RM styrkeløft utstyrsfritt Region Sørvest



Fakta

Arrangør Stavanger SK
Dato 19.02.2022
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Region Sørvest
Sted Stavanger
Stevneleder Huy Hoang Quov Nguyen / Willem Drivflaadt
Sekretær Ella Johannesen / Bente Revheim
Antall deltakere 50
Antall resultat 49

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Liz Tobiassen*Arendal SVK60.00100110117.5606570120130137.532573.46
1.-76Ane Mjølhus*Ganddal AK73.4067.5758042.547.552.5809095222.544.62
1.-84Vilde Beathe Friisenfeldt*Sandnes AK79.0090102.5107.5505562.5100115122.528555.21
Junior 19-23 damer
1.-57Josefine Adele Liverød*Stavanger SK56.35102.5110115505557.5122.513013530070.98
2.-57Thea Margrethe Korneliussen*Sandnes AK55.0085909547.552.552.590100110237.557.26
1.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK62.30137.5145145758082.5150160167.538083.74
2.-63Lene Vormestrand*Stavanger SK59.301001051106062.56512513013530569.51
1.-69Eir Austigard Petersen*Sandnes AK68.9010010511057.5606510011011529060.13
Åpen damer
1.-57Kristine Løvås*Hommersåk AK56.05708090506065110115117.527064.15
2.-57Malin Rasmussen*Karmøy Styrkeløftklubb54.009090954547.55092.597.5100237.558.11
1.-69Birgitte Centeno Austefjord*Arendal SVK68.0511512012562.56567.5135140145332.569.42
2.-69Nicole Tandrevold Næsheim*Sandnes AK67.201001051107577.577.5135142.515033069.4
3.-69Aina Pedersen Oen *Karmøy Styrkeløftklubb68.10107.5110112.567.57070132.5140145322.567.31
1.84+Hildeborg J. Hugdal*Sauda IL118.20165175182.5127.5132.5140165172.5185487.583.79
Veteran 40-49 damer
1.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb54.45120122.5125707072.5120125130327.579.6
1.-76Maren Lutro Malmqvist*Stavanger SK74.4513014014570808513014015038075.66
2.-76Therese Eriksen*Sandnes AK70.90909510047.55052.5110120130272.555.63
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Eilert Lea*Stavanger SK70.2013014015010010511015016017042063.38
2.-74Villiam Whisløff-Ohrvik*Arendal SVK71.80120125127.5105107.5110150155160392.558.54
1.-83Ewen Sebastian Cederstrøm*Sandnes AK80.7017518519512513514019021022555577.93
2.-83Ole Jonas Skår*Karmøy Styrkeløftklubb74.80140150157.582.587.592.5165172.518043062.78
3.-83Aksel Dommersnes*Sandnes AK81.90125132.5142.5809092.5140160180412.557.49
4.-83Kristoffer Tveit*Ganddal AK76.4011012013082.587.59015517018040057.76
5.-83Jonas Pedersen*Ganddal AK81.90120130132.58587.595145160170397.555.4
6.-83Leonel Enriqué Pirela Cuddé*Hommersåk AK82.901101101208082.587.5130135137.534547.79
1.-93Rasmus Jahroux Hauan*Sandnes AK90.00170180190110117.5125190202.522053571.12
2.-93Magnus Vatnamot Halvorsen*Sandnes AK89.101301401506572.577.5130140172.5367.549.1
1.-105Chris Joakim Andreassen*Arendal SVK103.5040--105110112.565--217.527.03
Junior 19-23 herrer
1.-74Magnus Eriksen*Stavanger SK73.4016017017510010511020021021549572.98
1.-83Henrik Leivestad*Kristiansand AK78.30200200207.5140140150200215220567.580.92
2.-83Simen Lauvvik*Hommersåk AK78.90150157.5162.5107.5115122.516017017546065.34
1.-93Thomas Hauge Granberg*Sauda IL88.30215225230130130137.5225235240607.581.53
2.-93Egill Ørn Arnarson*Stavanger SK91.50192.520521512012513024025526560079.12
3.-93Kevin Berget*Stavanger SK92.60150160165120130132.5210222.523052568.83
4.-93Bjørn Henrik Waage*Karmøy Styrkeløftklubb92.90162.5170170859090165175180427.555.96
1.-105Aleksander B. Hauge*Sandnes AK98.60210217.5225165170175220230242.5642.581.71
1.-120Endre Etalius Tjessem*Hommersåk AK117.50175182.5182.5115122.5125215222.5227.5532.562.48
2.-120Sander Bjelland Olsson*Hommersåk AK117.40185192.5200112.5120120205212.5212.5517.560.74
Åpen herrer
1.-93Daniel Spidsø*Karmøy Styrkeløftklubb92.50190200-160165-215222.523059578.04
1.-120Kevin Vårvik Larsen*Karmøy Styrkeløftklubb112.30185190195112.5117.512019520020552062.25
Veteran 40-49 herrer
--66Seth Stohlmann*Stavanger SK65.40130135140130130130177.518519000
1.-93Helge Sviland*Sandnes AK89.40140150155120130137.5170185200492.565.69
1.-105Arnt-Ove Schultz Skår*Sandnes AK98.10120125130100105110160167.5175402.551.31
1.-120Morten Svendsen*Sandnes AK116.3015016017010010511017518519047055.39
Veteran 50-59 herrer
1.-93Ole Andreas Ådnanes*Sandnes AK85.80165170-125130135165172.517548065.35
1.-105Kurt Simonsen*Karmøy Styrkeløftklubb104.3020021021513013514020521522056569.98
1.-120Roald Kollåsen*Arendal SVK116.00180200220160170-22024026065076.7
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK86.30809010060707511012513531042.08
Ungdom 14-18 herrer
Gj.-93Brage Alvik*Sogndal IL86.80150160162.5909510019521022047564.29
Junior 19-23 herrer
Gj.-83Hans Jørgen Fjeld*Askim SK82.9017018018514515015518019020054074.8

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Hildeborg J. HugdalÅpen84+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
1Sidedommer294FWilly Tjelle
1Sidedommer1031REirin Herland
1Teknisk kontrollør858RKjell Gunnar Lindanger
1Stevneleder1004RWillem Drivflaadt
2Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
2Sidedommer1031REirin Herland
2Sidedommer675FKristoffer S. Eikeland
2Teknisk kontrollør858RKjell Gunnar Lindanger
2Stevneleder1004RWillem Drivflaadt
3Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
3Sidedommer294FWilly Tjelle
3Sidedommer1031REirin Herland
3Teknisk kontrollør858RKjell Gunnar Lindanger
3Stevneleder1004RWillem Drivflaadt
4Hoveddommer607FAnders Fjogstad
4Sidedommer940ROve Fosse
4Sidedommer682I/2Anita Stavik
4Teknisk kontrollør1025RMagnus Eriksen
4Stevneleder1004RWillem Drivflaadt
5Hoveddommer607FAnders Fjogstad
5Sidedommer940ROve Fosse
5Sidedommer366FSigve Valentinsen
5Teknisk kontrollør1025RMagnus Eriksen
5Stevneleder1004RWillem Drivflaadt