NM



Fakta

Arrangør Sandnes AK
Dato 19.03.2004
Stevnetype NM
Sted Sandnes
Stevneleder Sigve Valentinsen
Sekretær Morten Novum
Antall deltakere 78
Antall resultat 77

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-56Anett H. LangvaÅlesund SK53.40107.5--62.5--125--295360.25
1.-60Linda Kåda HøilandSandnes AK59.20157.5--77.5--180--415467.54
2.-60Bente RestadMelhus IL58.90100--70--135--305344.96
1.-67.5Bente ArntsenOslo SK66.60160--122.5--165--447.5461.19
2.-67.5Grete NessøRøros SK66.90150--80--160--390400.61
3.-67.5Åse Helen MadsenSande KK66.80120--67.5--135--322.5331.63
--67.5Julie TronsmoMelhus IL66.70132.5--------00
1.-75Inger BlikraRana KK71.70212.5--117.5--210--540528.55
2.-75Linda KristensenSandnes AK69.40182.5--105--182.5--470470.38
3.-75Tone IngebretsenSandnes AK73.60172.5--90--160--422.5406.49
4.-75Anita SæbøBrumunddal AK72.50155--90--150--395383.78
5.-75Lise EngnesSande KK72.40120--75--147.5--342.5333.08
1.-82.5Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport80.00185--100--180--465425.48
1.-90Hilde EriksenOslo SK89.30135--92.5--140--367.5318.59
1.-90+Hildeborg J. HugdalSauda IL108.80232.5--130--185--547.5446.21
1.-67.5Jan RoytvandOPIL67.40235--137.5--227.5--600463.14
2.-67.5Ole LundbergNes SIL67.50165--105--190--460354.66
1.-75Tor Egil SkoglySande KK75.00225245252.5147.5157.5163265280292.5708504.52
2.-75Steinar FredheimMoss SIK75.00220--162.5--240--622.5443.59
3.-75Odd Inge SandbergAlta AK75.00210--140--235--585416.87
4.-75Bård KaståsMelhus IL73.60180--130--220--530382.71
1.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK80.20282.5--172.5--272.5--727.5495.86
2.-82.5Geir BedinRøros SK82.50292.5--150--265--707.5473.95
3.-82.5Frode BerentsenSandnes AK80.60265--180--232.5--677.5460.36
4.-82.5Tormod AndersenFredrikstad SK77.70260--140--260--660459.16
5.-82.5Eivind Sperre AustnesÅlesund SK81.50235--155--250--640431.94
6.-82.5Jøran LangsetRana KK82.40235--165--240--640429.06
7.-82.5Bård IdsøStavanger SK80.60220--172.5--242.5--635431.48
8.-82.5Kjetil OlsenAlta AK82.50245--145--240--630422.04
9.-82.5Helge SvilandHommersåk AK75.80210--147.5--242.5--600424.44
10.-82.5Morten H. WangIL Kraftsport81.20200--165--220--585395.69
11.-82.5Vegeir KnudsenOslo SK78.70190--170--180--540372.55
1.-90Alexander KirketeigFørde IL86.20290300305180190192.5275285285770502.96
2.-90Marius ArnesenIL Kraftsport90.00275282.5287.5195200200280290290762.5486.78
3.-90Arild BoknebergOslo SK88.80265--177.5--270--712.5458
4.-90Bjørn-Henning AndersenSande KK88.20252.5--162.5--287.5--702.5453.18
5.-90Per VilnesHolmestrand AK89.00260--180--262.5--702.5451.08
6.-90Henrik AasvestadOslo SK89.10250--150--285--685439.56
7.-90Jørn KrokenBrumunddal AK87.20205--190--260--655425.16
8.-90Sigve SimonsenKarmøy SK (nedlagt)89.60235--162.5--235--632.5404.67
9.-90Vidar BergFlorø TIF84.30225--150--235--610403.52
10.-90Lars Edvin SamnøySande KK85.20215--150--235--600394.5
11.-90Jøren Skadsem EikelandGanddal AK88.20230--127.5--227.5--585377.38
12.-90Anders WalsethNes SIL88.80215--162.5--200--577.5371.22
13.-90Roald UndlienMelhus IL86.80215--130--230--575374.15
14.-90Joner GallefossFørde IL86.80180--215--180--575374.15
1.-100Thomas Myrvold HanssenOslo SK98.20312.5--212.5--307.5--832.5510.41
2.-100Jan-Roger JohansenRana KK93.00315--172.5--290--777.5488.43
3.-100John BangKarmøy SK (nedlagt)99.60270--177.5--305--752.5458.72
4.-100Lars Morten BedinSkogn IL98.60282.5--167.5--297.5--747.5457.54
5.-100Geir GrønnevikTambarskjelvar IL99.80270--200--270--740450.73
6.-100Olav KompelienValdres AK98.90270--190--270--730446.25
7.-100Torgeir HansenRakkestad KK98.60280--165--260--705431.53
8.-100Ronny WeumSande KK94.00257.5--182.5--255--695434.38
9.-100Thomas PuzichaHalden SI99.30245--175--232.5--652.5398.22
1.-110Tor Herman OmlandSandnes AK108.40347.5--240--312.5--900532.08
2.-110Tollef TaksdalOslo SK109.50335--255--305--895527.42
3.-110Per Ove SjølSande KK109.10320--190--315--825486.75
4.-110Frode FjogstadSandnes AK102.60290--207.5--285--782.5471.53
5.-110Mikael RødsethÅlesund SK108.50270--190--275--735434.39
6.-110Per Morten BrekkenRøros SK104.60255--195--240--690412.9
1.-125Frode RuiUlefoss AK124.40345--225--345--915521.92
2.-125Henry Ole LarsenKirkenes PIL119.10350--225--310--885509.67
3.-125Ronny MorterudBrumunddal AK121.70330--235--320--885507.19
4.-125Lars Dalby MarkussenHalden SI114.00300--215--302.5--817.5476.11
5.-125Svein-Vidar ThomassenAlta AK114.10300--210--290--800465.84
6.-125Einar GilbergKK-67117.20300--180--275--755436.54
7.-125Tom Harald HoltaStavanger SK116.70280--170--270--720416.74
1.-125+Jørn HøysetFlorø TIF127.40340355355225235240340350360945536.48
2.-125+Olaf DahlKK-67132.90325--225--340--890501.43
3.-125+Knut Olav HulbakvikenDrammen SI126.80330--220--320--870494.33
4.-125+Pål EngstrømAlta AK128.80300--202.5--300--802.5454.62
5.-125+Tore Michael RøstenRøros SK143.20300--185--310--795442.82
6.-125+Åge BerntsenMelhus IL130.70315--210--260--785443.6
7.-125+Sven Jøran HaugenNes SIL128.00285--192.5--280--757.5429.65
8.-125+Kenneth HeidenbergFredrikstad SK128.60292.5--207.5--245--745422.19
9.-125+Bård Roos SvendsenFredrikstad SK129.90270--202.5--270--742.5420.03
Gj.-75Tor Egil SkoglySande KK75.00--252.5--163--300.5716510.22

Rekorder

Tor Egil Skogly
4.løft Markløft 300,5 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
1Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
1Sidedommer536FThor Olav Berentsen
1Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
1Sidedommer355FOdd Einar Rindarøy
1Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
1Sidedommer294FWilly Tjelle
1Sidedommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer565FEivind Sperre Austnes