NM benkpress utstyr 2022



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 09.04.2022
Stevnetype NM benkpress utstyr 2022
Sted Bergen
Stevneleder Per Fjeld
Sekretær Per Fjeld
Antall deltakere 47
Antall resultat 43

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-69Mila Cheyenne PischelLenja AK68.38657072.572.541.69
Junior 19-23 damer
1.-63Marthe S. TjeltaSandnes AK62.5811512512511569.69
1.-76Nora Kristin Larsen Askim SK76.00150160.5160.515081.74
Åpen damer
1.-57Marthe FarstadFræna AK55.366570757046.18
1.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.307072.572.57042.99
1.-69 Ingvild HansenAskim SK67.81145152.5155.5155.589.83
1.-76Linda KristensenSandnes AK75.91160.5165165160.587.51
2.-76Marthe Stavik AasFræna AK74.59100107.5115107.559.1
--76Marte ElverumKK-6775.44147.5147.5147.500
1.-84Camilla ThornquistAskim SK82.4311512012012063.12
1.84+Hildeborg J. HugdalSauda IL116.93210220233220104.61
2.84+Marte OlborgOslo SK110.3612513013513062.54
3.84+Therese Dahl-StamnesSandnes AK106.11110117.512512560.68
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda EngeskaugGanddal AK45.505557.557.557.544.92
Veteran 50-59 damer
1.-69Gro-Berit StavheimSjøholt AK68.56656567.567.538.76
1.-76Lene EinarsenIL Kraftsport75.46100105107.510557.41
1.84+Eirin HerlandGanddal AK85.8010010010510554.38
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK56.1377.582.584.582.553.87
Ungdom 14-18 herrer
1.-93Michael JohannessenHalden SI84.02132.514015014049.41
Junior 19-23 herrer
1.-93Vetle SkundbergBrumunddal AK85.08185185192.5192.567.35
2.-93Kasper Høiland AndersenGanddal AK88.47170175187.517559.67
1.-105Aleksander B. HaugeSandnes AK99.8319020521521568.42
Åpen herrer
1.-59Fredrik Eskil MyrvangTambarskjelvar IL57.03182.5187.519319399.33
1.-83Magnus Varpen LangleiteFræna AK81.56190200207.5207.574.79
2.-83Henrik StaalHalden SI81.55185192.520520573.9
3.-83Aksel StavheimSjøholt AK82.2317518019518064.5
1.-93Kim GundersenSkien Atletklubb85.7623024025025087
2.-93Cato SvihusSandnes AK83.8719020021019067.13
1.-105Vetle ValentinsenSandnes AK95.27185195202.5202.566.07
--105Fredrik SøbergOslo SK104.2922022522500
1.-120Per Marius HoleSPUVI119.10320360-360106.19
1.120+Alexander NilssonAskim SK140.1429029031029081.52
Veteran 40-49 herrer
1.-105Morten A. MiddelthonSandnes AK104.6315015515515046.65
1.-120Eirik Andreas Eriksen SeimHaugaland AK115.58190197.5197.5197.558.9
2.-120Dagfin AnthunBrumunddal AK110.8314015015014042.45
Veteran 50-59 herrer
1.-83Ove Henning LorentzenSPUVI81.3915019020019068.59
--105Tor GranvangBrumunddal AK102.5220020020500
--105Geir Runar KorvaldDrammen SI103.3420520520500
1.-120Bjarne HavnenDrammen SI119.3821522023523569.26
2.-120Alf GranvangBrumunddal AK106.59180190192.519058.59
1.120+Morten NovumDrammen SI130.20185192.5200192.555.18
2.120+Runar SaxegårdLenja AK121.8315516516515545.36
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod AndersenLenja AK81.75909010010035.98
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK86.54170185215.518563.99
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK112.6619020021020060.24
Veteran +70 herrer
1.-83Kjell Arne BøeSKA-Fræna82.2816016516516559.1
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK85.7082.587.59087.530.46

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ingvild HansenÅpen69Benkpress enkeltløft155.5kg
Eirin HerlandVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft100kg
Eirin HerlandVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft105kg
Fredrik Eskil MyrvangÅpen59Benkpress enkeltløft193kg
Kjell Arne BøeVeteran +7083Benkpress enkeltløft160kg
Kjell Arne BøeVeteran +7083Benkpress enkeltløft165kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Benkpress enkeltløft55kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Benkpress enkeltløft57.5kg
Linda KristensenVeteran 40-4976Benkpress enkeltløft160.5kg
Linda KristensenÅpen76Benkpress enkeltløft160.5kg
Per Marius HoleÅpen120Benkpress enkeltløft360kg
NM Lag
1.
Askim SK 316.21

Ingvild Hansen 89.83
Nora Kristin Larsen 81.74
Alexander Nilsson 81.52
Camilla Thornquist 63.12

2.
Sandnes AK 292.75

Linda Kristensen 87.51
Marthe S. Tjelta 69.69
Aleksander B. Hauge 68.42
Cato Svihus 67.13

3.
Brumunddal AK 228.63

Vetle Skundberg 67.35
Vidar Alexander Ringvold 60.24
Alf Granvang 58.59
Dagfin Anthun 42.45


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer524FHarald M. Haug
1Sidedommer774FChristian Solheim
1Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
1Teknisk kontrollør922FMagne Hordvik Olsen
1Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer774FChristian Solheim
2Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
2Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
2Sidedommer524FHarald M. Haug
2Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
3Hoveddommer917FKim Eikefet
3Sidedommer651I/2Stian Botnen
3Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
3Teknisk kontrollør860FArve Rønnekleiv
3Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
4Hoveddommer774FChristian Solheim
4Sidedommer860FArve Rønnekleiv
4Sidedommer917FKim Eikefet
4Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
4Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld

Bilder (2)