NM styrkeløft utstyrsfritt veteran



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 21.04.2023
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Sted Gressvik
Stevneleder Per Fjeld
Sekretær Jostein Häckert
Antall deltakere 115
Antall resultat 115

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda Engeskaug*Ganddal AK46.6575808547.55050100110112.5237.566.33
1.-52Caroline Hoff Hansen*Raet Styrkeløftklubb50.9087.59095556062.5100110117.527570.74
1.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb56.10125127.51307577.580122.5122.5122.5327.577.75
2.-57Solveig Mehlum Teppen*Frogner AK56.6095102.5107.5657070135142.5151318.575.11
3.-57Therese Opsahl*Askim SK55.9592.597.5102.552.557.560132.5140151.530071.37
4.-57Izabel Jensen*Tromsø Atletklubb54.25100107.5112.562.567.57095102.511028068.25
5.-57Annethe Vik*Sandnes AK56.0077.582.585505557.59010010524558.25
1.-63Hege Berge*Sande KK61.30125132.513567.567.572.5135145150352.578.52
2.-63Julie Tronsmo*KK-6760.409097.5102.56067.57014015016831570.88
3.-63Hilde Berne Erland Bakken*Sandnes AK62.1072.5758042.547.547.58090100227.550.24
1.-69Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK66.95145152.5157.577.582.587.5162.517318041888.1
2.-69Eilen Pollen*Moss SIK68.10135142.514592.597.5100160170175412.586.09
3.-69Angela Fonseca Bustos*OPIL67.6012013013570758013013514535574.4
4.-69Therese Eriksen*Sandnes AK67.851001051105052.555112.5120125277.558.04
1.-76Guro Bøe*IL Kraftsport75.75147.515516082.58587.5175187.520043585.9
2.-76Eva Jensen*Rana KK71.40110117.5120657072.5130142.514533568.13
3.-76Torun Fretheim*Christiania AK72.6092.5100105556062.5105115120282.556.96
1.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK82.9013514515082.587.590150162.5175402.576.41
2.-84Lene Granly*IL Kraftsport82.0511012012570758014015016036569.58
3.-84Stine Møller*Moss SIK82.30120130135707575140150162.535567.59
4.-84May Rita Nedreberg*Stryn T og IL81.55105110120556062.5137.5137.5145317.560.68
5.-84Lene Berven*Sande KK82.401101151205557.557.512013014030057.09
6.-84Mette Borgen*Odin SK82.30909510052.557.560117.5122.512528554.26
1.84+Hilde O. Dretvik*Røros SK85.70130137.5142.587.59092.516017018041577.77
2.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK96.4013014014582.59092.5145157.5162.5397.571.63
3.84+Kjersti Nilsen*Kraftsportklubben Haugesund109.0011012013077.577.582.5110130150362.563.31
4.84+Marit Gråbak*Melhus IL104.15120127.5130808585140147.515535562.65
5.84+Aurelija V. Perednis*Karmøy Styrkeløftklubb90.10115125130657075135145152.5352.564.89
6.84+Torunn Schultz Skår*Sandnes AK103.85112.5112.51155557.560122.5127.513530052.98
7.84+Kristi Anne Veien*Bergen SK86.008085905557.56011512513027551.47
8.84+Ann Elin Steilbu*Sandnes AK104.1090959537.54042.5120127.5132.527047.66
Veteran 50-59 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK50.906570755057.557.585909522056.6
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Askim SK56.65117.5122.5125657070120127.513032576.59
1.-63Hege Velten*OPIL62.10107.5115120.5606565132.514314331870.23
2.-63Siri Bech-Hanssen*Raet Styrkeløftklubb60.858085905052.552.511012012526559.32
1.-69Janne Bruhn-Henriksen*Stryn T og IL67.10100107.511072.57577.5137.5145151.533971.36
2.-69Tone Rustøen*Stryn T og IL68.00100105112.567.572.575135142.5151328.568.62
3.-69Kari Holmen Sunnarvik*Bergen SK66.10107.5110112.567.57070127.5132.5137.531566.89
4.-69Hilde Rønning Rongevær*Odin SK67.75859092.55052.555112.5120125267.555.99
5.-69Liv Kreken*Christiania AK67.2065707542.54547.58592.5100212.544.69
1.-76Hege Berntsen Solberg*IL Kraftsport75.70107.511512052.55557.5135142.514532063.21
2.-76Liv Caspersen*Christiania AK74.70122.5127.513057.557.560125130132.531562.62
1.-84Hege Braathen*Frogner AK81.9595100102.5657070122.5132.5135297.556.74
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK89.50110120130606570130140152.5347.564.11
Veteran 60-69 damer
1.-57Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb56.659097.510547.55052.5127.5140.5145295.569.64
2.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK56.5092.597.51005557.558.5120127.5137.528667.53
1.-63Hanne Sjursen*Oslo SK62.9095100106.557.56060100110115267.558.58
1.-76Lene Einarsen*IL Kraftsport75.8587.590.5937376.57787.595100269.553.18
1.-84Inger Blikra*Rana KK83.05110122.5133859510013015016138372.65
2.-84Tove Michalsen*Rana KK81.301101201205557.560117.512513030057.41
1.84+Brith Schjelderup Ediassen*Bergen SK103.359510010547.55052.5115122.5127.528550.4
Veteran +70 damer
1.-57Charito A Kløvstad *Brumunddal AK55.0067.5758437.542.545.5105115125.525561.48
1.-69Anne Mari Clausen*Oslo SK65.604547.55032.53537.56567.570157.533.6
Veteran 40-49 herrer
1.-66Seth Stohlmann*Stavanger SK65.10140147.5152.5120131132.5190202.5-47574.59
2.-66Joachim Næss*Bjørgvin SK63.25125140142.590102.5102.5170190-422.567.36
3.-66Kjetil Nøding Stenvik*Halden SI64.759010010585859011012012530548.03
1.-74Thomas Jørgensen*Rana KK72.9015516517511011512018019520048071.02
2.-74Remi Lilleskare*Odin SK71.80140147.5152.5132.5137.5140.516517518047070.09
3.-74Roy Oddmund Vojacek*Sande KK71.75160170172.59510010018019020045567.88
1.-83Jøran Langset*Sande KK79.60202.5212.5222.5125130132.5230242.5252.5607.585.9
2.-83Svein-Inge Stiansen*Raet Styrkeløftklubb81.40190210217.5125135137.5225235245597.583.53
3.-83Arild Kolshus*Askim SK82.80180190200112.5117.512021523024056077.61
4.-83Roger Daniloff*Stavanger SK81.9518019020011512012519020021053073.84
5.-83Terje Trovum*OPIL80.6516018018510010511018020021049068.82
6.-83Loyd Georg Færøvik*Sandnes AK82.75125135142.512012512520021522548066.55
7.-83Bjørnar Tobiassen*Raet Styrkeløftklubb74.4510512013095102.5107.5140152.5162.539057.08
1.-93Helge Hansen*Raet Styrkeløftklubb91.85245255265160167.5167.5260280290.570592.79
2.-93Tommy Dybdal*Sande KK86.90170180195120125130210220-54073.05
3.-93Tomas Jankauskas*Karmøy Styrkeløftklubb90.401601751909510511017019021051067.65
4.-93Thorbjørn Krokene*Odin SK85.15125135135909597.5170182.5190422.557.74
1.-105Mikael Sorter*OPIL101.20195210220150160167.520522023560576
2.-105John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb101.80200215220125132.5135240250257.560075.16
3.-105Arnfinn Varsi*Tromsø Atletklubb102.85175182.5192.5145150155215222.5222.5562.570.12
4.-105Thomas Puzicha*Halden SI98.35167.5175182.5140147.515019020021554569.4
5.-105Francis Peter Lundh*SPUVI103.10160170180105112.5117.5220240252.554567.86
6.-105Jan Erik Bråten*Halden SI99.30147.5155167.5105110-185190192.5467.559.26
7.-105Vidar Torvik *Askim SK104.60162.5167.5172.597.5102.5107.5187.519520046557.51
8.-105Arnt-Ove Schultz Skår*Sandnes AK99.30140150160110115120167.5175182.5462.558.62
1.-120Torbjørn Sexe*Karmøy Styrkeløftklubb109.0021022523013014515024026027065078.88
2.-120Lars Andersson*Drammen SI114.6020021022017018018022024025063074.74
3.-120Morten Svendsen*Sandnes AK116.80170180182.511012012519020020550559.41
1.120+Brage Mørk*IL Kraftsport128.0016016018014015516017019020554561.63
Veteran 50-59 herrer
1.-66Terje Myrvold*Askim SK65.40120130137.58595101.5155165175.539061.09
1.-83Geir Ottar Olsen*Halden SI81.85170175190115122.512519021022053574.58
2.-83Roar Fjellet*Brumunddal AK82.45195205210117.5122.5125195205207.5527.573.27
3.-83Geir Bedin*Røros SK82.25212.5223.522547.55052.521523024051571.62
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK90.2019019520014515015523024024559078.35
2.-93Tommy Herheim*Moss SIK91.1016517518012513013520521522553070.04
3.-93Asbjørn Taugbøl*Nittedal AGK90.35140150165125132.513517518520050066.34
4.-93Sven Gunnar Simonsen*Rana KK90.70160170-115120-200--49064.89
5.-93Ingar Svingen*Brumunddal AK90.80145152.5157.5117.5122.5122.519020021047562.87
1.-105Ruben Hoffmann Gjelsnes*Sande KK101.0020021522512013013522024024560075.44
2.-105Jon Anders Borgos*Røros SK102.50180190195102.5105107.5230245255557.569.61
3.-105Ove Fosse*Stavanger SK101.15192.5200205120127.5132.5200222.5227.555569.73
4.-105Raymond Andersen*Nittedal AGK103.30195205205135142.5147.5195205205532.566.25
5.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National99.60180195-105110-18520522051064.55
1.-120Roald Kollåsen*Raet Styrkeløftklubb116.00210230240160170172.524027028068080.24
2.-120Kai Johannessen*Nittedal AGK116.8019020521016516517020021522559569.99
3.-120Bjarne Havnen*Drammen SI118.85165172.5180155160162.5210222.5232.557567.12
4.-120Tor Åge Berglid*Stryn T og IL119.9014015016095102.5102.5190200200452.552.62
1.120+Riad Sollien*Frogner AK142.20245260265162.5172.5177.5275290302.574080.17
2.120+Sten Normanseth*Lenja AK121.65235250250165175180260280292.5702.581.18
3.120+Helge Aarsrud*Moss SIK150.40180200210130135140200220-56559.91
Veteran 60-69 herrer
1.-66Jan Roytvand*OPIL64.00155165-8592.5-155165170427.567.74
1.-74Rolf Tore Engelund*Askim SK72.80100100115107.5118118145160167.5367.554.41
2.-74Frank Svenheim*Bergen SK72.1090110110758587.511012012530044.64
1.-83Trond Einar Michelsen*Bergen SK81.901551651759010010519020021048567.59
2.-83Erland Sigurd Jørgensen*Stavanger SK81.80901001008592.597.5125135140327.545.67
1.-93Jan Edvard Jensen*Rana KK93.00205.5212.5220100110120235250253.557675.35
2.-93Oddbjørn Viken*Drammen SI92.50155160162.5105110112.5180190197.5472.561.98
3.-93Morten Rygh*Rana KK91.4514515516087.592.595180190200452.559.69
4.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK88.40140150165909597.516517518543057.67
1.-105Edmond Ims*Stavanger SK101.75180195205110120122.5220235250577.572.36
2.-105Bengt Eide-Olsen*Odin SK102.3016017518014014515018020020553066.24
Veteran +70 herrer
1.-66Svein Zakariassen*Lenja AK64.851001151208087.591.5140160170371.558.45

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anne Mari ClausenVeteran +7069Knebøy utstyrsfritt50kg
Anne Mari ClausenVeteran +7069Sammenlagt utstyrsfritt157.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress utstyrsfritt45.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress enkeltløft utstyrsfritt45.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Knebøy utstyrsfritt84kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt125.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt255kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Eilen PollenVeteran 40-4969Sammenlagt utstyrsfritt412.5kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt223.5kg
Geir BedinVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt223.5kg
Geir BedinVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt225kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt225kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt105kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Markløft utstyrsfritt140.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt140.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt295.5kg
Hege VeltenVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt143kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt265kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt57.5kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt58.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Knebøy utstyrsfritt133kg
Jan Edvard JensenVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt205.5kg
Jan Edvard JensenVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Jan Edvard JensenVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt235kg
Jan Edvard JensenVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt250kg
Jan Edvard JensenVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt253.5kg
Jan Edvard JensenVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt576kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Benkpress utstyrsfritt92.5kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Knebøy utstyrsfritt155kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Knebøy utstyrsfritt165kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt155kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt165kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt170kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt412.5kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt422.5kg
Jan RoytvandVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt427.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt122.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt125kg
Janne Bruhn-HenriksenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt151.5kg
Janne Bruhn-HenriksenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt339kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress utstyrsfritt73kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress utstyrsfritt76.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Benkpress enkeltløft utstyrsfritt76.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Knebøy utstyrsfritt90.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Knebøy utstyrsfritt93kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Sammenlagt utstyrsfritt264.5kg
Lene EinarsenVeteran 60-6976Sammenlagt utstyrsfritt269.5kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Markløft utstyrsfritt110kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Sammenlagt utstyrsfritt237.5kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4969Markløft utstyrsfritt173kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4969Sammenlagt utstyrsfritt418kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress utstyrsfritt131kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt131kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5kg
Solveig Mehlum TeppenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt151kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Benkpress utstyrsfritt91.5kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Benkpress utstyrsfritt91.5kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Benkpress enkeltløft utstyrsfritt91.5kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Knebøy utstyrsfritt100kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Knebøy utstyrsfritt115kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Knebøy utstyrsfritt115kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Knebøy utstyrsfritt120kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Knebøy utstyrsfritt120kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt140kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Markløft utstyrsfritt140kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt160kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Markløft utstyrsfritt160kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Sammenlagt utstyrsfritt351.5kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt351.5kg
Svein ZakariassenVeteran +7066Sammenlagt utstyrsfritt371.5kg
Svein ZakariassenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt371.5kg
Tone RustøenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt151kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer359FVegard Røysum
1Sidedommer809FAudhild Mathiesen
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
1Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
2Hoveddommer359FVegard Røysum
2Sidedommer809FAudhild Mathiesen
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
2Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
3Hoveddommer200FVidar Tangen
3Sidedommer359FVegard Røysum
3Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
3Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
3Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
4Hoveddommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
4Sidedommer138FLeif Sydengen
4Sidedommer200FVidar Tangen
4Teknisk kontrollør359FVegard Røysum
4Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
5Hoveddommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
5Sidedommer682I/2Anita Stavik
5Sidedommer965FAmund Tjellaug Løvstad
5Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
5Stevneleder1053RHelge Aarsrud
6Hoveddommer682I/2Anita Stavik
6Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
6Sidedommer138FLeif Sydengen
6Teknisk kontrollør965FAmund Tjellaug Løvstad
6Stevneleder1053RHelge Aarsrud
7Hoveddommer809FAudhild Mathiesen
7Sidedommer138FLeif Sydengen
7Sidedommer200FVidar Tangen
7Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
7Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
8Hoveddommer200FVidar Tangen
8Sidedommer809FAudhild Mathiesen
8Sidedommer138FLeif Sydengen
8Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
8Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
9Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
9Sidedommer682I/2Anita Stavik
9Sidedommer965FAmund Tjellaug Løvstad
9Teknisk kontrollør809FAudhild Mathiesen
9Stevneleder1053RHelge Aarsrud
10Hoveddommer965FAmund Tjellaug Løvstad
10Sidedommer809FAudhild Mathiesen
10Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
10Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
10Stevneleder1053RHelge Aarsrud
11Hoveddommer200FVidar Tangen
11Sidedommer227I/2Egil Kroknes
11Sidedommer126I/1Arnulf Wahlstrøm
11Teknisk kontrollør965FAmund Tjellaug Løvstad
11Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld