RM styrkeløft utstyrsfritt region øst



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 04.10.2019
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt region øst
Sted Askim
Stevneleder Vidar Bakke og Vegard Røysum
Sekretær Malin Solberg Hansen
Antall deltakere 117
Antall resultat 115

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Juliane Slettnes*Brumunddal AK63.00122.5132.5140.5707577.5135145153368.5638.84
2.-63Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK58.75100100107.55052.557.5100110115280496.81
1.-72Nora Kristin Larsen *Askim SK71.8087.595100606567.5127.5135142.5302.5492.89
Junior 19-23 damer
1.-63Nikita Alslie*Moss SIK62.4011512012072.577.580120125-312.5541.59
2.-63Enya Marie Wilson*Oslo SK62.40100110112.55557.560107.5115120287.5496.85
1.84+Malin Daltorp*Høland IL og UL90.15110115125758082.5120132.5145340506.85
Åpen damer
1.-47Sakar Hamawandi*OPIL46.80909595707575127.5132.5137.5297.5596.29
1.-63Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK62.45137.5142.5147.582.587.587.5160165-390680.01
2.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.90135140142.56567.570170181183388.5674.95
3.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport61.70110110117.597.5102.5105.5127.5135140350.5612.91
4.-63Ngoc Bich Anna Mai*Oslo SK61.7512012513067.57070130140145337.5589.25
5.-63Linn Hèlen Solbakken Fjeld*Askim SK61.7595102.5107.577.582.587.5110120130320557.73
6.-63Julie Maria Dramstad-Sunde*Nes SIL61.55100105107.55557.560130137.5142.5307.5536.02
1.-72Annemari Løberg Larsen*Lenja AK71.65162.5170170707577.5210221225455744.75
2.-72Julie Dahle*Askim SK67.751351401459095100137.5145152.5392.5658.29
3.-72Kristin Hagset*Christiania AK66.90127.513514072.57577.5147.5155160370623.58
--72Vendela Hacer Cengiz*Lenja AK69.25112.5117.51207577.577.5140--00
1.-84Eilen Pollen*Moss SIK82.801551601659597.5100170180185445683.32
2.-84Sandra Persson*Oslo SK76.70130140152.5708082.5160175182.5415658.59
3.-84Amalie Laastad*Christiania AK79.50150155160808587.5155162.5170415648.55
4.-84Sofie Flyvholm Haug*Halden SI79.3512012013082.587.590140155172.5382.5598.43
5.-84Rebecca Kennwood*Oslo SK81.35125130137.572.577.580145152.5160367.5569.28
6.-84Trude Nilsen*Askim SK83.651001051105557.560125135145300460.7
7.-84Julie Berger Johansen*Lenja AK83.95---92.5100100---92.5660.55
8.-84Camilla Thornquist*Askim SK82.10---87.592.592.5---87.5633.72
1.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK91.95135140-859092.5100120140370546.53
Veteran 40-49 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK50.556062.565505560808590202.5375.74
1.-57Jenny Alvsåker*Nittedal AGK56.35707575505555105110117.5237.5425.52
1.-63Hege Velten*OPIL63.00100107.5112.5606565135137.5147.5310534.77
2.-63Solveig Mehlum Teppen*Frogner AK61.2072.5808552.557.557.5105115120257.5446.88
1.-72Guro Bøe*IL Kraftsport71.65100107.5112.5606567.5145155162.5342.5559.26
2.-72Karianne Skjelbred*Lenja AK70.45102.5112.5117.56567.570140150160335550.87
1.-84Heidi Sighovd*IL Kraftsport75.1095102.5107.557.56062.5110117.5125292.5467.98
2.-84Anette Haarseth*Askim SK74.3575808547.555558595100240385.05
Veteran 50-59 damer
1.-63Jane Kvelland Berntsen*Askim SK60.85106.5111113656868125132.5138313.5549.79
1.-84Hege Berntsen*IL Kraftsport74.151101101155052.555140152.5157.5320514.8
2.-84Line Solheim*Askim SK72.50102.5110112.56567.570130140150317.5515.5
1.84+Anne-Lise Kristiseter*Askim SK95.059010011050556090100115285419.15
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild Mathiesen*Lenja AK56.45---67.570.571---71605.16
1.-72Vigdis Hult*Nes SIL69.0582.587.590455151115122.5127.5262.5433.59
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Daniel Andersen Nilsen*Halden SI57.70147.515516190.595100160172.5177.5433.5545.75
1.-83Herman Lied Meyer*Askim SK82.60130137.5142.577.58592.5140150160395365.04
2.-83Stian Bratten*Nes SIL75.65105115120707577.5135145155340324.13
1.-93Joakim Eriksson Aas*Brumunddal AK88.15145152.5162.595100105175185195462.5421.97
1.-105Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK104.00212.5232.5240152.5162.5167.5230255260662.5577.36
2.-105Oscar Kirkeby*Frogner AK93.70195207.5215125135140210222.5230585534.19
Junior 19-23 herrer
1.-74Kristian Aas*Jeløy AK67.75147.5155162.5102.5110112.5170180190462.5513.66
2.-74Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK68.80110117.5122.5707575140150160352.5366.52
1.-83Germe Wimpaye*Halden SI81.30200207.5212.5125130132.5260260267.5612.5619.48
2.-83Henrik Staal*Halden SI80.85155162.5170125130135205215225530526.7
1.-93Benjamin Hognås Hansen*Jeløy AK89.90230240250137.5145150250262.5272.5662.5632.88
2.-93Fredrik Søberg*Oslo SK92.65175192.5200125132.5140195202.5210527.5476.91
3.-93Andreas Romsdal Wichstad*Oslo SK87.95165175180127.5135135165177.5185492.5455.55
--93Patrick Johansen*Høland IL og UL91.0517018018010010010022022522500
1.-105Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK100.20220232.5240150160165225237.5250655583.06
2.-105Adrian Kristiansen*Brumunddal AK96.90172.5185192.5102.5110115175190200502.5437.06
1.-120Benjamin Larsen*Turn og IL National112.45195205212.5160167.5172.5200210220600491.02
2.-120Magnus Refsnes*Askim SK118.00205215215120127.5132.5220230255577.5456.15
3.-120Arkadiusz Kowalski*Halden SI109.85145150155107.5112.5117.5167.5175185447.5349.89
Åpen herrer
1.-66Daniel Refsnes*Askim SK65.45135145152.595102.5107.5160172.5177.5432.5488.45
2.-66Steffan Hansen*Askim SK65.85---130132.5----130633.99
1.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport73.20167.5177.5182.5117.5122.5125200210220525560.23
2.-74Magnus Nymoen Lund*Christiania AK68.70130135140859090145155162.5392.5418.25
1.-83Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK82.45210220230127.5132.5137.5230245260627.5630.59
2.-83Arild Kolshus*Askim SK82.85190205215115122.5122.5220240-560551.77
3.-83Kristian Engdal*Nes SIL80.65180187.5192.5120122.5125210220227.5537.5536.29
4.-83Valon Sadiku*Brumunddal AK80.60160167.5170112.5120125215222.5230512.5507.63
5.-83Magnus Holteberg Skjeltorp*Oslo SK80.70175180182.5125130130180185190502.5495.63
6.-83Geir Breivik*Jeløy AK82.45177.5180185107.5110112.5182.5187.5192.5490473.84
7.-83Kristoffer Bjørnevald*Høland IL og UL81.101401501559092.597.5190200210457.5442.05
8.-83Vetle Skundberg*Brumunddal AK77.30135142.5150122.5127.5132.5145160165442.5440.19
9.-83Paul Otto Barton*IL Kraftsport80.201401501608592.5100167.5175185425407.99
10.-83Sindre P. Blomberg*Lenja AK82.60---130147.5152.5---152.5624.04
11.-83John Andre Berger*Askim SK81.10---142.5147.5152.5---147.5611.55
1.-93Nicholas Storsveen*Oslo SK90.80195210220120130140235255270615577.63
2.-93Lukas Peder Fjeld Hansen*Askim SK92.50185195205137.5145152.5235255272.5612.5568.01
3.-93Marius Ødegård*Brumunddal AK92.25185195202.5115122.5127.5200215225547.5499.63
4.-93Henrik Bjørmark Devik*Askim SK92.20150162.5172.5110115117.5170185200465411.73
5.-93Frode Flinth Westby*Halden SI90.10---157.5162.5167.5---162.5626.3
1.-105Erik Elvsvingen*Nes SIL94.55260272.5-172.5177.5180285295302.5755710
2.-105Jostein Häckert *Lenja AK102.25205215-130135142.5210220225575495.14
3.-105Chriss Andrè Minge*Askim SK102.5015516517590100110185205215490408.79
1.-120Carl Petter Sommerseth*Oslo SK119.65265280290200216.5220.5280310330836.5693.3
2.-120Martin Borgland Rønning*Oslo SK118.00270270282.5195205205300315325800664.5
3.-120Sindre Andre Haug*Christiania AK116.00177.5185190100105110235245250545430.1
4.-120Tor-Carsten Trippestad*Askim SK119.75150170190107.5115115190215240512.5391.8
5.-120Martin Audil Martinsen*Lenja AK112.90---162.5172.5175---175586.2
1.120+Erlend Weise*Oslo SK123.50227.5235245160165170260275290705560.91
Veteran 40-49 herrer
1.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport81.5514015015597.5102.5105170180190447.5428.8
1.-93Ronny Pedersen*Askim SK90.75175180200120135142.5215235245587.5548.21
2.-93Frank Duve*Lenja AK89.85---120127.5132.5---132.5511.85
1.-105Vidar Torvik *Askim SK101.30137.5140147.5105110115170180190437.5358.71
2.-105Øystein Aas*Askim SK100.25---182.5187.5190---190683.34
3.-105Tom Espen Eide*Nes SIL99.80---125130135---130469.39
1.-120Rune Lauvås*Moss SIK116.35210210220150160162.5240250255635514.19
2.-120Runar Saxegård*Lenja AK118.15---165170177.5---170554.93
1.120+Riad Sollien*Frogner AK145.50220235250160170175270270270680492.02
2.120+Randulf Alexander Bull*Oslo SK123.65220235250135142.5150220240255617.5480.46
Veteran 50-59 herrer
1.-74Terje Myrvold*Askim SK73.45132.5140145100105107.5165177.5182.5422.5433.13
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK91.45195205-157.5167.5167.5230240245607.5566.89
2.-93Jon Kristian Bratten*Nes SIL86.851301401508090100180190200450412.58
3.-93Bjørn Solberg*Brumunddal AK92.30115120130125132.5135175187.5200450395.42
1.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National100.5020020521095102.5102.5210220232.5537.5462.39
2.-105Bjørn Fjell*Askim SK97.10157.5167.5172.5105110112.5225235245520454.61
3.-105Tor Granvang*Brumunddal AK102.30---160170175---170603.98
4.-105Arve Olsson*Askim SK93.10---130140150---140528.23
5.-105Terje C. Samuelsen*Halden SI103.80---130135137.5---135475.76
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK117.90205210220170180190250270280690561.77
2.-120Raymond Andersen*Nittedal AGK117.00230242242170180190.5215225235647523.81
3.-120Kai Johannessen*Nittedal AGK112.90140160170150152.5170160162.5200522.5415.65
4.-120Freddy Svendsen*Lenja AK108.70165175175137.5145-185195200520423.05
5.-120Alf Granvang*Brumunddal AK106.15---180190196.5---196.5682.34
Veteran 60-69 herrer
1.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK91.95147.5147.5147.59095100165175185427.5372.4
1.-105Leif Sydengen*Askim SK104.90---132.5140145---140490.18
Veteran +70 herrer
1.-74Håkon Olsen*Moss SIK72.85---707880---78350.47
1.-83Steven Michael Neichin*Høland IL og UL80.1545608080909590105120290251.58
1.-105Truls Kristensen*Askim SK104.4511012013090100105130145160395309.15

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alf GranvangVeteran 50-59120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt196.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt70.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt71kg
Carl Petter SommersethÅpen120Benkpress utstyrsfritt216.5kg
Carl Petter SommersethÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt216.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt100kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt90.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt95kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt147.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt155kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Knebøy utstyrsfritt161kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt161kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt172.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt172.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt421kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt421kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt433.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt433.5kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress utstyrsfritt102.5kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress utstyrsfritt105.5kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt105.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt68kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt106.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt113kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt306kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt313.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt190kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt690kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt140.5kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt153kg
Julie DahleVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt145kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt162.5kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt162.5kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt232.5kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt240kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt657.5kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt662.5kg
Raymond AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt242kg
Sakar HamawandiÅpen47Markløft utstyrsfritt137.5kg
Truls KristensenVeteran +70105Knebøy utstyrsfritt130kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Knebøy utstyrsfritt87.5kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Knebøy utstyrsfritt90kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt122.5kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt127.5kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt257.5kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt262.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer583FMarius Arnesen
1Sidedommer224FRune Johansen
1Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
1Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer583FMarius Arnesen
2Sidedommer224FRune Johansen
2Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
2Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
3Hoveddommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer207FAtle Edvardsen
3Sidedommer227I/2Egil Kroknes
3Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
3Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
4Hoveddommer138FLeif Sydengen
4Sidedommer207FAtle Edvardsen
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
4Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
5Hoveddommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer207FAtle Edvardsen
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
5Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
6Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
6Sidedommer361FEgil Walseth
6Sidedommer584FJan Roytvand
6Teknisk kontrollør562RBjarne Synstad
6Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
7Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
7Sidedommer361FEgil Walseth
7Sidedommer584FJan Roytvand
7Teknisk kontrollør562RBjarne Synstad
7Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
8Hoveddommer361FEgil Walseth
8Sidedommer359FVegard Røysum
8Sidedommer583FMarius Arnesen
8Teknisk kontrollør562RBjarne Synstad
8Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
9Hoveddommer361FEgil Walseth
9Sidedommer583FMarius Arnesen
9Sidedommer359FVegard Røysum
9Teknisk kontrollør562RBjarne Synstad
9Stevneleder601RVidar Kristiansen-Bakke
10Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
10Sidedommer361FEgil Walseth
10Sidedommer138FLeif Sydengen
10Teknisk kontrollør601RVidar Kristiansen-Bakke
10Stevneleder359FVegard Røysum
11Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
11Sidedommer138FLeif Sydengen
11Sidedommer361FEgil Walseth
11Teknisk kontrollør601RVidar Kristiansen-Bakke
11Stevneleder359FVegard Røysum