NM styrkeløft ungdom og junior



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 20.11.2004
Stevnetype NM styrkeløft ungdom og junior
Sted Oslo
Stevneleder Morten Novum / Linda Høiland
Sekretær Morten Novum
Antall deltakere 54
Antall resultat 53

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Kuresho Eda AdanSundbyfoss SK60.206572.5806570707582.585230255.76
1.-75Katrine HammeråsMelhus IL71.90100125135606565125140147.5330322.38
Junior 19-23 damer
1.-60Marion GueugIL Kraftsport57.20120125127.5606062.5135142.5145332.5384.77
1.-67.5Hege BergeSande KK66.6012513013577.582.582.5140147.5152.5370381.32
1.-75Åse Helen MadsenSande KK70.20122.5127.5130707577.5125130135335332.62
1.-90+Hildeborg J. HugdalSauda IL115.70237.5250260130140145.5180190195585.5471.33
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Per Eivind SandvikGanddal AK65.70155162.5167.595100100165175185432.5340.85
2.-67.5Jørgen TronsmedRøros SK66.40145152.516082.587.590155162.5165412.5322.29
3.-67.5Christer L. KvålsethDrammen SI65.3013015016095100107.5130150160410324.8
4.-67.5Anders FjogstadSandnes AK67.00120130135859092.5150160165382.5296.67
5.-67.5Jo Steffen KnudsenSandnes AK62.70110120135102.5112.5117.5110130140372.5305.45
1.-75Alexander HøivikFlorø TIF72.70165175180140150155160170180515375.18
2.-75Eddy AuthenAskim SK72.90170180185115117.5120190200215502.5365.37
3.-75Rasmus MøllerSandnes AK74.70180180180100105105200207.5210490350.15
4.-75Arild WaageFræna AK73.00175182.5187.5115117.5120170180185482.5350.49
5.-75Tor Håkon GrøtanMelhus IL73.90150165175100105105195200200480345.6
6.-75Martin Gaare BakkeRøros SK74.00180195205859095175185192.5480345.26
7.-75Jan Håvard IndahlSkogn IL73.90150162.517087.59595150162.5170435313.2
8.-75Kristoffer HerregårdenDrammen SI71.50120135140100107.5110150165172.5415306.06
1.-82.5Asef MostafaeiFredrikstad SK80.90180190200140147.5155190200207.5562.5381.32
2.-82.5Andreas WraaSande KK81.70220225225115120122.5195210999.9550370.65
3.-82.5Christian MunkhaugenDrammen SI80.20160180200135142.5150180195205535364.66
1.-90Morten HopeBergen SK89.10210222.5230165171171205212.5212.5606388.87
1.-100Jørgen Andreas HansenOslo SK99.00245255262.5150160165237.5255260677.5414.02
2.-100Martin S. IndrelidOslo SK96.70190200205132.5140147.5200205210562.5347.18
3.-100Martin SørmoSkogn IL93.90185200207.5117.5117.5125215225237.5550343.97
4.-100Christian B. SæleBergen SK93.00160170175909595205215220485304.68
1.-110Tom Andrè HofsmoHovsherad SK100.90190205207.5150150162.5170180187.5537.5325.94
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Oddbjørn SteenSteinkjer SK64.601601701809597.5100190205210472.5377.67
2.-67.5Stein Ivan ElvelundBrumunddal AK66.70150160167.5100110110180195207.5472.5367.84
3.-67.5Martin MagerøyFræna AK65.90142.5150152.595100105145155167.5407.5320.38
1.-75Paul Alexander RustenMelhus IL74.30150172.5175140160170170182.5185517.5371.2
2.-75Vidar AndreassenGanddal AK74.00175185192.5105110115200215217.5500359.65
3.-75Daniel NordsethRøros SK72.30150160165105110110175200205475347.46
--75Sander StruijkSandnes AK69.60150165-100100100---00
1.-82.5Roald UndlienMelhus IL80.80210210210130135140205215220565383.35
2.-82.5Martin NygårdSandnes AK81.30170180190130130140220230240550371.75
3.-82.5Adnan BegicRøros SK78.60185195205115122.5122.5190202.5207.5535369.42
1.-90Tom K. JonasFræna AK90.00240255265160175175260275310690440.5
2.-90Lars Edvin SamnøySande KK89.30230237.5242.5165165172.5230240245660423.06
3.-90Jøren Skadsem EikelandGanddal AK89.00222.5235245135140145227.5237.5250635407.73
4.-90Steffen HopeBergen SK89.90215227.5227.5170175175210220220622.5397.65
5.-90Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK90.00200215235170182.5182.5185195200605386.23
6.-90Rune KnapstadFlorø TIF88.30200207.5207.5147.5152.5157.5200210215580373.93
1.-100Andreas HjelmtveitHommersåk AK99.10310330340185185190320340345870531.4
2.-100Øyvind SvenkerudBrumunddal AK94.80270285295170175175250260-705438.93
3.-100Kato MarøyBergen SK98.80220235250165175182.5230245255680415.89
4.-100Morten AndreassenIL Kraftsport94.10205205215160160170200220235585365.45
5.-100Magnus in't V. BendiksenSandnes AK98.50185195202.5117.5127.5132.5200225-552.5338.3
1.-110Håkon FarstadFræna AK110.00285292.5300167.5172.5175272.5285300767.5451.67
2.-110Eirik JørgensenFræna AK109.30265265275170175180290300312.5755445.22
1.-125Bjørn LarsenÅlesund SK124.30260280290200210215240250255750427.88
2.-125Per Ivar LangaunetMelhus IL123.50235245260155170185210230235640365.63
3.-125Alastair McCollGanddal AK123.10125150-230235240220250250605345.88

Rekorder

Andreas Hjelmtveit
Knebøy 340 kg
Sammenlagt 870 kg

Alastair McColl
Benkpress 235 kg

Alexander Høivik
Benkpress 158 kg
Sammenlagt 515, kg

Rasmus Møller
Markløft 213 kg

Asef Mostafei
Sammenlagt 562,5 kg

Morten Hope
Benkpress 171 kg

Jørgen Andreas Hansen
Knebøy 262,5 kg
Sammenlagt 677,5 kg


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1186I/1, P/2Morten Novum
1200FVidar Tangen
1210FBjørn Andreas Holmsen
1455I/2Bjørn Astad
1504I/1, P/2Pål Nilsen
1566I/2Anett Langva