NM Ungdom/Junior



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 22.11.2003
Stevnetype NM Ungdom/Junior
Sted
Stevneleder 0
Sekretær
Antall deltakere 40
Antall resultat 40

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-75Katrine HammeråsMelhus IL71.00125--60--125--310305.41
Junior 19-23 damer
1.-67.5Åse Helen MadsenSande KK67.10125--60--132.5--317.5325.44
1.-90+Hildeborg J. HugdalSauda IL105.50230.5--108--187.5--525430.92
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Christer L. KvålsethDrammen SI60.00130--80--132.5--342.5292.12
2.-60Martin MagerøyFræna AK58.20115--72.5--140--327.5287.32
1.-67.5Per Eivind SandvikGanddal AK61.40140--75--162.5--377.5315.33
2.-67.5Anders FjogstadSandnes AK63.90135--87.5--155--377.5304.53
1.-75Adnan BegicRøros SK73.80187.5--107.5--182.5--477.5344.13
2.-75Andreas WraaSande KK72.40190--95--190--475347.08
3.-75Christian MunkhaugenDrammen SI73.60175--107.5--175--457.5330.36
4.-75Rasmus MøllerSandnes AK74.50155--85--187.5--427.5306.05
5.-75Torstein VikaneSandnes AK68.80155--95--175--425322.79
1.-82.5Kjetil ØksnevadGanddal AK81.90200--135--200--535360
2.-82.5Vidar AndreassenGanddal AK78.50195--110--220--525362.78
1.-90Morten HopeBergen SK86.20190--130--190--510333.13
1.-100Thomas TveitGanddal AK98.80190--125--240--555339.44
2.-100Jørgen Andreas HansenOslo SK91.20200--105--205--510323.44
3.-100Martin S. IndrelidOslo SK95.00180--115--195--490304.78
4.-100Magnus in't V. BendiksenSandnes AK93.60160--107.5--200--467.5292.8
1.-110Håkon FarstadFræna AK102.90260--122.5--235--617.5371.67
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Morten Wold OlsenBrumunddal AK82.50212.5--135--240--587.5393.57
2.-82.5Roald UndlienMelhus IL81.40205--122.5--220--547.5369.78
3.-82.5Joakim AmdalGanddal AK76.50210--110--222.5--542.5381.32
4.-82.5Lars Edvin SamnøySande KK80.90195--125--212.5--532.5360.98
5.-82.5Espen JohansenIL Kraftsport80.50190--130--200--520353.6
6.-82.5Steffen HopeBergen SK80.60175--125--175--475322.76
1.-90Tom K. JonasFræna AK89.40240--140--260--640409.98
2.-90Trond S. JohansenStavanger SK88.80225--132.5--252.5--610392.11
3.-90Jøren Skadsem EikelandGanddal AK83.30217.5--107.5--225--550366.36
4.-90Morten DahlbyValdres AK86.00200--135--215--550359.7
5.-90Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK87.50210--145--192.5--547.5354.73
6.-90Morten AndreassenIL Kraftsport87.20200--120--220--540350.51
1.-100Andreas HjelmtveitHommersåk AK98.90320.5--165--345--830507.38
2.-100Øyvind Opdal OlufsenOdin SK97.80235--135--230--600368.52
3.-100Anders HaukåssveenBrumunddal AK99.90220--117.5--240--577.5351.58
1.-110Eirik JørgensenFræna AK103.70260--150--282.5--692.5415.64
2.-110Øyvind SvenkerudBrumunddal AK101.10275--145--270--690418.14
3.-110Andreas MøllerLørenskog AK108.10210--120--220--550325.44
1.-125Andreas TillerKK-67112.50262.5--162.5--275--700409.22
2.-125Bjørn LarsenÅlesund SK122.10250--155--240--645369.39

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0355FOdd Einar Rindarøy
0366FSigve Valentinsen
0536FThor Olav Berentsen