NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom og junior



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 15.04.2023
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom og junior
Sted Knapstad
Stevneleder Fjeld, Stavik, Bakke-Kristiansen, Evensen, Aarsrud
Sekretær Sarah Evensen
Antall deltakere 219
Antall resultat 218

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Elisabeth Håkonsen*Alta AK55.93122.51301307580-140147.5153.5357.585.07
2.-57Malin Utsi Moe*Alta AK54.248087.59542.54547.587.595102.523557.29
3.-57Siri Kornelie Frøysa Ulvestad*Sjøholt AK54.007582.5904550558592.510022555.05
1.-63Hannah Marie Borgen Vojacek*Sande KK62.33102.511011057.5606510011012028562.79
2.-63Madeleine Aaslund Jenack*Kraftsportklubben Haugesund61.4587.595102.547.552.555105115122.5272.560.6
3.-63Alexandra Hvile*IL Kraftsport62.779095955052.555909510025054.83
4.-63Maria Grimstad Nordstrand*Giske SK62.9582.587.592.540454590100105237.551.99
5.-63Ida Sæbø*Stryn T og IL62.52808590405055809010022549.47
6.-63Tilla Sofie Arvidsson*Drammen SI60.7277.582.590404547.59095105222.549.88
1.-69Emilie Nykkelmo*Skogn IL65.58145.5152.5157.572.577.580.515016016039584.28
2.-69Maja Louise Dybing Olsen*IL Kraftsport68.44100105110707577.5117.5122.5127.5312.565.04
3.-69Tilde Roswall*Halden SI66.949095100455052.511012012527557.97
4.-69Mia Lone Berge*Sandnes AK67.8490909552.557.56095102.5105257.553.86
5.-69Elvira Tellåsen*Askim SK67.3777.582.585556062.595102.5107.525553.55
6.-69Kaya Nathalie Bråten*Halden SI65.9185909040454597.510511024552.12
1.-76Anja Wiggen Skancke*Røros SK75.59160168171.562.56565155165170406.580.35
2.-76Live Torjussen Olsen*Raet Styrkeløftklubb71.4510010511062.567.570145155165332.567.6
3.-76Terese Kollåsen*Raet Styrkeløftklubb71.329097.5102.5455055102.5110115267.554.44
4.-76Karianne Vetrhus Hundsnes*Odin SK71.2175859537.54547.5100115122.5262.553.46
5.-76Lotte Skjerve *Skogn IL71.1580859042.547.5509010010524048.9
6.-76Elisabeth Leirvik*Skogn IL69.7787.592.597.542.5455092.597.5100237.548.9
1.-84Camilla Osvaldsen*Tromsø Atletklubb81.70135142.5150.5707577.5140152.5162.5390.574.57
2.-84Vilde Beathe Friisenfeldt*Sandnes AK80.21132.5140140657072.513014015035568.32
3.-84Ane Mjølhus*Ganddal AK77.4695102.5107.5505557.510511512028555.7
Junior 19-23 damer
1.-47Ella Vervik Johannessen*Stavanger SK45.70909595455052.5105110117.525572.72
1.-52Ine Porsanger*Tromsø Atletklubb51.90115120125707577.512013014034085.99
2.-52Michelle Castillo*Kristiansand AK52.00105107.5117.547.552.555100110115272.568.81
1.-57Selma Karoline Matilde Ramberg*Oslo SK56.40130140145.595100105130140150400.594.7
2.-57Sunniva Skårvik*Tromsø Atletklubb56.90125125132.5606567.5150160.5163360.584.67
3.-57Frida Smelhus Sveen*Askim SK56.60100107.5112.5657075135142.514532576.64
4.-57Wahiba Ajarai*Christiania AK55.70102.5107.5112.5505560127.5132.5140312.574.6
5.-57Kari Marie Frøysa Ulvestad*Sjøholt AK55.309097.5102.567.57072.5127.5135140307.573.82
6.-57Wenying Jacobsen*Kristiansand AK52.7087.592.595556062.5120127.5132.5287.571.78
7.-57Elise Askeland Hauge*Kraftsportklubben Haugesund55.608592.5100455052.5100110115267.563.95
8.-57Kaia Svensen*KK-6756.80657077.5657072.59010010525559.97
1.-63Anna Pauline Ouff Grøthe*Drammen SI62.1011011512082.587.590142.515516036580.61
2.-63Lene Vormestrand*Stavanger SK59.401201251307577.577.5140145147.5352.580.24
3.-63Emma Elise Aas*Sande KK60.501151251256062.565150157.5162.533575.29
4.-63Betina Martinsen*IL Kraftsport62.80112.5117.5117.567.572.575127.5135142.5332.572.89
5.-63Liz Tobiassen*Raet Styrkeløftklubb60.60112.512012067.572.572.5130140142.5327.573.52
6.-63Marte Randgaard*Brumunddal AK61.70100105107.58087.590125130135327.572.64
7.-63Mina Hodneland*Bjørgvin SK62.30112.5117.512067.572.575117.5127.5132.532070.52
8.-63Natalia Gazda*Skien Atletklubb61.2097.5102.51055052.555127.5135140297.566.34
9.-63Therese Grande Johansson*Bergen SK61.901101151205052.55512513513529565.29
10.-63Olivia Etemad*Christiania AK60.5095100102.547.55052.5110117.5122.5272.561.24
1.-69Isabell Ceder*Stavanger SK66.30160160165808587.5160167.5170422.589.56
2.-69Lone Rasmussen*Hommersåk AK68.4014515015572.577.580155162.517040083.28
3.-69Martine Kristensen Vågstøl*Odin SK68.60145152.5157.577.582.585142.5152.515539081.06
4.-69Margrete Leidland*Bjørgvin SK68.40122.513013067.572.572.5135145150342.571.31
5.-69Eir Austigard Petersen*Sandnes AK68.50117.512513067.572.575117.5125130332.569.17
6.-69Pernille Traasdahl*Tromsø Atletklubb64.50117.5122.5122.5606567.5130135140317.568.44
7.-69Tuva Rangul*Skogn IL67.5092.510010567.572.575115122.5125302.563.45
8.-69Amalie Olderkjær Veka*Odin SK66.6010511011552.557.560120125130297.562.9
9.-69Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK64.80107.5112.51155557.56011011512029062.33
1.-76Juliane Slettnes*Brumunddal AK72.301651751849097.510016517518546994.77
2.-76Stine Arntzen*Trondheim Styrkeløftklubb74.60132.5142.5150808587.5177.5190201428.585.24
3.-76Jennifer Isosa Osagiede*Odin SK75.20140147.51508087.590160167.517040580.25
4.-76Petra Ofulue*Oslo SK72.40125130137.562.567.57015516517537575.72
5.-76Mathilde Karin Monsen*Bjørgvin SK75.30127.513514067.572.575135145150357.570.79
6.-76Pernille Sophie Uleberg*Skien Atletklubb75.30120125130556062.514015016034568.32
7.-76Ylva Eikemo Stavik*Stavanger SK73.90127.5132.5137.56062.565130137.5142.5337.567.45
8.-76Ida Sandnes*Moss SIK72.00112.5120122.56062.56513014014533066.82
9.-76Julia Sofie Sørum Bjørklund*Tromsø Atletklubb72.30107.5112.511562.567.57013514515033066.68
10.-76Ida Grieg-Falkeid*Ganddal AK75.50110117.5117.5454550125140147.531562.3
1.-84Mina Holmefjord *Bergen SK82.10172.5183-95102.5107.5172.5180193.5473.590.24
2.-84Malin Johansen*Sande KK78.701201301357577.58015016017036570.82
3.-84Martine Larsen*Lenja AK81.60117.5125132.567.572.57514515516036068.78
4.-84Karoline Marie Andersen*Moss SIK79.70125125132.5707575130140150357.568.99
5.-84Emma Øen Klette*Bergen SK78.501151251307077.577.513014014534567.02
6.-84Nora Ruud-Lilleeidet*Røros SK82.2011512513547.552.555135145155332.563.34
7.-84Ingrid Mikalsen*Brumunddal AK83.90117.5125132.562.567.570112.5125130322.560.93
8.-84Marte Braar Wæge*Sande KK78.5011512512547.552.5-125132.5137.531561.19
1.84+Amalie Senland*Tromsø Atletklubb105.90162.5171.517885909517018118846181.04
2.84+Ida Eriksen*Bodø Atletklubb89.40140147.515572.57580135145157.5387.571.52
3.84+Helga Brudevoll*Odin SK97.50142.5150155657072.5140150155382.568.7
4.84+Nina Øyan Mogaard*Melhus IL119.90147.515016062.567.567.5140147.5152.538065.15
5.84+Emma Bolette Opdahl*Tromsø Atletklubb92.10117.5125132.56572.575155165175372.568.07
6.84+Anne-Marte Leivdal*Odin SK102.10127.5135142.572.577.580132.5142.515035562.97
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Tarjei Grønås*IL Kraftsport58.80132.5142.5147.5100105108.5142.5152.5162.5418.569.38
1.-66Felix Jung*Bjørgvin SK65.90135142.5150909010016518519044068.64
2.-66Johan Gravdal*Skogn IL64.50132.5142.514562.567.570150160167.5382.560.36
3.-66Jonas Burmo*Skogn IL63.0092.597.5102.5556062.5110120127.5287.545.94
1.-74Fillip Neuenkirchen*IL Kraftsport71.90177.5190195115125132.5185200215527.578.61
2.-74Sebastian Gutvik Pedersen*Lenja AK73.80130140150858510019020521545566.89
3.-74Andreas Gaupholm*Bergen SK69.501401501558087.592.5185195205452.568.64
4.-74Åsmund Lunde*Askim SK72.60127.5135145100112.5117.5170187.5187.544565.98
5.-74Einar Bjørnvik*KK-6773.80137.5145152.59097.597.5177.5185192.5442.565.05
6.-74Håvard Haugland*SPUVI74.00142.5150157.5105110112.516017017543063.13
7.-74Sander Kielland Sæland*Stavanger SK72.90137.514515082.587.590175190200427.563.25
8.-74Christian Fiedler Vikesland*Lenja AK74.00140152.5162.58087.590150165170422.562.03
9.-74Daniel Krogstad*Askim SK73.3013013514085859017018018541561.23
10.-74Ragnar Kristoffersen*Skogn IL70.70132.5142.515075808515016517541061.64
11.-74Jens Stornes Nordal*Stavanger SK73.40145152.516077.582.585160167.5172.541060.45
12.-74Henning Opdal Søreide*Tromsø Atletklubb70.10125132.514095102.5105150160165407.561.54
13.-74Eirik Engø Monsen*Lenja AK72.30135142.5142.57077.580145155165387.557.58
14.-74Troy Langen*Lenja AK72.50115125132.585959515016016537555.64
15.-74August Birkelund Rudjord*Brumunddal AK66.20130130132.57077.577.5140157.517536056.03
16.-74Lukas Thomassen*Melhus IL69.40105110117.57077.582.513015016035553.89
17.-74Felix Bergsvik Hamar*Fræna AK73.50110117.5122.5758085125135142.535051.56
18.-74Emil Gjuvsland*Bergen SK68.70951051157582.585120130145317.548.46
19.-74Hayden Sewell Nodland*Stavanger SK70.70110110117.56067.572.5115122.513031547.36
20.-74Eskil Helgeland Wannberg*Kraftsportklubben Haugesund70.009097.5105606567.5130140150307.546.47
1.-83Kevin Pham*SKA-Fræna80.3022022523513014014524026027662587.98
2.-83Ole Jonas Skår*Karmøy Styrkeløftklubb81.40185195202.5107.5115120220230240552.577.24
3.-83Thomas Eiternes*Skogn IL82.50182.5190192.5100105110212.5225235537.574.63
4.-83Victor Sirnes*Stavanger SK81.50175185192.512513013519020020552072.65
5.-83Peder Yttervoll*Tromsø Atletklubb78.3018019020087.595100205217.5235517.573.79
6.-83Eirik Brun-Lunde*Stavanger SK80.60175182.519097.5102.5102.5207.5217.5222.551071.66
7.-83Giuseppe Elias Comi*Lenja AK82.00140140170120130137.519021021051071.03
8.-83Sander Higraff*Tromsø Atletklubb77.3016517518595102.5110200212.5220507.572.85
9.-83Elliot Kleivenes*Stavanger SK79.90170170180100105107.519020021049569.86
10.-83Magnus Nymark*SIL Styrkeløftklubb76.90165170172.5859092.5200210212.5472.568
11.-83Anders Matre Vangsnes*Bergen SK80.801401551659010010517019020046565.25
12.-83Jonas Pedersen*Ganddal AK81.8014515516595102.5102.5190200205462.564.5
13.-83Victor Lyngstad*Trondheim Styrkeløftklubb77.60165177.5177.587.592.5100170180190457.565.54
14.-83Stian Aasen*Trøndertun SK81.10152.5162.5167.5859095172.5185195457.564.08
15.-83Mathias Sebastian Berg*Sande KK81.70135145150107.5112.5117.5180190195447.562.44
16.-83Thomas Sætre Kaslegard*SKA-Fræna80.9015015516510010011017018518544061.7
17.-83Alexander Imsland*Odin SK77.70135142.515092.5100105165175182.542560.84
18.-83Magnus Tveit Austrheim*Kraftsportklubben Haugesund76.701151251358595100160167.5172.5407.558.73
19.-83Eirik Bø Rolfsen*Stavanger SK82.40115125135808585150165172.5392.554.53
20.-83Benjamin Byberg*Sandnes AK80.50137.5142.5147.5758082.514015016039054.83
21.-83Vegard Magnus Thorsen*SPUVI81.10115125137.57587.59516017018038053.22
22.-83William Pollen*Moss SIK74.30117.512513082.587.590140150155372.554.57
23.-83Cris Benjamin Kaasen*Stavanger SK77.9011512513057.56065130137.5142.5337.548.25
1.-93Konrad Kristian Ebbesen*SIL Styrkeløftklubb89.70207.5207.521013514515022523524559078.56
2.-93Theodor Alexander Olderøy Tvete*Lenja AK83.90185200207.5150160166.520522023058079.85
3.-93Nicholas Elvegård*Bodø Atletklubb87.8018019521011011511520021523055074.02
4.-93Andreas Åsmo*Tromsø Atletklubb91.00182.5190197.595100107.5205220232.5537.571.07
5.-93Aron Haugen*Kristiansand AK91.4019519520595105112.521022522551067.29
6.-93Simon Bratli Heier*Stavanger SK90.50160160170100107.5107.520521522549565.63
7.-93Kevin Pettersen Brox*Tromsø Atletklubb85.60137.5145152.5105112.5117.5200210217.5487.566.44
8.-93Christopher Røkenes*Atlas SK91.6014015016090100110185205227.547562.6
9.-93Jonas Belden Guldhav-Østerbø*Stavanger SK91.90150160167.592.5100105185195202.5462.560.86
10.-93Filip Brun*Skogn IL91.00135142.51509097.510018019520545560.16
11.-93Christoffer Wang Kristiansen*Brønnøy SK88.0012013013597.510511018019019544059.15
12.-93Mathias Gjerpe Nilsen *Skogn IL86.00140147.515595100102.5150160170417.556.77
13.-93Matheo Rodrique van der Velden*Stavanger SK92.60127.513514082.587.59016017017039051.13
1.-105Jørgen Jønvåg*Drammen SI104.40220232.5241.5132.5140145227.5240250636.578.79
2.-105Eystein Andre Jacobsen*Bodø Atletklubb93.5020021023011012513522024026061580.25
3.-105Lae Eiternes*Skogn IL93.70200207.5215125132.5137.5220232.525058075.6
4.-105Magnus Vatnamot Halvorsen*Sandnes AK101.60205217.5225100105110210222.523056070.22
5.-105Casper Andre` Eigeland*Raet Styrkeløftklubb94.80175187.5200110112.5120210225235542.570.31
6.-105Elias Waag*Brønnøy SK103.50170180187.512013013519020020552064.63
7.-105Jørgen Våge*Karmøy Styrkeløftklubb102.20160167.5172.597.5102.5107.518019020047058.77
1.-120Sivert R. Ljøkelsøy*Fræna AK119.30235245252.5135140140235247.5255642.574.88
2.-120Sebastian Bernhard Wintervold*Røros SK108.80230240245115125125240262.527563577.12
3.-120Kristian Daljord*Tromsø Atletklubb110.00170170182.595105110200210215507.561.33
4.-120Arthur Røiland*Stavanger SK106.4016016517092.597.5102.5195210217.5482.559.21
1.120+Ola Indrelid Bakken*Drammen SI131.30145152.5160100107.511017018520047052.58
Junior 19-23 herrer
1.-59Henning Pham*Oslo SK59.00120127.5132.560--190202.5210.540366.69
1.-66Johannes Bull Hofrenning*Alta AK63.95175185190105112.5117.5200210220522.582.82
2.-66Oskar Idland*Oslo SK65.39155162.5167.59095100207.5210225.549377.23
3.-66Steffen Johannes Jørgensen*Stavanger SK63.74167.517518595102.5102.5170180187.545071.46
4.-66Eigir Sara*Alta AK65.5912013014072.577.580160172.5177.5387.560.6
1.-74Tor Engesæter*Atlas SK72.13187.5200210132.5142.5150200212.522558587.04
2.-74Kjetil Monsen Sødal*Oslo SK72.57187.5197.5205130137.5142.5195207.5212.556083.05
3.-74Christian Hellumsand*Drammen SI73.29175185185122.5127.5132.5205215220537.579.31
4.-74Raad Qureshi*Tromsø Atletklubb72.06175185192.5110115120190202.5210517.577.03
5.-74Per Christian Lorentsen*Tromsø Atletklubb68.45160167.5167.5110115115200207.5212.5482.573.78
6.-74Tony Pedersen*Øksfjord AK73.32137.5145145100107.5112.5197.5210222.547570.07
1.-83Simen Johnson Myrvold*Askim SK82.71237.5255260180190195.5240255265720.599.91
2.-83Elias Hanken Fiskerstrand*Sjøholt AK81.64235242.5247.5165170170265295305712.599.46
3.-83Lars Engø Monsen*KK-6782.35225235240160167.5172.5240257.526566592.42
4.-83Henrik Leivestad*Odin SK79.81212.5222.5230145152.5155220232.5232.560585.43
5.-83Oliver Masovn Ugulen*Sande KK81.69200212.5220125130135230245260587.581.98
6.-83Gabriel Amadeus Vatle*Atlas SK82.95185195200127.513514022523524558080.31
7.-83Patrick Harbo*Stavanger SK82.07205215222.5140147.5150205210212.557580.05
8.-83Amir Boudzakhet*Oslo SK82.24210222.5227.5127.5132.5132.520521522557079.27
9.-83Morten Storvik*IL Kraftsport79.41205217.5225117.512513020521522556579.99
10.-83Marius Klæboe*Oslo SK76.90165175182.5107.5115120207.5220230522.575.2
11.-83Sander Enger Lykken*Brumunddal AK82.10172.5182.5190122.5130137.5192.5202.5212.5522.572.73
12.-83Richard Johansen*Namsos SK81.04145155170102.5112.5112.5190200212.548567.95
13.-83Aksel Dommersnes*Sandnes AK81.10160170170100102.5107.5190200202.548067.23
14.-83Dennis Christoffer Utrimark Olsson*Drammen SI81.35167.517517597.5105110182.5192.5200472.566.07
15.-83Jørgen Drågen*Fræna AK82.44150162.5167.597.5115120170185185472.565.63
16.-83Oliver Kjørnes Gundersen*SKA-Fræna82.411601701709510010518519019044561.82
--83Sebastian Bruvik*Bergen SK82.00260273273------00
1.-93Erlend Kristensen*Oslo SK92.47225240250167.517517527529030072595.11
2.-93Emil Sjøset*SIL Styrkeløftklubb90.75210220230150157.5165250262.528067589.37
3.-93Vegard Anmarkrud*Brumunddal AK91.55200215222.5152.5162.5162.527028028567088.33
4.-93Nicolas Werner Cook*Brandbu IF - Styrkeløft92.60205217.5235165172.517521523525566587.18
5.-93Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK92.10240250257.5155155160250262.5262.5662.587.08
6.-93Johannes Haugan Lyngedal*OPIL91.25215232.5237.5135140142.5262.5275287.5652.586.16
7.-93Hans Jonas Knutsmoen*IL Kraftsport90.95185195195157.5165170232.5252.527063583.98
8.-93Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK92.35210225227.5142.5150152.5237.525026063583.36
9.-93Joakim Eriksson Aas*Nes SIL89.1019020021014014515021523524560080.16
10.-93Bjørn Olav Tjørstad Lilleaas*Odin SK91.35200207.5-137.5142.515024025525559077.86
11.-93Trygve Skille*Trondheim Styrkeløftklubb91.66207.5217.5225105110115235252.5265587.577.4
12.-93Martin Stamnes*Bodø Atletklubb92.66190200207.5140145150200215230587.576.99
13.-93Bastian Brekstad Mork*Fræna AK91.77192.5207.5215140147.5147.5205220225582.576.7
14.-93Lucas de Leon*SPUVI89.20187.5195210112.5117.512522523525057076.11
15.-93Aron Skogli Rauset*Bergen SK90.90180190195122.513013521523024057075.41
16.-93Marius Werner Cook*Brandbu IF - Styrkeløft92.94195207.5220130135145200212.5225567.574.26
17.-93Jørgen Fredheim Jahren*IL Kraftsport92.02185195205117.5127.5135220237.525056073.64
18.-93Odin Hånes*Steinkjer SK89.47170180200112.5122.5130200215225517.569
19.-93Tom Einar Storvik*Fræna AK91.37152.5167.5175110117.512519020521551567.96
20.-93Trym Johannesen*Atlas SK90.001601701759097.5102.5230240250507.567.47
1.-105Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK104.82270285290177.5185190275302.5320.5795.598.29
2.-105Nicholas Røkenes*Atlas SK104.75225245262.515516516526028028068084.05
3.-105Simon Lexell-Pedersen*Odin SK102.18220232.5242.5150157.5162.524025526566583.16
4.-105Victor Stey*Oslo SK96.42227.524025012513514024026027065584.2
5.-105Sebastian Garheim Ege*Ganddal AK100.48215227.5235152.5157.5162.524025526565582.56
6.-105Torbjørn Nydal*KK-67103.88230242.5247.5152.5160165220232.5240642.579.72
7.-105Vetle Velle*Bjørgvin SK103.70195205215130140147.527028530064079.48
8.-105Marcel Alexander Sebastian Tounsi*Skogn IL101.22210210217.5150160165240260265637.580.07
9.-105Martin Rudolfsen*Trondheim Styrkeløftklubb103.42235245250135140145237.525027563578.96
10.-105Sander Evensen*Trondheim Styrkeløftklubb101.95235247.5255122.5127.5132.5237.5250267.563078.86
11.-105Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK103.53220227.5232.5115120122.5240255265612.576.12
12.-105Elias Haslum Kristiansen*Skien Atletklubb95.20205217.5227.5127.5130135207.5217.5230592.576.64
13.-105Levi Breivik*Odin SK94.84180195202.5110125132.5210225227.556072.57
14.-105Michael Nielsen*Sande KK96.40155165172.5115120122.5205217.522551065.57
1.-120Kristian Eek Haugen*Nes SIL116.69257.5272.5-197.5210.5219275290305796.593.74
2.-120Vilhelm Wårheim Johansen*Saltdal SK115.90245255267.5150162.5177.5260280287.572585.58
3.-120Daniel Bolme*SKA-Fræna113.33215225230145155157.523024025063575.71
4.-120Lars Strandos*Førde IL119.83200212.5222.5117.5122.5127.5197.520520554563.39
5.-120Daniel-Nicolai Igesund Draugsvoll*Drammen SI107.00167.5175185102.5107.5110217.523024053565.48
1.120+Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL152.13310340360160180185290320332.5872.592.11
2.120+Sander Bjelland Olsson*Hommersåk AK124.90192.5200207.5115120125205215222.5547.562.56

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Amalie SenlandJunior 19-2384+Knebøy utstyrsfritt171.5kg
Amalie SenlandJunior 19-2384+Knebøy utstyrsfritt178kg
Amalie SenlandJunior 19-2384+Markløft utstyrsfritt181kg
Amalie SenlandJunior 19-2384+Markløft utstyrsfritt188kg
Amalie SenlandJunior 19-2384+Sammenlagt utstyrsfritt454kg
Amalie SenlandJunior 19-2384+Sammenlagt utstyrsfritt461kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt168kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt171.5kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Sammenlagt utstyrsfritt401.5kg
Anja Wiggen SkanckeUngdom 14-1876Sammenlagt utstyrsfritt406.5kg
Bjørn Andre S. WestbyeJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt340kg
Bjørn Andre S. WestbyeÅpen120+Knebøy utstyrsfritt340kg
Bjørn Andre S. WestbyeJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt360kg
Bjørn Andre S. WestbyeÅpen120+Knebøy utstyrsfritt360kg
Bjørn Andre S. WestbyeJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt872.5kg
Camilla OsvaldsenUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt150.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Knebøy utstyrsfritt145.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Knebøy utstyrsfritt152.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Knebøy utstyrsfritt157.5kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Markløft utstyrsfritt160kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Sammenlagt utstyrsfritt385kg
Emilie NykkelmoUngdom 14-1869Sammenlagt utstyrsfritt395kg
Henning PhamJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt210.5kg
Henning PhamÅpen59Markløft utstyrsfritt210.5kg
Juliane SlettnesJunior 19-2376Knebøy utstyrsfritt184kg
Juliane SlettnesJunior 19-2376Sammenlagt utstyrsfritt469kg
Jørgen JønvågUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt241.5kg
Kevin PhamUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt225kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt210.5kg
Kristian Eek HaugenÅpen120Benkpress utstyrsfritt219kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt219kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt219kg
Kristian Eek HaugenÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt219kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt285kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt320.5kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt777.5kg
Mats Høylo KjøllesdalJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt795.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Markløft utstyrsfritt193.5kg
Mina Holmefjord Junior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt473.5kg
Oskar IdlandJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt225.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt145.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Sammenlagt utstyrsfritt400.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt195.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt195.5kg
Stine ArntzenJunior 19-2376Markløft utstyrsfritt201kg
Sunniva SkårvikJunior 19-2357Markløft utstyrsfritt160.5kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt105kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt108.5kg
Tarjei GrønåsUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt108.5kg
Nordisk rekord
Emilie Nykkelmo
Knebøy 152,5 kg og 157,5 kg

Tarjei Grønås
Benkpress 108,5 kg

Henning Pham
Markløft 202,5 kg og 210 kg

Kristian Eek Haugen
Benkpress 219,0 kg

Bjørn Andre S. Westbye
Knebøy 340 kg og 360 kg
Sammenlagt 872,5 kg




Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer651I/2Stian Botnen
1Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
1Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
1Teknisk kontrollør879I/2Marthe Stavik Aas
1Stevneleder682I/2Anita Stavik
2Hoveddommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
2Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
2Sidedommer651I/2Stian Botnen
2Teknisk kontrollør295I/2Tone Ingebretsen
2Stevneleder682I/2Anita Stavik
3Sidedommer889FPer Gunnar Roalkvam
3Sidedommer282I/1Inger Blikra
3Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
3Stevneleder682I/2Anita Stavik
4Hoveddommer889FPer Gunnar Roalkvam
4Sidedommer809FAudhild Mathiesen
4Teknisk kontrollør282I/1Inger Blikra
4Stevneleder682I/2Anita Stavik
5Hoveddommer682I/2Anita Stavik
5Sidedommer651I/2Stian Botnen
5Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
5Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
5Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
6Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
6Sidedommer138FLeif Sydengen
6Sidedommer682I/2Anita Stavik
6Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
6Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
7Hoveddommer889FPer Gunnar Roalkvam
7Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
7Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
7Stevneleder682I/2Anita Stavik
8Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
8Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
8Sidedommer808FLene Einarsen
8Teknisk kontrollør889FPer Gunnar Roalkvam
8Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
9Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
9Sidedommer809FAudhild Mathiesen
9Sidedommer889FPer Gunnar Roalkvam
9Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
9Stevneleder1049RSarah Nilsen Evensen
10Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
10Sidedommer236I/2Terje Sandbo
10Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
10Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
10Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
11Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
11Sidedommer138FLeif Sydengen
11Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
11Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
11Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
12Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
12Sidedommer227I/2Egil Kroknes
12Teknisk kontrollør887FHans Andreas Kaasa
12Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
13Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
13Sidedommer887FHans Andreas Kaasa
13Teknisk kontrollør879I/2Marthe Stavik Aas
13Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
14Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
14Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
14Sidedommer236I/2Terje Sandbo
14Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
14Stevneleder1053RHelge Aarsrud
15Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
15Sidedommer808FLene Einarsen
15Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
15Teknisk kontrollør769I/2Kristin Thorvaldsen
15Stevneleder1053RHelge Aarsrud
16Hoveddommer138FLeif Sydengen
16Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
16Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
16Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
17Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
17Sidedommer138FLeif Sydengen
17Sidedommer690FOle Tilrem
17Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
18Hoveddommer682I/2Anita Stavik
18Sidedommer282I/1Inger Blikra
18Sidedommer227I/2Egil Kroknes
18Teknisk kontrollør879I/2Marthe Stavik Aas
18Stevneleder1053RHelge Aarsrud
19Hoveddommer682I/2Anita Stavik
19Sidedommer227I/2Egil Kroknes
19Sidedommer282I/1Inger Blikra
19Teknisk kontrollør879I/2Marthe Stavik Aas
19Stevneleder1053RHelge Aarsrud
20Hoveddommer282I/1Inger Blikra
20Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
20Sidedommer682I/2Anita Stavik
20Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
20Stevneleder1053RHelge Aarsrud