Åpent stevne



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 25.01.2020
Stevnetype Åpent stevne
Sted Lillestrøm
Stevneleder Heidi Hille Arnesen
Sekretær Lene Einarsen, Eva Engskar, Kristin Hagset
Antall deltakere 30
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Therese Elisabeth Sørensen Bingen*IL Kraftsport56.0075809050556097.5107.5112.5262.5474.65
Junior 19-23 damer
1.-57Wahiba Ajarai*Christiania AK56.609090955052.555110117.5117.5265477.05
1.-72Liv Ulversøy*Oslo SK66.80105112.5120657075125132.5140335563.91
Åpen damer
1.-63Mari Kristin Kolsrud Bjerke*Sande KK59.00112.5117.5-556062.5110117.5125305542.18
2.-63Enya Marie Wilson*Oslo SK61.70105112.5112.5556062.5110117.5122.5297.5517.4
3.-63Susanne Aune Solaas*Christiania AK62.7095100105606567.5110117.5122.5295509.17
1.-84Amalie Laastad*Christiania AK76.70147.5152.5155808587.5162.5170175412.5654.63
2.-84Rebecca Kennwood*Oslo SK82.90125132.5140707580130145157.5365561.19
1.84+Hanne Bäckmark*Christiania AK86.60951001054547.550115120125280425.18
Veteran 40-49 damer
1.-72Guro Bøe*IL Kraftsport71.80110110110656567.5150160165342.5558.76
1.-84Heidi Sighovd*IL Kraftsport75.90100110112.56062.565115120125295470.04
Veteran 50-59 damer
1.-63Tone GlomsteinIL Kraftsport61.10100105105808587.59595-282.5421.16
1.-72Kirsten VinjeLenja AK72.00---50-----50387.14
1.-84Hege Berntsen*IL Kraftsport73.20112.5117.5122.55055-147.5155160327.5529.75
Veteran 60-69 damer
1.-84Hege HøilandSauda IL79.00---506065---65425.14
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Isak Asperud*Oslo SK78.80190202.5212.5135140147.5190205215555565.78
2.-83Sebastian Holter*Nittedal AGK79.60150170170105112.5120165180185467.5459.79
3.-83Stian Lyngstad*Nittedal AGK77.7015515516582.59095160175180430423.7
1.-93Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK91.9017518519595100100235250260540492.87
1.-120Kenny Nicolai Andersen*Turn og IL National111.30150150170100107.5117.5200217.5235522.5419.31
Junior 19-23 herrer
1.-83Sjur Nersveen*Brumunddal AK74.30150160160107.5112.5117.5177.5177.5187.5455468.83
1.-93Sebastian André Strøm*Alta AK91.80150160167.5110120127.5200210215502.5453.1
Åpen herrer
1.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport80.30160167.5172.5105110115195207.5215497.5491.61
2.-83Paul Otto Barton*IL Kraftsport80.40145152.51609097.5102.5165167.5-420401.44
3.-83Erlend Lundsvoll Brækken*IL Kraftsport81.5097.510511067.57575130135140317.5279.73
1.-93Nicholas Storsveen*Oslo SK91.60205215222.5130137.5145237.5257.5270617.5577
Veteran 50-59 herrer
1.-83Roar Fjellet*Brumunddal AK82.90180200-110117.5120180190200520506.09
1.-93Vebjørn Brastad*IL Kraftsport85.00145155160100105107.5180190200440407.75
1.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National99.50190197.5202.5102.5107.5107.5205215220525452.57
Veteran 60-69 herrer
1.-83Rolf Andreas Søtorp*Lørenskog AK82.20110120125115117.5-120130140380349.23

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer967RBjørn Solberg
1Sidedommer584FJan Roytvand
1Sidedommer966RAnne Caroline Thomlevold Tennøe
1Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
2Hoveddommer966RAnne Caroline Thomlevold Tennøe
2Sidedommer584FJan Roytvand
2Sidedommer967RBjørn Solberg
2Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen
3Hoveddommer967RBjørn Solberg
3Sidedommer207FAtle Edvardsen
3Sidedommer966RAnne Caroline Thomlevold Tennøe
3Stevneleder563RHeidi Hille Arnesen