Syd-Norsk



Fakta

Arrangør Sande KK
Dato 21.10.2006
Stevnetype Syd-Norsk
Sted Sande
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær Rolf Stenberg
Antall deltakere 49
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Tutta Kristine HanssenMoss SIK57.80127.5--90--145--362.5416.08
2.-60Gro Margrethe JohansenSande KK59.0095--47.5--97.5--240271.08
1.-67.5Celina Kuresho TunstrømSande KK66.50105--80--115--300309.51
2.-67.5May S. GulbrandsenSande KK62.7095--65--100--260280.25
Junior 19-23 damer
1.-75Åse Helen MadsenSande KK71.40125--77.5--125--327.5321.44
Åpen damer
1.-52Anita K. JøleimSande KK50.40105--70--100--275351.15
1.-67.5Hege BergeSande KK66.00162.5--97.5--162.5--422.5438.3
1.-75Ingunn Elise KnutzenIL Kraftsport72.70202.5--125--200--527.5511.57
2.-75Bente ArntsenOslo SK68.50165--135--170--470474.7
1.-82.5Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport75.40205--117.5--187.5--510483.23
Veteran 40-49 damer
1.-82.5Inger BlikraRana KK75.90165--135--210--510481.24
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Morten HelliesenGanddal AK66.90175--110--182.5--467.5363.06
2.-67.5John Storåsen FrydenlundUlefoss AK67.50170--87.5--172.5--430331.53
1.-75Kristian FatlandHommersåk AK73.00170--107.5--170--447.5325.06
1.-82.5Kristoffer S. EikelandGanddal AK80.70177.5--112.5--190--480325.92
2.-82.5Omar MostafaGanddal AK75.40130--102.5--160--392.5278.64
1.-90Vegard A. BrevikSandnes AK87.90190--122.5--215--527.5340.92
2.-90Christian FuruhaugHommersåk AK88.80195--112.5--207.5--515331.04
1.-110Sindre Østebø ThomsenSandnes AK108.60245--137.5--260--642.5379.65
1.-125Øyvind HaugravOttestad Kast og Styrkeløft112.40237.5--207.5--302.5--747.5437.06
Junior 19-23 herrer
1.-90Kenneth NesvikHommersåk AK90.00232.5--130--210--572.5365.48
1.-100Jøren Skadsem EikelandGanddal AK98.80255--160--265--680415.89
2.-100Martin NygårdSandnes AK92.80230--160--257.5--647.5407.15
1.-110Andreas HjelmtveitHommersåk AK101.00310--195--320--825500.12
Åpen herrer
1.-67.5Breno NandinhoUlefoss AK65.40165--135--210--510403.46
1.-75Tom Jonas BillitOslo SK75.00225--130--220--575409.75
2.-75Cato FuglevigHalden SI73.00190--160--200--550399.52
1.-90Helge SvilandSandnes AK86.10230--180--260--670437.91
1.-100Jan Inge EspedalSandnes AK93.00285--200--270--755474.29
1.-110Tor Herman OmlandSandnes AK110.00325--250--310--885520.82
2.-110Robert HanssenHommersåk AK104.30250--205--280--735440.27
3.-110Morten JohanssonLørenskog AK109.50245--145--275--665391.88
4.-110Erlend MyhreOslo SK106.90235--140--260--635377.13
--110Hans ØynesKristiansand AK101.80---------00
--110Per Ove SjølSande KK110.00---------00
1.-125Tollef TaksdalOslo SK112.50310--250--295--855499.83
2.-125Stian Andre SundvoldValdres AK112.70280--170--250--700409.01
3.-125David HaraldsenMoss SIK114.60250--170--265--685398.4
4.-125Lars Dalby MarkussenHalden SI124.20100--245--100--445253.92
--125Alastair McCollGanddal AK122.80---------00
1.-125+Olaf DahlKK-67141.90350--255--350--955532.6
2.-125+Frode RuiUlefoss AK133.00335--255--230--820461.99
3.-125+Asbjørn RandenOslo SK126.20100--270--100--470267.34
Veteran 40-49 herrer
1.-90Per VilnesHolmestrand AK89.30240--210--250--700448.7
1.-110Kjell Olav NyhagebråtenIL Kraftsport108.90275--170--280--725427.97
2.-110Vidar ØstgårdSande KK108.90225--170--250--645380.74
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Svein Magne FrydenlundUlefoss AK78.80180--115--180--475327.42
1.-100Anders T. SolheimUlefoss AK98.00230--150--245--625383.5
1.-125Vidar Alexander RingvoldOttestad Kast og Styrkeløft116.20150--220--150--520301.34

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0200I/1Vidar Tangen
0227I/2Egil Kroknes
0233FSverre Paulsen
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0512FKent Tunstrøm

Bilder (52)