Nasjonalt Ungdom- og Juniorstevne



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 18.06.2011
Stevnetype Nasjonalt Ungdom- og Juniorstevne
Sted Brumunddal
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 48
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.84+Oda Elise RefringMoss SIK95.1067.58095405057.577.592.5105257.5217.87
Junior 19-23 damer
1.-52Caroline HanssenMoss SIK49.60117.5125125606567.5117.5125130320413.6
1.-63Maria Aas LøsethFræna AK62.9012513513577.582.582.5120130135332.5357.54
2.-63Ida- Mari TorgersenSPUVI63.009510010052.557.560100110120252.5271.19
--84Mariann Lunde HugdalStavanger SK81.901001001056065709510511000
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Benjamin DanielsenØksfjord AK52.206067.572.5505557.592.597.5102.5230224.78
1.-66Simon Bråthe JohansenLenja AK64.10190197.5202.59095100.5200215217.5512.5412.36
2.-66Daði Már JónssonIsland65.40110110120105110115150165175395312.48
3.-66Henrik RønningBrumunddal AK62.60100107.5107.5858592.5120127.5135320262.78
1.-74Sebastian Daudon BakkenOslo SK73.00170185190120130135160172.5180505366.83
2.-74Steinar Freyr HafsteinssonIsland73.30130140150105110115185200210460333.13
3.-74Davíð BirgissonIsland71.40140150160100107.5112.5165175180437.5323.01
4.-74Anders Edvardsen NæsLenja AK73.80127.5137.5142.592.5100102.5140157.5165410295.49
1.-83Thomas Steinnes NordqvistSande KK75.30190202.5202.5125130132.5185192.5192.5507.5360.63
2.-83Aksel StavheimSjøholt AK79.10160170172.5110110115150160165445305.98
3.-83Dennis SivertsenAlta AK79.40140150155100110112.5145155162.5422.5289.84
4.-83Halldor ArnasonStavanger SK77.701401401509095100150160165410285.24
5.-83Ellert Björn ÓmarssonIsland77.30115125135708085130160170375261.79
1.-93Ralf A. MaleFræna AK90.505075100210210210100120130440280.1
2.-93Henrik NilsenLenja AK83.201251351408592.597.5165180190417.5278.31
3.-93Kristoffer ØstbyOttestad Kast og Styrkeløft89.7040--117.512012565--225143.89
1.-105Morten E. LingeStavanger SK98.50230240245140150160225240240645394.93
2.-105Geir Andre StubberudSande KK100.00215220220130137.5137.5215227.5242.5580352.99
3.-105Gudsteinn ArnasonStavanger SK97.70195200220140147.5150190210220550337.92
4.-105Henrik JensvoldRøros SK103.90170190200130140145180200217.5535320.89
5.-105Markus KrøysethØksfjord AK99.80155162.5162.5909097.5150152.5160412.5251.25
1.-120Nicolai K. TitlestadSjøholt AK116.20257.5270270162.5170175205215225660382.47
Junior 19-23 herrer
1.-66Kim EngenOslo SK64.30147.5157.5160105110110150157.5162.5432.5347.08
1.-83André MidtbyBrumunddal AK81.80210220220140145145200220245610410.77
2.-83Kenneth HagenBrumunddal AK77.80200207.5217.5160165170210217.5225607.5422.27
3.-83Sindre ÅseliOslo SK81.70210220227.5115120125210222.5227.5567.5382.44
4.-83Asbjørn Lunde BrekkeStavanger SK79.80175185200110120125180200205525359
5.-83Martin BellikaAlta AK78.40185197.5207.595100105165180190502.5347.53
6.-83Simen KjelgårdOslo SK82.20115122.51258592.595130142.5150367.5246.74
1.-93Julian LysvandSteinkjer SK90.80235242.5245177.5182.5187.5255270280700444.92
2.-93Erik FredriksenBrumunddal AK90.20240247.5255190197.5200220230237.5692.5441.61
3.-93Mikkel ØstrengSPUVI91.60200215220175180182.5185197.5205607.5384.43
4.-93Roger NavarseteSogndal IL92.10120130140207.5215215125135165520328.17
5.-93Lars Ola LarsenMoss SIK85.00140165177.59095100160175180440289.65
1.-105Endre WollanOslo SK103.00270285285210215215280300-800481.36
2.-105Martin SynvisAlta AK95.30245250260150160160215230240650403.72
3.-105Tor Emil GjøringbøFørde IL102.50270270272.5140140215220230245640385.79
4.-105Mathias LeonhardsenBodø Atletklubb98.10200210220170175180210220230620380.31
1.-120Per Marius HoleSPUVI117.50270270270240250262.5270290300832.5481.02
2.-120Joar AlsethMelhus IL118.40240250255135145150250265265665383.57
--120Asgeir HoelSjøholt AK109.3025026027018018518525026027500
1.120+Bård Tore RogstadBrumunddal AK133.50260270277.5162.5170177.5270282.5290730410.99
2.120+Benjamin BaldwinOrkanger IF129.20250262.5270185190190245260280720407.66

Rekorder

Caroline Hanssen Junior 52,0 Markløft 130,0
Simon Bråthe Johansen Ungdom 66,0 Knebøy 202,5
Sebastian Davon Bakken Ungdom 74,0 Knebøy 190,0
Sebastian Davon Bakken Ungdom 74,0 Benkpress 135,0
Sebastian Davon Bakken Ungdom 74,0 Benkpress-enkeltløft 135,0
Sebastian Davon Bakken Ungdom 74,0 Sammenlagt 505,0
Thomas Steinnes Nordquist Ungdom 83,0 Benkpress 132,5
Thomas Steinnes Nordquist Ungdom 83,0 Benkpress-enkeltløft 132,5
Ralf A. Male Ungdom 93,0 Benkpress 210,0
Morten E. Linge Ungdom 105,0 Knebøy 245,0
Morten E. Linge Ungdom 105,0 Markløft 240,0
Morten E. Linge Ungdom 105,0 Sammenlagt 645,0
Nicolai K. Titlestad Ungdom 120,0 Knebøy 270,0
Roger Navarsete Junior 93,0 Benkpress 215,0
Roger Navarsete Junior 93,0 Benkpress-enkeltløft 215,0
Per Marius Hole Junior 120,0 Benkpress 262,5
Per Marius Hole Junior 120,0 Benkpress-enkeltløft 262,5


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0114FJørgen Haug
0138FLeif Sydengen
0185FNils-Petter Knudsen
0361FEgil Walseth
0408FFrank Vegard Hanssen
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0583FMarius Arnesen