Oslo SK


Informasjon

LederJenny Heyerdahl Bryhni
Stiftet15.10.1977
AdresseFrysjaveien 33 B, 0884 Oslo
ÅpningstiderKlubben er åpen 06-23 for medlemmer. Nye medlemmer tas imot mandager 17.00-19.00, kontakt klubben på mail før besøk.
E-postoslostyrkeloftklubb@gmail.com
Hjemmesidehttp://www.oslostyrkeloftklubb.no
FacebookFacebook-side
RegionStyrkeløftregion Øst

Klubblokale

AdresseBergensgata 43
0468 Oslo

Løftere (58)

Aksel Buchardt
Alexander Klæboe
Amir Boudzakhet
Ann Patricia Pettersson
Anne Mari Clausen
Bjørn Astad
Didar Flamerzi
Embret Roås
Emil Andexlinger
Erlend Kristensen
Espen Elvehøi
Frans Kiønig Rikheim
Fredrik Hoff Saltvik
Fredrik Søberg
Frida Aung
Helena Sefcik
Henning Pham
Hugo Tobias Buchar
Ingeborg Gjone
Jacob Eide
Jenny Heyerdahl Bryhni
Jenny Marie Johansen
Julie Fosseide
Jørgen Thronæs
Karen Hesthammer
Kjell Egil Olborg Bakkelund
Kjell Magne Olsen
Kjetil Monsen Sødal
Kristin Thorvaldsen
Lasse Johansen
Laurent Fontaine
Leif-Runar Forsth
Liv Ulversøy
Ludvig Anker Elvebredd
Maren Elise Svendsen
Marie Bergo
Marius Kleven
Marius Klæboe
Marte Olborg
Mathilde Tomter
Mats Høylo Kjøllesdal
Mats Løvberg
Mazlum Coskun
Mia Margrethe Ramberg Storstad
Nicholas Storsveen
Ola Spildrejorde
Omar Adam
Oskar Idland
Per Jørgen Gundersen
Selma Karoline Matilde Ramberg
Sigurd Kjelvik Berg
Simon Svensson
Snorre Håkonsen
Thomas August Nikolaisen
Tobias Fausko-Johansen
Torben H. Strømsvik
Victor Stey
Øystein Eliassen

Vis tidligere løftere

Dommere (14)

Alexander Klæboe
Amund Tjellhaug Løvstad
Bjørn Astad
Eirik Sivertsen
Fredrik Søberg
Jarle Sollid
Julie Fosseide
Karen Hesthammer
Kenneth Jeppesen
Kjell Egil Olborg Bakkelund
Kristin Thorvaldsen
Pål Nilsen
Per Gunnar Roalkvam
Selma Karoline Matilde Ramberg Storstad

Klubbtrenere

Amund Tjellaug Løvstad
Bo Andre Bergan
Jørgen Hansen
Karen Hesthammer
Pål Nilsen

Stevner

DatoStevne
10.12.2022Julestevne
23.09.2022Klubbstevne
18.06.2022Åpent stevne
21.04.2022NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
29.01.2022Klubbstevne
11.12.2021Klubbstevne
14.12.2019Klubbstevne
21.09.2019Åpent stevne
15.06.2019Åpent stevne
13.04.2019Åpent stevne
26.01.2019Klubbstevne
15.12.2018Klubbstevne
18.10.2018Klubbstevne
05.10.2018NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018
25.08.2018Klubbstevne
16.06.2018Klubbstevne
14.04.2018Åpent stevne
20.01.2018Klubbstevne benkpress
16.12.2017Klubbstevne
25.11.2017NM styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017
23.09.2017Åpent stevne
23.06.2017Åpent stevne
22.04.2017Klubbstevne
18.03.2017Åpent stevne
14.01.2017Klubbstevne i Benkpress
17.12.2016Åpent stevne
27.08.2016RM Utstyrsfritt Region øst
20.07.2016Åpent stevne
09.04.2016Klubbstevne
23.01.2016Benkpress-stevne
05.12.2015Klubbstevne
03.10.2015Klubbstevne
08.08.2015Klubbstevne
01.05.2015Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
11.04.2015Åpent stevne
23.01.2015Klubbstevne benkpress
13.12.2014Åpent stevne
25.10.2014RM Øst Utstyrsfritt
10.10.2014Åpent stevne
15.08.2014Åpent stevne
29.05.2014NM Styrkeløft 2014
05.04.2014Åpent stevne
28.03.2014Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
14.12.2013Åpent stevne
23.08.2013Åpent stevne
22.06.2013Finale lagserien benkpress
19.04.2013Åpent stevne
04.01.2013Åpent stevne
15.12.2012Åpent stevne
24.08.2012Åpent stevne
14.04.2012Klubbstevne
12.02.2012RM Øst Styrkeløft
11.02.2012RM Øst Benkpress
11.02.2012RM Øst Styrkeløft
25.01.2012Klubbmesterskap benkpress
10.12.2011Åpent stevne
03.09.2011Åpent stevne
13.04.2011Åpent stevne
26.03.2011NM Benkpress 2011
11.12.2010Åpent julestevne
18.10.2010Åpent stevne
27.09.2010Klubbmesterskap
27.02.2010RM Styrkeløft Region øst
27.02.2010RM Benkpress Region øst
12.12.2009Åpent stevne
22.04.2009Åpent stevne
13.12.2008Åpent stevne
15.12.2007Åpent stevne
05.09.2007Klubbstevne
06.06.2007Seriestevne
16.12.2006Nasjonalt julestevne
04.10.2006Seriestevne
24.09.2005Klubbmesterskap
06.06.2005Klubbstevne
11.12.2004Julestevne
20.11.2004NM styrkeløft ungdom og junior
16.10.2004Klubbmesterskap
27.09.2004Seriestevne
28.08.2004NM Benkpress
09.06.2004Seriestevne
23.02.2004Kretsstevne
22.01.2004Seriestevne
21.01.2004Seriestevne
13.12.2003Julestevne
20.10.2003Seriestevne
20.10.2003Serie Cup
24.09.2003Seriestevne
06.08.2003Benkstevne
24.05.2003Kretsmesterskap
09.04.2003Seriestevne
29.03.2003NM
11.12.2002Julestevne
07.12.2002Lag NM
23.10.2002Seriestevne
20.04.2002Seriestevne
07.02.2002Seriestevne
02.02.2002JR NM
09.12.2001Julestevne
08.12.2001Lagfinalen
13.10.2001Seriestevne
22.09.2001Benk-Cup
25.08.2001NM Benkpress
20.06.2001Klubbstevne
09.06.2001KM
21.04.2001Seriestevne
10.03.2001Benk Cup
03.02.2001Klubbmesterskap
10.12.2000Julestevne
09.12.2000Lagfinale
21.10.2000Seriestevne
07.06.2000Klubbstevne
28.05.2000Kretsmesterskap
29.04.2000Benkstevne
05.03.2000Veteran NM
04.03.2000B-NM
19.02.2000Seriestevne
06.02.2000Landskamp
04.12.1999Julestevne
13.11.1999NM styrkeløft junior
12.06.1999Seriestevne
13.03.1999Seriestevne
24.02.1999Seriestevne
24.02.1999Seriestevne
30.01.1999Klubbstevne
12.12.1998Åpent stevne
10.10.1998Seriestevne
07.06.1998Seriestevne
06.06.1998KM Oslo-Akershus
25.04.1998Seriestevne
28.01.1998Seriestevne
16.02.1997Benk-cup
22.02.1995Seriestevne
01.06.1991KM
27.02.1988Seriestevne
04.12.1987Åpent stevne
24.01.1982Klubbstevne
01.03.1975NM Old Boys