Askim SK


Informasjon

LederCyril Frantzen
Stiftet23.02.1976
AdresseIdrettsåsen 19, 1816 Skiptvet
E-postaskimstyrkeloftklubb@gmail.com
Hjemmesidehttp://www.askimstyrkeloftklubb.no/
FacebookFacebook-side
RegionStyrkeløftregion Øst

Klubblokale

Løftere (48)

Ingvild Hansen
Alexander Nilsson
Andrea Berge
Andrea Hansen
Anita Stavik
Anita Traasdahl
Anne Marie Hveding
Bjarki Bjarkason
Bjørn Fjell
Bjørn Flem
Camilla Thornquist
Daniel Gromstad Martinussen
Daniel Refsnes
Eirik Sundeid
Elianna Skåtun
Elin Kolding
Elisabet Wilsgård
Ella Strømstad Aalborg
Hans Andreas Fjell Kaasa
Hans Jørgen Fjeld
Herman Lied Meyer
Ibrahim Ganem
Ida Garsegg Hansen
Isabell Adolfsen
Isak Asperud
Jane Kvelland Berntsen
Jassin Andre Aarsteinsen Darei
Jeanette-Rene Viklund
John Andre Berger
Kevin Singh
Kirsti Løken
Leif Sydengen
Linn Hèlen Solbakken Fjeld
Lukas Peder Fjeld Hansen
Magnus Refsnes
Mari Fjell Kaasa
Nora Kristin Larsen
Oliver Omtvedt Aas
Sander Engh
Sarah Nilsen Evensen
Simen Johnson Myrvold
Stian Robrahn
Terje Myrvold
Therese Opsahl
Thomas Pedersen
Unni Sofie Jorde Skjerven
Vidar Torvik
Øystein Aas

Vis tidligere løftere

Dommere (10)

Anita Stavik
Anne Marie Hveding
Hans Andreas Kaasa
Joachim Løkkevik
Leif Sydengen
Mari Fjell Kaasa
Per Øivind Fjeld
Sarah Nilsen Evensen
Thomas Ragnar J. Pedersen
Vidar Kristiansen-Bakke

Klubbtrenere

Arild Kolshus
Bjørn Fjell
Hans Andreas Kaasa
Mari Thorshaug Fjell
Marius Bergerud Andersen
Pål Guddal

Stevner

DatoStevne
14.04.2023NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
17.12.2022Klubbstevne
20.08.2022RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
18.06.2022Klubbstevne
27.04.2022Klubbstevne
05.02.2022Åpent stevne
28.01.2022Klubbstevne
12.10.2021Klubbstevne
25.09.2021Regionmesterskap utstyr Region øst
26.06.2021NM styrkeløft utstyr
19.06.2021Klubbstevne
06.03.2021Klubbstevne
19.12.2020Klubbstevne
22.02.2020Åpent stevne
14.12.2019Åpent stevne
04.10.2019RM styrkeløft utstyrsfritt region øst
15.06.2019Åpent stevne
16.02.2019Åpent stevne
15.12.2018Åpent stevne
24.11.2018NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran
15.09.2018Åpent stevne
16.06.2018Klubbstevne
26.04.2018NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
17.02.2018Åpent stevne
16.12.2017Åpent stevne
17.06.2017Åpent stevne
17.04.2017Klubbstevne benkpress
04.02.2017Regionmesterskap region Øst
17.12.2016Klubbstevne
21.08.2016Klubbstevne
25.06.2016Klubbmesterskap
27.02.2016Åpent stevne
19.12.2015Klubbstevne
10.10.2015RM utstyrsfritt
12.09.2015Klubbstevne
29.05.2015NM Styrkeløft
28.02.2015Klubbstevne
20.12.2014Åpent stevne
04.10.2014Åpent stevne
29.05.2014NM Styrkeløft 2014
10.05.2014Åpent stevne
08.02.2014RM Øst
15.06.2013Åpent Stevne
20.03.2013Klubbstevne
16.06.2012Nasjonalt Ungdom-Junior
06.06.2012Åpent stevne
25.01.2012Åpent stevne
13.06.2011Klubbstevne
03.06.2011NM 2011
11.05.2011Seriestevne
20.04.2011Seriestevne
29.12.2010Klubbstevne
10.10.2010Sydnorsk benkpress
09.10.2010Sydnorsk styrkeløft
09.06.2010Åpent stevne
28.03.2010NM Benkpress
02.12.2009Åpent stevne
27.06.2009Åpent stevne
22.04.2009Seriestevne
21.02.2009RM Styrkeløftregion Øst
01.11.2008Åpent stevne
17.09.2008Seriestevne
09.04.2008Seriestevne
23.01.2008Klubbstevne
05.12.2007Seriestevne
24.10.2007Seriestevne
20.06.2007Seriestevne
11.04.2007Seriestevne
17.01.2007Seriestevne
25.10.2006Seriestevne
21.06.2006Seriestevne
12.04.2006Seriestevne
12.04.2006Benkstevne
18.01.2006Seriestevne
18.01.2006Benkstevne
26.11.2005KM Benkpress
26.10.2005Klubbstevne
22.06.2005Seriestevne
13.04.2005Seriestevne
29.01.2005KM
20.10.2004Seriestevne
16.06.2004Seriestevne
12.06.2004NM Lag 2004
07.04.2004Seriestevne
14.01.2004Seriestevne
22.10.2003Seriestevne
24.05.2003Kretsmesterskap
14.04.2003Seriestevne
29.01.2003Seriestevne
26.10.2002Seriestevne/Benk-Cup
19.06.2002Seriestevne
10.04.2002Seriestevne
16.01.2002Seriestevne
12.05.2001KM
20.01.2001Seriestevne
28.10.2000Seriestevne
28.10.2000Benkcup
12.02.2000Seriestevne
18.06.1999Seriestevne
22.11.1998KM Benkpress
04.10.1998Seriestevne
06.06.1998Seriestevne
05.04.1998Seriestevne
22.03.1998A-NM
25.01.1998Seriestevne
23.11.1997KM benkpress
26.10.1997Seriestevne
28.09.1997Benkpress-cup
13.09.1997Åpent stevne
15.06.1997Seriestevne
13.04.1997Seriestevne benkpress
13.04.1997Seriestevne
19.01.1997Seriestevne
26.10.1991Seriestevne
25.08.1991NM-Benkpress
08.06.1991Seriestevne
13.04.1991Seriestevne
16.02.1991B/V-NM
05.01.1991Seriestevne m/benkpress-cup
29.10.1989KM benkpress
08.04.1989NM styrkeløft
07.09.1985Nordisk damer
17.12.1983Klubbstevne
03.04.1982NM styrkeløft herrer
28.02.1981RM