RM Øst styrkeløft utstyr



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 02.02.2019
Stevnetype RM Øst styrkeløft utstyr
Sted Hamar
Stevneleder Carl Y. Christensen
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 28
Antall resultat 25

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-72Julie Antonsen Oslo SK69.15182.5187.5192.5100105107.5170180187.5487.5618.39
Åpen damer
1.-52Julie FosseideOslo SK51.80160170175808590167.5178185438640.65
--57Hilde Mikkelsen HaugenBrumunddal AK56.95185192.5197.5132.5132.5132.516017017500
1.-63 Ingvild HansenAskim SK62.65177.5182.5187.5122.5130132.5170180187.5507.5666.03
2.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.95---127.5127.5132.5---132.5691.55
1.-72Monika KvamBrumunddal AK71.20185190192.5130130132.5155160162.5482.5606.15
2.-72Tonje TeigNes SIL71.8082.585905052.555125130135280395.58
1.-84Eva EngskarIL Kraftsport84.00---185200200---185759.59
1.84+Marte OlborgOslo SK105.00192.5202.5205112.5117.5120157.5165172.5487.5533.79
Veteran 50-59 damer
1.-63Anita StavikAskim SK61.00155165170707577.5147.5155161401554.29
1.-84Lene EinarsenIL Kraftsport80.95---959597.5---95510
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Ludvik MoenBrumunddal AK80.70227.5237.5246145152.5155210220225626535.65
Junior 19-23 herrer
1.-74Vetle SkundbergBrumunddal AK71.40---130137.5142.5---142.5532.23
1.-93Elias PettersenBrumunddal AK88.25---137.5140147.5---147.5475.62
Åpen herrer
1.-74John Andre BergerAskim SK72.80---165175175---165583.01
1.-83Ståle WærnessOslo SK82.65245250262.5145150155235242.5247.5642.5540.57
1.-120Andre HoffmannNes SIL117.50225235-180180180200215230630441.55
Veteran 50-59 herrer
1.-105Bjørn SolbergBrumunddal AK100.15182.5190200157.5162.5165200212.5217.5575441.11
2.-105Tor GranvangBrumunddal AK103.35110140170200213213180200220540410.95
1.-120Jim LjungquistBrumunddal AK119.45260275283230235238260271276.5789.5535.87
2.-120Alf GranvangBrumunddal AK106.40---190200200---190512.15
Veteran 60-69 herrer
1.-74Egil WalsethNes SIL70.10---77.580----80372.33
--83Bjarne SynstadIL Kraftsport82.50---205205205---00
1.-120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK112.10---210222.5225---222.5558.95
Veteran +70 herrer
1.-93Bjørn LarsenBrumunddal AK88.90---90100110---110391.78
1.-105Finn BjerkIL Kraftsport103.80---135150.5150.5---135411.62
Åpen damer
Gj.-63Ruth Kari HoleSPUVI62.20---132.5132.5132.5---00
Junior 19-23 herrer
Gj.120+Erik RøenSjøholt AK138.20280--170--320370.5370.5820.5518.9

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anita StavikVeteran 50-5963Markløft161kg
Anita StavikVeteran 50-5963Sammenlagt401kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft370.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress238kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Markløft276.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt784kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt789.5kg
Julie FosseideÅpen52Markløft178kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Knebøy246kg
Vidar Alexander RingvoldVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft222.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer764FVivian Kolsrud
1Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
1Teknisk kontrollør361FEgil Walseth
1Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen
2Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
2Sidedommer361FEgil Walseth
2Sidedommer764FVivian Kolsrud
2Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
2Stevneleder701I/2Carl Yngvar Christensen

Bilder (1)