Nasjonalt Ung og Jr
Fakta |
|
Arrangør | Brumunddal AK |
Dato | 02.06.2007 |
Stevnetype | Nasjonalt Ung og Jr |
Sted | Brumunddal |
Stevneleder | Vidar Tangen |
Sekretær | Øyvind Opheim |
Antall deltakere | 21 |
Antall resultat | 19 |
Resultater
Legg til video# | Kat. | Navn | Klubb | Kr.vekt | Knebøy | Benkpress | Markløft | Totalt | Poeng | ||||||||
Ungdom 14-18 damer | |||||||||||||||||
- | -52 | Anna Tømmervåg | Sjøholt AK | 50.20 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | Diplom | |
1. | -56 | Maria Aas Løseth | Fræna AK | 52.70 | 75 | - | - | 47.5 | - | - | 85 | - | - | 207.5 | 256.01 | Diplom | |
1. | -60 | Tutta Kristine Hanssen | Moss SIK | 58.90 | 145 | - | - | 97.5 | - | - | 160 | - | - | 402.5 | 455.23 | Diplom | |
2. | -60 | Susanne Furesund Westerberg | Fræna AK | 59.50 | 95 | - | - | 60 | - | - | 110 | - | - | 265 | 297.36 | Diplom | |
1. | -75 | Marthe Stavik Aas | Fræna AK | 71.50 | 120 | - | - | 60 | - | - | 122.5 | - | - | 302.5 | 296.63 | Diplom | |
Junior 19-23 damer | |||||||||||||||||
1. | -75 | Veronica Opdal | Oslo SK | 70.50 | 145 | - | - | 87.5 | - | - | 152.5 | - | - | 385 | 381.15 | Diplom | |
1. | -90 | Renate Loraas | Oslo SK | 85.20 | 55 | - | - | 100 | - | - | 65 | - | - | 220 | 194.83 | Diplom | |
Ungdom 14-18 herrer | |||||||||||||||||
1. | -67.5 | Jonas Stavik Aas | Fræna AK | 66.80 | 185 | - | - | 105 | - | - | 200 | - | - | 490 | 380.98 | Diplom | |
2. | -67.5 | Michael Rosenberg | Brumunddal AK | 62.70 | 162.5 | - | - | 105 | - | - | 170 | - | - | 437.5 | 358.75 | Diplom | |
1. | -75 | Bjørnar Brende Smestad | Ålesund SK | 73.40 | 157.5 | - | - | 90 | - | - | 175 | - | - | 422.5 | 305.68 | Diplom | |
2. | -75 | Lars Sølna Rødsdalen | Brumunddal AK | 68.90 | 140 | - | - | 92.5 | - | - | 172.5 | - | - | 405 | 307.23 | Diplom | |
1. | -90 | Martin Ringsrud | Brumunddal AK | 88.50 | 220 | - | - | 167.5 | - | - | 210 | - | - | 597.5 | 384.79 | Diplom | |
2. | -90 | Joachim Skåren | Valdres AK | 89.30 | 170 | - | - | 130 | - | - | 205 | - | - | 505 | 323.71 | Diplom | |
Junior 19-23 herrer | |||||||||||||||||
1. | -75 | Stian Bjørge | Brumunddal AK | 73.80 | 185 | - | - | 140 | - | - | 195 | - | - | 520 | 374.76 | Diplom | |
1. | -82.5 | Glenn Libekk | Ottestad Kast og Styrkeløft | 80.30 | 150 | - | - | 195 | - | - | 150 | - | - | 495 | 337.15 | Diplom | |
1. | -100 | Stian Walgermo | Sjøholt AK | 98.70 | 265 | - | - | 172.5 | - | - | 252.5 | - | - | 690 | 422.14 | Diplom | |
2. | -100 | Martin Sørmo | Skogn IL | 96.90 | 255 | - | - | 142.5 | - | - | 270 | - | - | 667.5 | 411.58 | Diplom | |
3. | -100 | HÃ¥vard Horn | Namsos SK | 95.60 | 240 | - | - | 170 | - | - | 255 | - | - | 665 | 412.5 | Diplom | |
- | -100 | Øyvind Horn | Namsos SK | 95.50 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | Diplom | |
1. | -110 | Lars Even Pettersen | Kirkenes PIL | 102.30 | 270 | - | - | 180 | - | - | 270 | - | - | 720 | 434.3 | Diplom | |
2. | -110 | Karl Andre Vignes | Ulefoss AK | 108.70 | 230 | - | - | 160 | - | - | 190 | - | - | 580 | 342.61 | Diplom |
Legg til bilde
Løftebilder Generelle stevnebilderFotograf:
Dommere
Pulje | Oppgave | Nr. | Kat. | Navn |
0 | 186 | I/1, P/2 | Morten Novum | |
0 | 200 | F | Vidar Tangen | |
0 | 282 | I/1 | Inger Blikra | |
0 | 536 | F | Thor Olav Berentsen |