Regionmesterskap utstyr Region Øst



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 08.02.2020
Stevnetype Regionmesterskap utstyr Region Øst
Sted Gressvik
Stevneleder Ronny Hegge
Sekretær Jostein Häckert
Antall deltakere 23
Antall resultat 19

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-63 Ingvild HansenAskim SK62.55185185190130135135180187.5192.5507.5666.48
2.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK62.30---130140140---130680.88
3.-63Jenny Marie JohansenOslo SK62.50---120125125---125662.27
1.-72Monika KvamBrumunddal AK71.45---140145145---140673.01
1.-84Sofie Flyvholm HaugHalden SI78.90---90100100---90499.13
1.84+Marte OlborgOslo SK108.20150157.5162.5127.5132.5140155165172.5475518.14
Veteran 50-59 damer
1.-63Anita StavikAskim SK61.50150157.5162.567.57072.5145150155390540.16
2.-63Tone GlomsteinIL Kraftsport59.35100107.5110808587100107.5117.5295439.96
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Ludvik MoenBrumunddal AK82.15255265270170175.5177.5225235242.5682.5572.57
Junior 19-23 herrer
1.-66Daniel Andersen NilsenHalden SI61.25180180190110112.5115180180180115173.13
--83Simen Johnson MyrvoldAskim SK75.40---175175175---00
--93Hermann MoenBrumunddal AK91.7527028028521021021520023525000
--93Fredrik SøbergOslo SK91.75222.5222.5222.5160165170192.520521000
Åpen herrer
1.-105Bo André BerganOslo SK95.55200--140142.5142.5280305330645500.34
--120Carl Petter SommersethOslo SK119.60355355355------00
1.120+Alexander NilssonAskim SK137.70---290302.5310---290617.11
Veteran 40-49 herrer
1.-120Dagfin AnthunBrumunddal AK113.50---110140160---140403.96
Veteran 50-59 herrer
1.-83Terje MyrvoldAskim SK77.30---132.5137.5147.5---137.5491.77
1.-105Bjørn SolbergBrumunddal AK103.90192.5202.5207.5160165170200215220592.5444.41
1.-120Jim LjungquistBrumunddal AK119.30275285295235242.5250.5275285-830.5561.34
2.-120Raymond AndersenNittedal AGK114.30260270285215215220215225240715500.69
Junior 19-23 damer
Gj.-63Lena SjølSande KK61.35192.5200200115120125180190195512.5677.64
Åpen damer
Gj.-84Stine HamreSande KK82.20222.5232.5232.5147.5152.5157.5195210212.5600687.93

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress242.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress250.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress enkeltløft250.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Knebøy295kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt830.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress175.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress177.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft175.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft177.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Knebøy270kg
Tone GlomsteinVeteran 50-5963Benkpress80kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer359FVegard Røysum
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer768FAnne Marie Hveding
1Teknisk kontrollør757RHåkon Olsen
2Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Teknisk kontrollør757RHåkon Olsen