Åpent stevne



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 04.05.2019
Stevnetype Åpent stevne
Sted Hamar
Stevneleder Carl Yngvar Christensen
Sekretær Carl Yngvar Christensen
Antall deltakere 26
Antall resultat 26

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-57Mari Kristin Kolsrud Bjerke*Sande KK55.85120127.5127.5657070142.5152.5157.5345633.75
1.-63Julie Maria Dramstad-Sunde*Nes SIL59.90858592.5505557.5120130137.5285501.58
2.-63Susanne Aune Solaas*Christiania AK60.85100105107.5606567.5102.5112.5-285497.98
1.-72Henriette Johnsrud Wedén*Christiania AK71.30110112.511562.56567.5110115120295481.91
2.-72Julianne Aga*Christiania AK65.8080859047.55052.595102.5110245411.81
1.-84Amalie Jota*Christiania AK78.70140147.5152.5808587.5150162.5167.5402.5631.78
2.-84Ingelin Hansen*Christiania AK77.4597.5102.51055052.555107.5110-262.5415.06
3.-84Hanne Kottum*Christiania AK78.30---62.567.570---70530.14
Ungdom 14-18 herrer
1.-93Joakim Eriksson Aas*Brumunddal AK85.051201301407582.587.5140160175402.5365.62
1.-120William Haugen*Christiania AK112.15180180190120130135180195210535429.36
2.-120Kristian Eek Haugen*Nes SIL113.80---100110120---120400.81
Junior 19-23 herrer
1.-93Patcharapol Limsamut*Nes SIL86.551401501559095102.5160170175427.5388.67
Åpen herrer
1.-83Mikal Sviggum*Brumunddal AK81.65160172.5177.5110115120212.5222.5227.5515505.82
2.-83Valon Sadiku*Brumunddal AK81.90160172.5172.5100110120202.5215225495481.83
1.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL92.70250260265165175180285295300745708.24
2.-93Marius Stråbø Johansen *Brumunddal AK91.45190200205135140142.5220230235582.5540.08
3.-93Nicholas Lohrmann*Christiania AK90.30145152.516077.582.585165175182.5420369.05
4.-93Sigurd Ole Grimstad*Brumunddal AK91.05---127.5135137.5---135516.91
1.-105Thomas August Nikolaisen*Christiania AK103.40215222.5230122.5127.5132.5247.5255260622.5539.3
2.-105Are Liseth*Brumunddal AK97.45---120125127.5---125458.19
1.-120Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK111.75215225237.5150157.5162.5255275282.5677.5567.45
2.-120Kristian Uren BjørlykhaugSjøholt AK107.90220230240182.5192.5200200210215647.5471.55
Veteran 40-49 herrer
1.-120Randulf Alexander Bull*Oslo SK116.65210220230130140-220230240600480.46
2.-120Olav KompelienBrumunddal AK118.75---250270----270627.75
Veteran 60-69 herrer
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK113.25182.5192.5202.5152.5162.5167.5180200207.5572.5462.66
Veteran +70 herrer
1.-93Bjørn Larsen*Brumunddal AK88.65---100107.5112.5---112.5438.7

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer969RRoger Eriksen
1Sidedommer114FJørgen Haug
1Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
2Hoveddommer969RRoger Eriksen
2Sidedommer114FJørgen Haug
2Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen