Åpent stevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 15.06.2019
Stevnetype Åpent stevne
Sted Askim
Stevneleder Vidar Bakke
Sekretær Malin Solberg Hansen
Antall deltakere 33
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Nora Kristin Larsen *Askim SK70.408592.597.557.562.567.5127.5135140300492.75
1.84+Miriam Holm *Askim SK117.95707582.552.557.560100110125257.5356.88
Åpen damer
1.-63Maria Rolland*Askim SK58.3060708040455090100105230405.19
1.-84Camilla Thornquist*Askim SK82.10---859092.5---90649.68
1.84+Trude Nilsen*Askim SK86.2595105112.552.55557.5110130142.5300455.61
Veteran 40-49 damer
1.-84Anette Haarseth*Askim SK75.5567.567.572.547.552.555808592.5220350.85
Veteran 60-69 damer
1.-63Kirsti Løken*Askim SK62.1010010510552.55557.5125132.5137.5290502.41
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Mats Hytland-Eriksen*Askim SK57.1065758542.55055100110125260296.35
1.-83Herman Lied Meyer*Askim SK81.75120127.5132.577.582.585130140150367.5336.35
Junior 19-23 herrer
1.-83Simen Johnson Myrvold*Askim SK75.55180200205140150155200225240585619.43
1.-93Ljubomir Simic*Askim SK86.45135145155105120127.5185200210485452.72
Åpen herrer
1.-66Daniel Refsnes*Askim SK65.95130140150100100107.5150165175432.5485.39
1.-83John Andre Berger*Askim SK81.20---140140145---145600.66
1.-93Arild Kolshus*Askim SK87.85190205222.5115122.5127.5220240255600573.93
2.-93Henrik Bjørmark Devik*Askim SK92.20150160170110115120170180185470417.07
1.-105Chriss Andrè Minge*Askim SK103.05135145152.58092.5100175187.5200445362.19
1.-120Tor-Carsten Trippestad*Askim SK117.35140155170105112.5120180200215490375.49
Veteran 40-49 herrer
1.-93Ronny Pedersen*Askim SK92.00175190200115125135210225235570524.59
1.-105Vidar Torvik *Askim SK102.70140145150105110115160170180435352.94
2.-105Øystein Aas*Askim SK99.75---185190----185667.48
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK134.10---200210212.5---212.5646.87
Veteran 50-59 herrer
1.-93Arve Olsson*Askim SK91.45---120130135---135515.42
1.-105Bjørn Flem*Askim SK100.20---145150155---155557.95
Veteran 60-69 herrer
1.-105Leif Sydengen*Askim SK104.25---130140140---130457.01
1.120+Geir Fjære*Askim SK122.90---120120120---120383.92
Junior 19-23 damer
Gj.-63Nikita Alslie*Moss SIK63.00122.5127.513072.577.580125130132.5335579.25
Åpen damer
Gj.-72Kristin Hagset*Christiania AK66.45122.5130132.567.57070137.5145152.5355599.69
Veteran 50-59 damer
Gj.-72Kristin Johansen*Frogner AK64.95122.5130130657072.5132.5137.5142.5342.5584.22
Ungdom 14-18 herrer
Gj.-59Daniel Andersen Nilsen*Halden SI54.95125132.5137.577.582.585140152.5157.5375482.02
Junior 19-23 herrer
Gj.-83Germe Wimpaye*Halden SI79.00192.5200205120125127.5250262.5270592.5608.65
Åpen herrer
Gj.-93Gerrit Judith*Christiania AK90.45165172.5180100105110195210217.5500454.97
Gj.-120Sindre Andre Haug*Christiania AK114.10167.5175175102.5105-220230240520410.59
Veteran 50-59 herrer
Gj.-105Bjørn Solberg*Brumunddal AK103.15130137.5142.5132.5137.5142.5185202.5-487.5404.61

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer887RHans Andreas Kaasa
1Sidedommer682FAnita Stavik
1Sidedommer806RJoachim Løkkevik
1Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
2Hoveddommer682FAnita Stavik
2Sidedommer806RJoachim Løkkevik
2Sidedommer887RHans Andreas Kaasa
2Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke

Bilder (1)