RM styrkeløft- benkpress utsyrsfritt region Nordla



Fakta

Arrangør Rana KK
Dato 05.10.2019
Stevnetype RM styrkeløft- benkpress utsyrsfritt region Nordla
Sted Rana
Stevneleder Runi Sparby og Anders Grønmo,
Sekretær Morten Rygh
Antall deltakere 29
Antall resultat 28

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Astrid Haugberg Slettmyr *Hundholmen Atletklubb64.6965707527.53032.59097.5105212.5357.73
Junior 19-23 damer
1.-84Sandra Slotterøy Nilsen*Brønnøy SK75.7495102.5107.557.562.565130140145317.5506.39
Åpen damer
1.-63Jowan Salay*Bodø Atletklubb62.25909510062.562.570125132.5140302.5524.27
2.-63Ane Karoline Slettbakk Jensen*Bodø Atletklubb62.2092.510010547.552.555122.5132.5135295511.01
1.-72Sarah Nilsen Evensen*Hundholmen Atletklubb71.02107.5112.5112.5909595130137.5145347.5569.68
1.-84Siri Anita Slettmyr*Hundholmen Atletklubb84.00162.5170-97.5105110192.5202.5208.5483.5737.43
2.-84Kristin Michalsen*Rana KK83.65100107.5112.5606570110122.5130305468.28
3.-84Mona Helen Ludvigsen Engan*Brønnøy SK76.245562.572.537.545458590100210333.86
Veteran 40-49 damer
1.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK106.2311512513077.58082.5125135142.5352.5495.5
Veteran 50-59 damer
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK95.7025--7072.575120140150250368.67
Veteran 60-69 damer
1.-84Tove Michalsen*Rana KK82.26105115120.552.56060120127.5132.5295455.92
Junior 19-23 herrer
1.-74Ali Mohammed Mardini*Bodø Atletklubb73.3611512012595102.5102.5140145155370369.13
1.-83Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb82.80235248252.5150157.5162.5250260270680.5689.03
1.120+Jonas Hestø*Brønnøy SK138.6518019520597.5105110250275285600435.49
Åpen herrer
1.-74Bjørn Arne Jensen*Brønnøy SK72.7913014015090105115140150165420433.11
1.-83Thomas Ovesen*Brønnøy SK81.61160170177.5130135140190210222.5535528.94
2.-83Markus Thonhaugen*Bodø Atletklubb81.03140147.5155130137.5142.5155165180472.5459.61
3.-83Marius Espolin Waard Johnson*Bodø Atletklubb82.96---120125130---130530.45
--83Nikolai Bjørnvik Rosø*Sandnessjøen SK81.71150155155100107.5112.5172.5182.519000
1.-93Edvard Oliver Rølvåg*Sandnessjøen SK92.71177.5185195115120120207.5215222.5522.5471.38
1.-105Jørgen Nikolaisen*Bodø Atletklubb101.80160180180130130135220230240540461.14
2.-105Hans Martin Rygh*Rana KK102.15100135162.5105115125140160182.5460379.42
1.-120Eivind Svaleng*Bodø Atletklubb117.76210220230160170175245265272.5677.5550.44
2.-120Olav Melhus Gomo*Bodø Atletklubb118.92210222.5227.5125130135210220230587.5463.4
1.120+Christoffer Nygård*Rana KK120.16212.5225232.5135140145230255270640509.32
Veteran 40-49 herrer
1.120+Kjell-Frode Skogsøy*Nesna SK136.21170185200140145150210230250580422.3
Veteran 50-59 herrer
1.-74Frode Larsen*Rana KK73.74100115125758590145155160375373.72
1.-105Jan-Roger Johansen*Rana KK103.92225255270125135142.5225265280670585.12
Veteran 60-69 herrer
1.-105Eskild Sommernes*Rana KK101.60160160175120130-215230235535456.66

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Johannes KristensenJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt248kg
Siri Anita SlettmyrÅpen84Markløft utstyrsfritt208.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer242FJan E. Jensen
1Sidedommer474FLine-Anita Andreassen
1Sidedommer786FKristoffer Martinsen
1Teknisk kontrollør778RMads Robin Kåsmo
1Stevneleder905FRuni Hammarø Sparby
2Hoveddommer474FLine-Anita Andreassen
2Sidedommer242FJan E. Jensen
2Sidedommer786FKristoffer Martinsen
2Teknisk kontrollør783FEirik B. Olsen
2Stevneleder908FAnders Grønmo
3Hoveddommer908FAnders Grønmo
3Sidedommer242FJan E. Jensen
3Sidedommer474FLine-Anita Andreassen
3Teknisk kontrollør778RMads Robin Kåsmo
3Stevneleder905FRuni Hammarø Sparby