad SK106.10240250255160167.5170240250257.5672.5400.41

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1200FVidar Tangen
1232I/2Jan Sjøl
1272FTorkjeld Jevne
1359FVegard Røysum