RM styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Karmøy Styrkeløftklubb
Dato 21.08.2021
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt
Sted Karmøy
Stevneleder Andreas Dahle
Sekretær Anders Lysø Kleven
Antall deltakere 36
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Martine Haugen*Stavanger SK67.00607582.5354042.58090100217.545.82
Åpen damer
1.-57Marianne Hatlem*Kristiansand AK56.89115122.5127.587.592.597.5150157.5162.5382.589.85
1.-69Frida Austigard Petersen*Sandnes AK63.81125130132.57577.577.5147.515516036078.12
2.-69Birgitte Centeno Austefjord*Arendal SVK67.63105112.5120606567.5127.5135140327.568.62
3.-69Nicole Tandrevold Næsheim*Sandnes AK68.029097.5102.5707577.5115125-302.563.18
1.84+Hildeborg J. Hugdal*Sauda IL121.20---125132135---13293.64
Veteran 40-49 damer
1.-52Caroline Hoff Hansen*Arendal SVK50.1287.592.592.557.56062.595102.5107.526067.82
Veteran 50-59 damer
1.-63Siri Bech-Hanssen*Arendal SVK60.6460708040455010011012024053.85
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Nikolai Ringereide*Stavanger SK64.60160170180506070150170-42066.22
1.-74Patrick Harbo*Stavanger SK71.70120135140100110115140155162.5417.562.31
2.-74Ole Jonas Skår*Karmøy Styrkeløftklubb71.60132.51401457077.585165177.5187.5407.560.86
3.-74Anders Tompson*Stavanger SK69.6014015015580859015016016540561.39
1.-83Ewen Sebastian Cederstrøm*Sandnes AK81.9018520020512013014020021022556078.04
1.120+Sander Bjelland Olsson*Hommersåk AK121.90160170177.597.5105105180190197.5472.554.55
Junior 19-23 herrer
1.-74Magnus Eriksen*Stavanger SK71.601301451509510511016018019044065.71
1.-93Aleksander B. Hauge*Sandnes AK92.3019020521014515516020521522559077.47
2.-93Ole Marcus Egenes*Ganddal AK84.3018019020011012012519020522054574.85
1.-105Bjørn Henrik Waage*Karmøy Styrkeløftklubb99.001551651758592.592.515516518044055.85
1.120+Endre Etalius Tjessem*Hommersåk AK123.6015516517010011011518520021048555.66
Åpen herrer
1.-83Huy Hoang Quon Nguyen*Stavanger SK82.2519020521014015016024025025561084.83
1.-93Helge Hansen*Arendal SVK91.95240250255155162.5167.5250270277.5692.591.1
2.-93Alexander Kleivene*Sandnes AK90.5021022023013014014525026027063083.53
3.-93Arvydas Karenga*Haugaland AK91.90210215220120125125220227.5237.5577.575.99
4.-93Rune Bang Jakobsen*Ganddal AK91.02190200205127.5135140187.520020554071.39
5.-93Ole Vaagan Thorsen*Karmøy Styrkeløftklubb88.38180185190120125130180185192.5512.568.75
1.-105Terje Gilje*Sandnes AK100.4021022524012013014024026027065081.96
1.-120Kevin Vårvik Larsen*Karmøy Styrkeløftklubb118.77190200212.510011012020021022054063.06
2.-120Ole Kopperdal*Karmøy Styrkeløftklubb106.0013514515510011011515516517544554.7
Veteran 40-49 herrer
1.-74Seth Stohlmann*Stavanger SK68.40100100102.5125130135140150160392.560.04
1.-83Øyvind Risdal*Arendal SVK82.80---150162162---15075.44
1.-120Morten Svendsen*Sandnes AK116.40140150157.590100100160175182.543050.66
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn-Andre Egerdahl*Sandnes AK74.00---142.5146148---14878.93
1.-93Kristian Ringhagen*Sauda IL92.80---100110120---11052.24
1.-120Ove Fosse*Stavanger SK109.00170182.5-110120130210222.5-52563.71
Veteran +70 herrer
1.-83Bjørn Erik Andersen*Sandnes AK81.80---110115115---11558.2
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK84.908595102.5657075110125135312.542.77

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Bjørn Erik AndersenVeteran +7083Benkpress enkeltløft utstyrsfritt115kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt142.5kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt146kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt146kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt148kg
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt148kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt255kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132kg
Marianne HatlemÅpen57Benkpress utstyrsfritt92.5kg
Marianne HatlemÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt92.5kg
Nikolai RingereideUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt180kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer366FSigve Valentinsen
1Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
1Sidedommer860FArve Rønnekleiv
1Teknisk kontrollør1008RAurelija Perednis
1Stevneleder1009RDaniel Spidsø
2Hoveddommer366FSigve Valentinsen
2Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
2Sidedommer860FArve Rønnekleiv
2Teknisk kontrollør1009RDaniel Spidsø
2Stevneleder1008RAurelija Perednis
3Hoveddommer366FSigve Valentinsen
3Sidedommer860FArve Rønnekleiv
3Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
3Teknisk kontrollør1008RAurelija Perednis
3Stevneleder1009RDaniel Spidsø
4Hoveddommer607FAnders Fjogstad
4Sidedommer860FArve Rønnekleiv
4Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
4Teknisk kontrollør1009RDaniel Spidsø
4Stevneleder1008RAurelija Perednis
5Hoveddommer366FSigve Valentinsen
5Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
5Sidedommer860FArve Rønnekleiv
5Teknisk kontrollør1008RAurelija Perednis
5Stevneleder1009RDaniel Spidsø