Påmeldingslister

DatoStevnePåmeldtePåmeldingsfrist
11.05.2024Benkcup runde 2, Styrkeløftregion Østafjell4102.05.2024
18.05.2024Klubbstevne, Alta AK610.05.2024
24.05.2024Klubbstevne, Fræna AK0
31.05.2024Klubbstevne, Askim SK326.05.2024
01.06.2024Sommerstevne, Karmøy Styrkeløftklubb231.05.2024
01.06.2024Åpent stevne - Sommerstevne, Oslo SK1628.05.2024
08.06.2024Klubbmesterskap benkpress med og uten utstyr, Lenja AK703.06.2024
08.06.2024Klubbstevne, Moss SIK801.06.2024
08.06.2024Sommerstevnet 2024, Ganddal AK1501.06.2024
08.06.2024Markløft stevne, Stavanger SK6027.05.2024
08.06.2024Sommerstevne, Rana KK001.06.2024
08.06.2024Klubbmesterskap styrkeløft og benkpress, Sande KK931.05.2024
08.06.2024Regionsmesterskap styrkeløft utstyr, Skogn IL1911.05.2024
08.06.2024Bjørgvin Open, Bjørgvin SK705.06.2024
15.06.2024Åpent stevne, Odin SK608.06.2024
15.06.2024Klubbstevne, Brumunddal AK009.06.2024
15.06.2024Sommer stevne, Kraftsportklubben Haugesund1313.06.2024
15.06.2024Klubbstevne, Askim SK3409.06.2024
15.06.2024Sommerstevne, Bodø Atletklubb708.06.2024
15.06.2024Sommerstevne, Drammen SI1008.06.2024
15.06.2024Sommer-stevne, Sandnes AK1113.06.2024
19.06.2024Klubbstevne, Frogner AK505.06.2024
29.06.2024Sommerstevne, IL Kraftsport022.06.2024
29.06.2024Sommerstevne, Trøndertun SK028.06.2024
10.08.2024Bjørgvin Open, Bjørgvin SK003.08.2024
24.08.2024RM Styrkeløft Utstyrsfritt, Styrkeløftregion Østafjell011.08.2024
24.08.2024Høststevne, Trøndertun SK023.08.2024
30.08.2024Klubbstevne, Fræna AK0
02.09.2024Klubbstevne, Bergen SK0
07.09.2024Høststevne, Tromsø Atletklubb0
14.09.2024Høst stevne, Kraftsportklubben Haugesund007.09.2024
14.09.2024NM Styrkeløft Utstyr, Sandnes AK514.07.2024
14.09.2024Klubbstevne, Brumunddal AK007.09.2024
14.09.2024RM Troms & Finnmark 2024, Alta AK010.08.2024
21.09.2024Benkpress uten utstyr, Styrkeløftregion Østafjell007.09.2024
21.09.2024Klubbstevne, Sandnes AK019.09.2024
28.09.2024Benkpress med utstyr, Styrkeløftregion Østafjell007.09.2024
11.10.2024Klubbstevne, Fræna AK0
12.10.2024Åpent stevne styrkeløft og benkpress, med og uten , Sande KK001.10.2024
26.10.2024Halloween stevne, Atlas SK021.10.2024
26.10.2024Klubbstevne, Sandnes AK024.10.2024
26.10.2024Karen Skålvoll Klassisk, Bjørgvin SK019.10.2024
29.10.2024Klubbstevne, Halden SI018.09.2024
15.11.2024NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran, Moss SIK020.09.2024
23.11.2024Klubbstevne, Sandnes AK021.11.2024
30.11.2024Klubbstevne, Frogner AK016.11.2024
30.11.2024Benkcup Finale, Styrkeløftregion Østafjell016.11.2024
06.12.2024Julestevne, Halden SI003.12.2024
07.12.2024Julestevne, Karmøy Styrkeløftklubb006.12.2024
07.12.2024Julestevne, Atlas SK0
07.12.2024Julestevne styrkeløft og benkpress, Sande KK028.11.2024
07.12.2024Julestevne, Alta AK029.11.2024
14.12.2024Klubbstevne, Fræna AK0
14.12.2024Klubbstevne, Brumunddal AK007.12.2024
14.12.2024Julestevne, Sandnes AK012.12.2024
14.12.2024Julestevne, Kraftsportklubben Haugesund007.12.2024
14.12.2024Julestevne, Tromsø Atletklubb0
14.12.2024Julenissens KBM 2024. , Bjørgvin SK001.12.2024
24.12.2024Benkpress stevne, Bergen SK0