Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt region Sø



Fakta

Arrangør Karmøy Styrkeløftklubb
Dato 01.09.2019
Stevnetype Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt region Sø
Sted Avaldsnes
Stevneleder Ruth Meland
Sekretær Morten Andreas Middelthon
Antall deltakere 29
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-47Thea Margrethe Korneliussen*Sandnes AK46.326067.572.532.537.54077.58590202.5391.5
1.-63Liz Tobiassen*Arendal SVK57.2372.575803537.542.590100112.5235417.88
Junior 19-23 damer
1.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK57.1710511011547.552.557.5107.5115122.5290522.13
1.-84Melissa Evja*Kristiansand AK83.031001051055557.560100107.5112.5270416.33
Åpen damer
1.-52Caroline Hoff Hansen*Arendal SVK50.78808590556062.595100105250472.38
1.-84Aina Pedersen Oen *Karmøy Styrkeløftklubb80.21112.5117.512067.57072.5127.5132.5137.5327.5510.57
1.84+Christina Øie Brommeland*Karmøy Styrkeløftklubb97.03150157.5162.5808587.5160172.5182.5430620.21
2.84+Ingrid Toreid Boleij*Karmøy Styrkeløftklubb85.46135140147.57072.575140147.5155377.5573.25
Veteran 40-49 damer
1.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb56.80100105110556062.5102.5105112.5285514.27
1.-72Cecilie Point Pedersen*Sandnes AK71.78120127.5132.5606570137.5145145335546.47
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Knut Einar Skår*Karmøy Styrkeløftklubb82.49195205210132.5137.5142.5240250260612.5613.29
2.-83William Pedersen*Karmøy Styrkeløftklubb82.45195205210127.5135137.5195205210552.5545.09
3.-83Ruben Iversen Reistad*Karmøy Styrkeløftklubb78.98152.5160165102.5110110210220230505506.33
4.-83Adrian Vangen Helgesen*Karmøy Styrkeløftklubb81.60160167.5175102.5110112.5200210220495483.1
Junior 19-23 herrer
1.-83Aleksander B. Hauge*Sandnes AK81.69160170180120130130190200210510499.92
1.-120Theo Orstad*Stavanger SK118.98200210215115120-225240250580456.27
Åpen herrer
1.-83Svein-Inge Stiansen*Arendal SVK77.89162.5170180110117.5120225232.5232.5525535.1
1.-93Marco Berntsen*Kristiansand AK91.30235247.5252.5152.5165172.5250285302.5705672.18
2.-93Simen Mikalsen*Karmøy Styrkeløftklubb90.94205220230150160160220235250640603.95
3.-93Aleksander Olsvik*Stavanger SK90.40190202.5207.5150160160225235240597.5560.41
4.-93Daniel Spidsø*Karmøy Styrkeløftklubb92.67197.5207.5207.5147.5152.5152.5195202.5210555506.12
5.-93Arvydas Karenga*Haugaland AK92.10187.5192.5200110112.5112.5190195200502.5452.1
1.-105Fredrik åbø*Stavanger SK102.23225237.5250155165170240252.5260680601.1
2.-105Andreas Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb101.56240247.5-140140140220230230600522.56
1.-120Snorre Tollef Ravn *Karmøy Styrkeløftklubb117.83220230245170175185220240250680552.59
1.120+Marius Kopsland Bertnsen*Karmøy Styrkeløftklubb128.86185195200150160160180200210560417.76
Veteran 40-49 herrer
1.-105John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb96.48202.5202.5215107.5115120230237.5242.5555492.95
1.-120Kurt Simonsen*Karmøy Styrkeløftklubb105.96205205212.5135142.5145195197.5205537.5447.17
Ungdom 14-18 herrer
Gj.-83Einar Naveen Møen*Bergen SK81.23162.5170172.5117.5122.5125165170172.5470455.92

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer610FAlastair McColl
1Sidedommer933RLisa Marie Olufsen
1Sidedommer991RLinda Zahl Pedersen
1Teknisk kontrollør928RRuth Meland
2Hoveddommer860RArve Rønnekleiv
2Sidedommer698FLoyd Georg Færøvik
2Sidedommer991RLinda Zahl Pedersen
2Teknisk kontrollør800RKnut Martin Haraldsen
2Stevneleder928RRuth Meland
3Hoveddommer610FAlastair McColl
3Sidedommer933RLisa Marie Olufsen
3Sidedommer991RLinda Zahl Pedersen
3Teknisk kontrollør928RRuth Meland