NM Ungdom-Junior



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 20.11.2004
Stevnetype NM Ungdom-Junior
Sted Oslo
Stevneleder Morten Novum
Sekretær Morten Novum
Antall deltakere 54
Antall resultat 53

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Kuresho Eda AdanSundbyfoss SK60.2080--65--85--230255.76
1.-75Katrine HammeråsMelhus IL71.90125--65--140--330322.38
Junior 19-23 damer
1.-60Marion GueugIL Kraftsport57.20127.5--62.5--142.5--332.5384.77
1.-67.5Hege BergeSande KK66.60135--82.5--152.5--370381.32
1.-75Åse Helen MadsenSande KK70.20127.5--77.5--130--335332.62
1.-90+Hildeborg J. HugdalSauda IL115.70250--145.5--190--585470.93
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Per Eivind SandvikGanddal AK65.70162.5--95--175--432.5340.85
2.-67.5Jørgen TronsmedRøros SK66.40160--87.5--165--412.5322.29
3.-67.5Christer L. KvålsethDrammen SI65.30150--100--160--410324.8
4.-67.5Anders FjogstadSandnes AK67.00130--92.5--160--382.5296.67
5.-67.5Jo Steffen KnudsenSandnes AK62.70120--112.5--140--372.5305.45
1.-75Alexander HøivikFlorø TIF72.70180--155--180--515375.18
2.-75Eddy AuthenAskim SK72.90185--117.5--200--502.5365.37
3.-75Rasmus MøllerSandnes AK74.70180--100--210--490350.15
4.-75Arild WaageFræna AK73.00182.5--115--185--482.5350.49
5.-75Tor Håkon GrøtanMelhus IL73.90175--105--200--480345.6
6.-75Martin Gaare BakkeRøros SK74.00205--90--185--480345.26
7.-75Jan Håvard IndahlSkogn IL73.90170--95--170--435313.2
8.-75Kristoffer HerregårdenDrammen SI71.50140--110--165--415306.06
1.-82.5Asef MostafaeiFredrikstad SK80.90200--155--207.5--562.5381.32
2.-82.5Andreas WraaSande KK81.70220--120--210--550370.65
3.-82.5Christian MunkhaugenDrammen SI80.20180--150--205--535364.66
1.-90Morten HopeBergen SK89.10230--171--205--605388.23
1.-100Jørgen Andreas HansenOslo SK99.00262.5--160--255--677.5414.02
2.-100Martin S. IndrelidOslo SK96.70205--147.5--210--562.5347.18
3.-100Martin SørmoSkogn IL93.90207.5--117.5--225--550343.97
4.-100Christian B. SæleBergen SK93.00170--95--220--485304.68
1.-110Tom Andrè HofsmoHovsherad SK100.90207.5--150--180--537.5325.94
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Oddbjørn SteenSteinkjer SK64.60170--97.5--205--472.5377.67
2.-67.5Stein Ivan ElvelundBrumunddal AK66.70167.5--110--195--472.5367.84
3.-67.5Martin MagerøyFræna AK65.90152.5--100--155--407.5320.38
1.-75Paul Alexander RustenMelhus IL74.30172.5--160--185--517.5371.2
2.-75Vidar AndreassenGanddal AK74.00185--115--200--500359.65
3.-75Daniel NordsethRøros SK72.30165--110--200--475347.46
--75Sander StruijkSandnes AK69.60165--100-----00
1.-82.5Roald UndlienMelhus IL80.80210--140--215--565383.35
2.-82.5Martin NygårdSandnes AK81.30180--140--230--550371.75
3.-82.5Adnan BegicRøros SK78.60205--122.5--207.5--535369.42
1.-90Tom K. JonasFræna AK90.00255--160--275--690440.5
2.-90Lars Edvin SamnøySande KK89.30242.5--172.5--245--660423.06
3.-90Jøren Skadsem EikelandGanddal AK89.00245--140--250--635407.73
4.-90Steffen HopeBergen SK89.90227.5--175--220--622.5397.65
5.-90Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK90.00235--170--200--605386.23
6.-90Rune KnapstadFlorø TIF88.30207.5--157.5--215--580373.93
1.-100Andreas HjelmtveitHommersåk AK99.10340--190--340--870531.4
2.-100Øyvind SvenkerudBrumunddal AK94.80285--170--250--705438.93
3.-100Kato MarøyBergen SK98.80250--175--255--680415.89
4.-100Morten AndreassenIL Kraftsport94.10205--160--220--585365.45
5.-100Magnus in't V. BendiksenSandnes AK98.50195--132.5--225--552.5338.3
1.-110Håkon FarstadFræna AK110.00292.5--175--300--767.5451.67
2.-110Eirik JørgensenFræna AK109.30275--180--300--755445.22
1.-125Bjørn LarsenÅlesund SK124.30290--210--250--750427.88
2.-125Per Ivar LangaunetMelhus IL123.50235--170--235--640365.63
3.-125Alastair McCollGanddal AK123.10150--235--220--605345.88

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0186I/1, P/2Morten Novum
0200I/1Vidar Tangen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0295I/2Tone Ingebretsen
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0566I/2Anett Langva