Påmeldingslister

DatoStevnePåmeldtePåmeldingsfrist
09.12.2023Klubbstevne, KK-671706.12.2023
09.12.2023Klubbstevne, Karmøy Styrkeløftklubb14
09.12.2023Julestevne, Trøndertun SK708.12.2023
09.12.2023Julestevne, Ganddal AK3405.12.2023
09.12.2023Julestevne 09.12.23, Hommersåk AK605.12.2023
09.12.2023Julestevne, Brønnøy SK504.12.2023
09.12.2023Julestevne, Alta AK2608.12.2023
09.12.2023Julestevnet, Saltdal SK309.12.2023
09.12.2023Julestevne, Sande KK2501.12.2023
16.12.2023Julestevne, Kraftsportklubben Haugesund1915.12.2023
16.12.2023Julestevne, Askim SK2610.12.2023
16.12.2023Julestevne, Melhus IL214.12.2023
16.12.2023Klubbstevne, Stavanger SK2905.12.2023
16.12.2023Julestevne, Bjørgvin SK1214.12.2023
16.12.2023Klubbstevne, Brumunddal AK1710.12.2023
16.12.2023Julestevne, Oslo SK2910.12.2023
16.12.2023Klubbmesterskap, Odin SK3210.12.2023
16.12.2023Julestevne, Rana KK2810.12.2023
16.12.2023Skien AKs julestevne, Skien Atletklubb1702.12.2023
16.12.2023Julestevne, Sandnes AK1809.12.2023
16.12.2023Julestevne, Drammen SI2210.12.2023
16.12.2023Julestevne Styrkeløft og Benkpress med og uten utstyr, Lenja AK3010.12.2023
16.12.2023Klubbstevne, Fræna AK1814.12.2023
16.12.2023Julestevne, SIL Styrkeløftklubb0
13.01.2024RM utstyrsfritt region Midt-Norge, Trondheim Styrkeløftklubb330.12.2023
13.01.2024Klubbstevne, Sandnes AK007.01.2024
13.01.2024Benkcup runde 1 , Styrkeløftregion Østafjell005.01.2024
13.01.2024Bjørgvin Open, Bjørgvin SK1006.01.2024
20.01.2024Vinterstevne, Trøndertun SK019.01.2024
20.01.2024Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt, Moss SIK5410.12.2023
21.01.2024Regionsmesterskap benkpress utstyr, Moss SIK2210.12.2023
10.02.2024Klubbstevne, Sandnes AK004.02.2024
10.02.2024Åpent, IL Kraftsport131.01.2024
26.02.2024Klubbstevne, Bergen SK025.02.2024
01.03.2024NM Benkpress alle klasser Utstyr, Alta AK407.01.2024
01.03.2024NM Benkpress alle klasser utstyrsfritt, Alta AK707.01.2024
09.03.2024Klubbstevne, Sandnes AK003.03.2024
09.03.2024Regionsmesterskap styrkeløft utstyr, Styrkeløftregion Østafjell129.02.2024
22.03.2024NM Styrkeløft Utstyrsfritt, Oslo SK1928.01.2024
11.04.2024NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior, Odin SK318.02.2024
13.04.2024Vårstevne, Trøndertun SK029.10.2023
19.04.2024NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran, Bjørgvin SK325.02.2024
27.04.2024Klubbstevne, Sandnes AK021.04.2024
29.04.2024Klubbstevne, Bergen SK0
11.05.2024Benkcup runde 2, Styrkeløftregion Østafjell002.05.2024
08.06.2024Sommer-stevne, Sandnes AK002.06.2024
08.06.2024Klubbmesterskap styrkeløft og benkpress, Sande KK031.05.2024
19.06.2024Klubbstevne, Frogner AK005.06.2024
29.06.2024Sommerstevne, Trøndertun SK028.06.2024
24.08.2024RM Styrkeløft Utstyrsfritt, Styrkeløftregion Østafjell011.08.2024
24.08.2024Høststevne, Trøndertun SK023.08.2024
02.09.2024Klubbstevne, Bergen SK0
14.09.2024NM Styrkeløft Utstyr, Sandnes AK014.07.2024
14.09.2024RM Troms & Finnmark 2024, Alta AK010.08.2024
21.09.2024Klubbstevne, Sandnes AK015.09.2024
12.10.2024Åpent stevne styrkeløft og benkpress, med og uten , Sande KK001.10.2024
26.10.2024Klubbstevne, Sandnes AK020.10.2024
23.11.2024Klubbstevne, Sandnes AK017.11.2024
30.11.2024Klubbstevne, Frogner AK016.11.2024
07.12.2024Julestevne styrkeløft og benkpress, Sande KK028.11.2024
14.12.2024Julestevne, Sandnes AK008.12.2024
24.12.2024Benkpress stevne, Bergen SK0