Ung/Jr og Veteran NM



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 11.11.2005
Stevnetype Ung/Jr og Veteran NM
Sted Bergen
Stevneleder Linda Høiland
Sekretær Morten Novum
Antall deltakere 80
Antall resultat 69

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Gro Margrethe JohansenSande KK52.90100--37.5--90--227.5279.87
1.-67.5Celina Kuresho TunstrømSande KK63.4085--75--110--270288.58
Junior 19-23 damer
1.-67.5Hege BergeSande KK65.00150--87.5--162.5--400419.64
1.-75Katrine HammeråsMelhus IL72.00140--72.5--142.5--355346.48
--75Åse Helen MadsenSande KK71.90---------00
1.-90+Hildeborg J. HugdalSauda IL121.50240--150--200--590470.76
Veteran 40-49 damer
1.-75Lise EngnesSande KK68.70130--85--155--370372.92
--82.5Gry Ek GunnarssonOslo SK77.10---------00
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Knut Marius SteenSteinkjer SK66.50160--97.5--180--437.5341.43
1.-75Simen ImingenBrumunddal AK74.80230--142.5--227.5--600428.34
2.-75Jan Håvard IndahlSkogn IL75.00180--110--200--490349.17
3.-75Alexander AlbertsenMelhus IL71.80150--110--170--430316.14
4.-75Kristoffer S. EikelandGanddal AK73.10152.5--90--172.5--415301.12
1.-82.5Asef MostafaeiFredrikstad SK79.70230--170--220--620424.27
2.-82.5Rune LarsenÅlesund SK81.20175--120--210--505341.58
3.-82.5Andreas B. VoldenSkogn IL82.20165--105--212.5--482.5323.95
4.-82.5Åsmund ØksnesBergen SK82.50165--117.5--195--477.5319.88
1.-90Arild WaageFræna AK87.80210--162.5--202.5--575371.85
2.-90Martin RingsrudBrumunddal AK83.80170--137.5--170--477.5316.92
3.-90Anders Tveit HauklandSandnes AK88.20150--90--160--400258.04
1.-100Morten HopeBergen SK99.00263--177.5--210--650397.22
2.-100Martin SørmoSkogn IL93.70217.5--135--250--602.5377.17
3.-100Robin W. SkarbøÅlesund SK97.80220--130--230--580356.24
1.-110Øyvind HaugravBrumunddal AK105.70200--170--260--630375.61
Junior 19-23 herrer
--67.5Martin MagerøyFræna AK66.10---------00
1.-75Alexander HøivikFlorø TIF74.10195--180.5--190--565406.01
2.-75Oddbjørn SteenSteinkjer SK72.30202.5--117.5--225--545398.67
3.-75Kristian AndreassenSteinkjer SK72.50177.5--125--172.5--475346.75
4.-75Jo Steffen KnudsenSandnes AK70.20170--127.5--165--462.5345.86
1.-82.5Martin NygårdSandnes AK81.90195--147.5--237.5--580390.28
2.-82.5Martin Gaare BakkeRøros SK81.10245--122.5--210--577.5390.91
--82.5Rasmus MøllerSandnes AK81.50---------00
--82.5Jostein FrøydFørde IL82.20---------00
1.-90Jan Inge EspedalSandnes AK89.10260--177.5--262.5--700449.19
2.-90Jøren Skadsem EikelandGanddal AK89.40260--155--257.5--672.5430.8
3.-90Jørgen Andreas HansenOslo SK90.00260--150--255--665424.54
4.-90Steffen HopeBergen SK89.80245--180--225--650415.42
5.-90Martin WaagenSteinkjer SK89.20232.5--150--250--632.5405.62
6.-90Roald UndlienMelhus IL88.80210--140--210--560359.97
7.-90Kristian NeseOdin SK88.60170--145--215--530341.11
1.-100Andreas HjelmtveitHommersåk AK99.40325--195--330--850518.59
2.-100Andreas WraaSande KK91.70220--132.5--215--567.5358.94
3.-100Kenneth NesvikHommersåk AK90.50220--125--200--545346.95
1.-110Eirik JørgensenFræna AK109.20277.5--182.5--305--765451.2
2.-110Anders HaukåssveenBrumunddal AK109.50245--162.5--260--667.5393.36
3.-110Magnus in't V. BendiksenSandnes AK101.50220--137.5--242.5--600363
4.-110Martin S. IndrelidOslo SK100.30210--150--230--590358.66
5.-110Kato MarøyBergen SK101.8075--205.5--75--355214.56
1.-125Bjørn LarsenÅlesund SK123.80305--215--267.5--787.5449.66
--125Ulrik F. ThyveOslo SK110.10---------00
--125Håkon FarstadFræna AK114.40---------00
--125Per Ivar LangaunetMelhus IL124.10---------00
Veteran 40-49 herrer
--67.5Jan RoytvandOPIL66.80---------00
1.-75Tormod AndersenFredrikstad SK74.70245--135--260--640457.34
2.-75Bjørn AstadOslo SK74.00245--145--125--515370.44
1.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK81.60290--180--265--735495.68
1.-90Rolf OlsenHalden SI84.70242.5--187.5--270--700461.79
2.-90Jørn KrokenBrumunddal AK86.80222.5--197.5--250--670435.97
3.-90Morten EngnesSande KK87.70212.5--140--205--557.5360.76
--90Reidar K. BildøyBergen SK89.60---------00
1.-100Jan SjølSande KK94.50240--165--255--660411.51
2.-100Pål NilsenOslo SK96.50240--165--220--625386.06
3.-100Tom GoldbergLørenskog AK98.20190--150--230--570349.47
--100Bjørn Tormod SyversenKirkenes PIL100.00---------00
1.-110Truls NygaardHolmestrand AK107.50210--190--200--600355.68
1.-125Sven Jøran HaugenNes SIL121.70290--205--280--775444.15
2.-125Per-Alfred Rozenbergs-DeemOdin SK120.50220--105--215--540310.18
Veteran 50-59 herrer
1.-75Sveinung EgelandHommersåk AK73.20160--115--190--465337.08
2.-75Sverre PaulsenSande KK68.50125--85--147.5--357.5272.45
1.-82.5Kurt StangenesHommersåk AK75.70170--110--207.5--487.5345.15
1.-90Leif J. LillegårdMelhus IL87.20190--130--200--520337.53
1.-100Anders T. SolheimUlefoss AK98.10220--150--230--600368.04
1.-110Rolf StenbergSande KK106.80232.5--152.5--240--625371.31
2.-110Vegard RøysumLørenskog AK109.30120--120--220--460271.26
1.-125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK114.30242.5--215--240--697.5405.95
2.-125Per Åge MadsenSande KK120.50190--197.5--225--612.5351.82
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Rolf A. HalvorsenOdin SK80.20150--163--162.5--475323.76
1.-90Arnfinn SkadsemGanddal AK88.90182.5--112.5--170--465298.72
1.-100Peer BjaalandHammerfest KK91.30170--125--210--505320.07
1.-110Truls KristensenAskim SK108.70247.5--167.5--232.5--647.5382.48

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0186I/1, P/2Morten Novum
0200I/1Vidar Tangen
0232I/2Jan Sjøl
0340FØyvind Askeland
0359FVegard Røysum
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0558FBente Arntsen