Åpent klassisk benkpresstevne



Fakta

Arrangør Bergen SK
Dato 19.01.2013
Stevnetype Åpent klassisk benkpresstevne
Sted Haukelandshallen
Stevneleder Tor Engevik
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 40
Antall resultat 40

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Anna Dorthea Espevik*Bergen SK67.4062.57072.57071.52
Junior 19-23 damer
1.84+Tine S. Heimdal*Bergen SK93.504552.5555546.82
Åpen damer
1.-72Hedda Døli*Bergen SK71.004040454039.41
1.-84Maria Birkeli*Halden SI82.8082.585908576.36
2.-84Jane Josefine Bostrøm*Bergen SK73.407582.582.57572.29
Veteran 40-49 damer
1.-84Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK74.6057.56062.56057.23
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Arild Sangolt*Odin SK77.3092.510010010069.81
1.-93Aksel Stavheim*Sjøholt AK92.20130142.5150142.589.89
Junior 19-23 herrer
1.-66Frode Fyllingsnes*Bergen SK63.0067.572.5757561.25
1.-74Micahel Tveiterås*Bergen SK68.103540454534.45
1.-83Ralf A. Male*Fræna AK80.40125132.514014095.28
2.-83Mikal Mjelva*Bergen SK76.8011512012512084.13
1.-105Jan Arild Jonassen*Bergen SK97.109097.510010061.61
1.-120Andreas Røed Tindvik*Bergen SK107.3011011512011568.22
Åpen herrer
1.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK64.00120130140130104.74
2.-66Yngve Hopen*Odin SK64.9090100-10079.62
1.-83Kim Gundersen*Ulefoss AK79.20160170175170116.81
2.-83Steffen Hope*Odin SK80.80145152.5152.5152.5103.47
3.-83Lavan Tahir*Bergen SK81.30130137.5142.513087.87
4.-83Christian Veungen Berg*Ulefoss AK82.8010511011510570.19
1.-93Sturla Mæland Abrahamsen*Ulefoss AK93.00170175175170106.79
1.-120Christer B. Larsen*Brumunddal AK117.80225242.5247.5242.5140.04
2.-120Anders H. Knudsen*Bergen SK120.0015516016516091.98
Veteran 40-49 herrer
1.-93Frank Gyland*Kristiansand AK90.90162.5170175175111.16
1.-105Alf Granvang*Brumunddal AK104.00185195200195116.92
2.-105Raul Holm*Bergen SK93.2011012012512578.45
3.-105Viggo Takvam*Bergen SK93.1095100102.5102.564.36
1.-120Arild Brekne*Bergen SK106.5013013514013580.27
1.120+Kjell Furesund*Fræna AK134.90225235250235132.07
2.120+Bjørn Grønvold*Sande KK149.80190200205205113.45
3.120+Odd Malvin Ugelvik *Fræna AK132.7014015016016090.18
Veteran 50-59 herrer
1.-83Tor Engevik*Bergen SK82.00100105107.510570.6
1.-93Børre Borgersen*Drammen SI90.00150157.5160160102.14
1.-105Tor Granvang*Brumunddal AK101.5014015016015090.75
2.-105Bengt Eide-Olsen*Bergen SK104.0013014514514586.94
1.-120Trond Lundemo*Bergen SK111.4012012513013076.22
1.120+Ove Andreassen*Odin SK148.90172.5177.5185185102.47
2.120+Jan Helge Rustan*Sande KK129.4012012512512570.76
Veteran 60-69 herrer
1.-105Robert Øren*Odin SK103.10120127.513013078.2
Veteran +70 herrer
1.-74Rolf A. Halvorsen*Odin SK72.709010010510576.49

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R1Kristoffer GrønvoldStyrkeløftregion Østafjell20

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0390FMons Terje Skjelvik
0551FAlexander Kirketeig
0589FTor Engevik
0590FRolf Arne Halvorsen
0615RBjørn Grønvold
0666RJan Arne Olsen
0690FOle Tilrem
0749FFrederik Engevik
0751RMarius Aadland