RM styrkeløft utstyrsfritt region midt



Fakta

Arrangør Fræna AK
Dato 05.10.2019
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt region midt
Sted Elnesvågen
Stevneleder Marthe Stavik Aas
Sekretær Oda Synneve Sande
Antall deltakere 38
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Miriam Olsen*Skogn IL59.7495100107.552.557.557.59095100265465.41
Junior 19-23 damer
1.84+Marion Opstad*Fræna AK91.36127.513514087.59597.5130140150375555.08
Åpen damer
1.-57Marthe Farstad*Fræna AK54.4257.56570505557.5809095215388.31
1.-63Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL62.96115120122.5707577.5130137.5140337.5583.87
2.-63Sunniva Blom*SKA-Fræna62.6695102.5107.557.562.565135140145310536.09
3.-63Veronica Lunde*Melhus IL62.198587.5906062.562.5135140145295511.05
1.-72Marte Kjenner*Nidarø SK71.8216517518092.597.5102.5185195202.5475776.86
2.-72Signe Marie Leirvik*Skogn IL69.88107.5112.51156567.570120130135320527.72
3.-72Arene Frankmo*Giske SK70.298592.510057.562.565120130140305501.4
1.-84Gunn Aarmo*Melhus IL80.77140147.5147.58087.587.5175182.5-417.5648.1
1.84+Marit Gråbak*Melhus IL97.20120130135758080150155160360521.46
2.84+Maria Steen Ranum*Melhus IL110.6297.5110120455050100110120275386.43
Veteran 40-49 damer
1.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.44130137.5142.5808587.5160170175405620.43
2.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK83.20125132.514077.582.582.5135145152.5362.5556.59
Veteran 50-59 damer
1.-84Grete Nessø*Røros SK74.1595102.5112.5606567.595105115295474.37
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Noa Vestad Aarø*Fræna AK57.8867.57080505562.5100110120255285.11
1.-74Tobias Lohn*Røros SK73.60175185190100107.5112.5180190200497.5524.27
1.-83Henrik Hjertenes*Sjøholt AK79.10137.5147.5157.5105115120155167.5180457.5450.22
2.-83Oliver Bøhnsdalen*Nidarø SK80.78112.5117.5122.572.577.580127.5135150352.5322.12
Junior 19-23 herrer
1.-66Benjamin Nikolai Hagh*Skogn IL62.27100107.5112.5707577.5175185197.5387.5447.45
1.-93Mathias Hergot*KK-6790.05190200205142.5152.5155210230242.5600564.56
2.-93Vegard Kjeka Broen*KK-6789.27165175185107.5115122.5200215222.5520480.81
1.-120Joar Finsaas*KK-67111.50205217.5227.5127.5135140227.5240250602.5495.93
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK142.60295310317.5180195200320348357.5870659.88
2.120+Kevin Larsson*Melhus IL123.60205212.5217.5115120120200225245552.5421.08
Åpen herrer
1.-83Frank Roar Samseth*SKA-Fræna78.90125135140125130132.5175190200470465.71
2.-83Fredrik Valde Anthonisen*KK-6780.60147.5157.5162.5112.5117.5120167.5177.5185467.5455.61
3.-83Børge Rokseth*KK-6781.20115120122.582.58587.5135142.5147.5352.5320.83
1.-93Florian Z Aresvik*Kristiansund KK91.50150160170120127.5132.5190205212.5515467.5
2.-93Tommy Vangen*Skogn IL90.60160170177.595102.5110170185200487.5440.97
1.-105Asgeir Hoel*Fræna AK104.80255272.5-175180180250275290742.5654.29
2.-105Øystein Furnes*Giske SK104.20240255262.5170175180250275285717.5631.59
3.-105Erling Moen*KK-6797.00190202.5210120130132.5195205205547.5483.46
Veteran 40-49 herrer
1.-93Ketil Bergmann*Nidarø SK92.70195205-145150152.5220242.5242.5577.5529.96
2.-93Stig Juul*Sjøholt AK89.10140145-100110110140155165410361.67
1.120+Åge Berntsen*Trøndertun SK152.00220250-100120-220250-620431
Veteran 50-59 herrer
1.-93Geir Bedin*Røros SK88.00195210217.547.55052.5210220230497.5460.86
Veteran 60-69 herrer
1.-105Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller96.90135145150117.5122.5127.5175187.5195472.5405.91

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt195kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt195kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt348kg
Erik RøenÅpen120+Markløft utstyrsfritt357.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt357.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt860.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt870kg
Geir BedinVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt217.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer722FRune Øritsland
1Sidedommer599FKjell Ove Furesund
1Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
1Teknisk kontrollør878RGro-Berit Stavheim
2Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
2Sidedommer599FKjell Ove Furesund
2Sidedommer722FRune Øritsland
2Teknisk kontrollør878RGro-Berit Stavheim
3Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
3Sidedommer599FKjell Ove Furesund
3Sidedommer722FRune Øritsland
3Teknisk kontrollør878RGro-Berit Stavheim
4Hoveddommer599FKjell Ove Furesund
4Sidedommer722FRune Øritsland
4Sidedommer879FMarthe Stavik Aas