Klubbstevne



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 29.01.2022
Stevnetype Klubbstevne
Sted Oslo
Stevneleder Ståle Wærness
Sekretær Maren Svendsen, Jenny Heyerdahl Bryhni
Antall deltakere 20
Antall resultat 20

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-52Karen Hesthammer*Oslo SK51.9010011012060708012013014034085.99
1.-63Frida Aung*Oslo SK62.9010511512570808513014015036078.84
1.84+Marte Olborg*Oslo SK111.60137.5145152.5657075142.5150155382.566.47
Veteran 60-69 damer
1.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK55.7085909552.55557.511512012527565.65
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Kjetil Monsen Sødal*Oslo SK67.8016017018011512012517018019049576.07
2.-74Frans Kiønig Rikheim*Oslo SK69.50157.5165172.5100107.5115180192.5205492.574.71
1.-83Didar Flamerzi*Oslo SK74.60140155165110117.5125230247.525553578.21
1.-93Embret Roås*Oslo SK86.3017518519513514515021022023057578.05
1.-105Hugo Tobias Buchar*Oslo SK94.40140147.5155758085155167.518042054.55
Junior 19-23 herrer
1.-83Amir Boudzakhet*Oslo SK81.0016017018011011512017018019049068.67
Åpen herrer
1.-83Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK82.80210220225122.513013523524525560583.85
1.-93Mats Løvberg*Oslo SK87.00200210220147.5155160215227.524562584.5
1.-105Per Jørgen Gundersen*Oslo SK96.80225230240140150-230--62079.55
1.-120Ola Spildrejorde*Oslo SK111.30235245255160170180270287.530072587.15
1.120+Emil Andexlinger*Oslo SK132.50260272.5280190200200260272.5280752.583.88
Åpen damer
Gj.-69 Ingvild Hansen*Askim SK67.10120127.5132.5859095135145152.538079.99
Veteran 50-59 damer
Gj.-69Tone Glomstein*IL Kraftsport66.80606570606065708087.5222.546.96
Åpen herrer
Gj.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport79.70160170177.5100110112.5210220227.5507.571.71
Veteran 50-59 herrer
Gj.-93Sven Gunnar Simonsen*Rana KK91.10120--115120-160162.5-40052.86
Gj.-105Martin Elster*Jeløy AK102.90140150155100107.5112.5200210220487.560.76

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer1020RSofie Flyvholm Haug
1Sidedommer965FAmund Tjellhaug Løvstad
1Sidedommer1018RFredrik Søberg
2Hoveddommer1020RSofie Flyvholm Haug
2Sidedommer965FAmund Tjellhaug Løvstad
2Sidedommer1018RFredrik Søberg