RM Benkpress utstyrsfritt Region vest



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 05.10.2019
Stevnetype RM Benkpress utstyrsfritt Region vest
Sted Bergen
Stevneleder Kristian Solheim
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 32
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-57Sunniva Abrahamsen*Odin SK55.275052.557.552.5468.06
1.-63Kristine Røgelstad*Odin SK62.8080859085681.49
1.-72Anna D. Abrahamsen*Odin SK66.6257.562.567.567.5543.28
Åpen damer
1.-57Helene Angelica Ostojic*Atlas SK53.55657072.572.5630.13
1.-63Frida Birgitte Espenes*Atlas SK61.3282.587.592.592.5742.73
1.-84Anita Camilla Bratland*Odin SK73.9595100102.5100741.09
1.84+Siv Bjørkestrand*Odin SK100.68107.5115120120783.81
Veteran 40-49 damer
1.84+Kim Eikefet*Odin SK92.55808587.587.5608.95
2.84+Janne Lie*Bergen SK88.754042.54542.5339.22
Veteran 50-59 damer
1.-57Nina Martens Meyer*Odin SK55.8540454540370.58
1.84+Wenche Bratten Myking*Bergen SK84.8665707575547.91
Veteran 60-69 damer
1.-72Anne Lise Sæthre *Bergen SK63.224550.550.545391.97
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Robert Røgelstad*Odin SK65.3862.567.57070343.16
1.-83Einar Naveen Møen*Bergen SK79.66117.5125127.5125525.11
2.-83Thomas Håvik Knutsen*Bjørgvin SK79.339092.59595400.43
3.-83Andreas Schilbred Solberg*Bjørgvin SK80.4485909590375.61
1.-93Isak Nawfel Mahmouh*Bjørgvin SK83.46100102.5102.5102.5416.66
1.-105Anders Ness Totland*Bjørgvin SK96.82100105110110405.05
2.-105Aleksander Vold*Bergen SK101.4797.5105107.5105375.59
Junior 19-23 herrer
1.-74Sebastian Bruvik*Bergen SK71.79120127.5127.5127.5579.44
1.-93Håkon Berge Berntsen *Odin SK88.48140150150150585.3
1.-105Benjamin Teigland Jakobsen*Atlas SK101.41140150160150536.01
Åpen herrer
1.-74Remi Lilleskare*Odin SK72.62125135140135608.02
2.-74Lars Erik Stuland Olsen*Bergen SK72.03105115120115521.26
1.-83Frode Fyllingsnes*Nordhordland SK78.80100105110110465.84
1.-120Thomas Grimstad*Bjørgvin SK117.50170175180175572.97
1.120+Ørjan Leirheim*Odin SK133.80195205210210640.04
Veteran 40-49 herrer
1.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.06140150157.5150527.62
1.120+Roger Andrè Sellevoll*Odin SK152.40200207.5217.5207.5591.91
Veteran 50-59 herrer
1.-83Hans-Erik Øverland*Nordhordland SK80.88125130132.5130540.13
1.-120Harald Morten Haug*Bjørgvin SK109.75130140145140477.18
Veteran 60-69 herrer
1.-120Robert Øren*Bergen SK106.20110115120120417.33

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer690FOle Tilrem
1Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
1Sidedommer765RStian Solhaug Stor-Re
1Teknisk kontrollør772FGeir Akse
2Hoveddommer690FOle Tilrem
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Sidedommer772FGeir Akse
2Teknisk kontrollør765RStian Solhaug Stor-Re
3Hoveddommer690FOle Tilrem
3Sidedommer772FGeir Akse
3Sidedommer917FKim Eikefet
3Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik